آتلانتا اجتماعی فاصله از ما تلویزیون تولید به تعویق افتاد با توجه به Coronavirus نگرانی


Atlanta (2016)

آتلانتا (2016)
عکس: FX

عروسکی پرکینز—کد نام COVID-19—در حال حاضر در حال برگزاری فصل 3 از آتلانتا به گروگان گرفتند.

با توجه به مهلتتولید برای FX آتلانتا قرار داده شده است در انتظار برای حداقل دو هفته پس از فدرال اعلام اورژانس ملی با توجه به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

تبلیغات

FX دیگر نشان می دهد که باید متوقف تولید به عنوان فدرال و دولت های محلی در تلاش برای کاهش این ویروس در دسترس عبارتند از بارش برف, فارگو و Y: آخرین مرد.

برای کسانی از ما درگیر شدن در اجتماعی فاصله (که امیدوارم هر کس در این وبلاگ انتشار), آتلانتا بود و به احتمال زیاد گزینه خوبی برای دوباره به عنوان ما در انتظار آن اجتناب ناپذیر انتشار در 2021. صحبت که اگر وجود دارد هر گونه نشان می دهد که قطعا مراجعه به کروناویروس به عنوان “رونا” در تلویزیون پخش می شود آتلانتا (یا Black-ish).

در, درست, کمدی, فرم نویسنده/تهیه کننده Stephen گلوور در زمان به توییتر در مدت کوتاهی پس از اعلام به اضافه کردن یک بیت از سبک سری به این وضعیت اشاره کرد, “خانواده نیست همیشه فصل 3 از آتلانتا.”

تبلیغات

افشای کامل: من تقریبا نوشت: “Stephen G. عاشق” به عنوان تهیه کننده نام تا زمانی که من به یاد که دونالد برادر با این نسخهها کار بر روی این نمایش است. تقریبا من آقای عاشق!

تبلیغات

آتلانتا در اصل برنامه ریزی شده برای بازگشت با یک بازگشت به عقب دو ویژگی از فصل با شروع فصل 3 (دوبله “قسمت 1”) در ژانویه سال 2021 و سریع پیگیری از فصل 4 (دوبله “قسمت 2”) در پاییز 2021.

تبلیغات

مانند بسیاری از صنایع صنعت تلویزیون احساس تاثیر قابل توجهی از coronavirus به عنوان آن را همچنان به گسترش است. مهلت در حال حاضر نگه داشتن یک لیست مداوم از تلویزیون نشان می دهد که باید متوقف و یا تاخیر در تولید با توجه به coronavirus نگرانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de