اگر شما به دنبال نه پیدا کردن قیمت شما بعد از اینکه در یک خانواده و محله های اطراف, Denver, Oakwood خانه به شما یک راه کاملا جدید از نگاه کردن به این مسئله در آن مراسم جامعه غرب از قطر.

اما این روز به بررسی کنید که. Oakwood جف Friant و مگی Tramuta در حال حاضر به فروش می رسد و نه حمل و نقل, خانه, خانه ها در رئونیون در بسیار سرد ماه ژانویه و افزایش قیمت در راه است.

تور پنج مدل های شنبه و یکشنبه, فوریه. 8-9 یک بلوک شرق از مراسم را 52 هکتار اسم پارک و برنده جایزه خود را lakeside قهوه و شما می توانید با نصف کردن هر تعداد زیادی حق بیمه و یکی دیگر از $10,000 کردن قیمت تمام شده. که می تواند مجموعه ای جدید از خانه های تک خانواده به عنوان کم به عنوان $312,000 یک قیمت واقعی در.

“این است که یک استاد جامعه برنامه ریزی شده با امکانات عالی در حال حاضر و حتی بیشتر چشمگیر طیف وسیعی از آنها را در راه می گوید:” Friant خواهد شد که به شما نشان می دهد که طرح پیشنهادی برای الحاق مرکز با یک جای مدرسه مرکز حوادث یخ غرفه مجتمع بیس بال, بازار مواد غذایی, سالن و البته قرار دادن فقط چند بلوک شرق محله.

در ضمن Oakwood دوم استخر بزرگ پیچیده در راس آن در جنوب چمن محله در مراسم. Oakwood یک single-family Marlo طرح که آماده برای حرکت در وجود حق دور — سه اتاق خواب و سه حمام بیش از 1500 متر مربع فضا به پایان رسید که قیمت در حال حاضر فقط $340,000 بدانند در $10,000 تخفیف و سایت premium مدل های نشانه گذاری است که به پایان می رسد یکشنبه, فوریه. 9.

با که و هر گونه حمل و نقل, خانه, خانه, در, مراسم, صاحبان کم-تعمیر و نگهداری حیاط طرح که در آن چهار خانه با هم در یک مینی cul-de-sac. Friant می گوید ترتیب ایجاد روابط نزدیک با همسایگان جدید (در یک cul-de-sac, خانواده خود را هماهنگ, هوای آزاد, تعطیلات تزئینات برای ایجاد یک الگوی رنگ میان خانه).

همه حمل و نقل, خانه, خانه خود را متری نگهداری می شود و دیسک و پیاده روی کلوخ به عنوان بخشی از یک محله تعمیر و نگهداری بسته است. ساکنان در حال حاضر پرداخت هزینه فقط $137 برای جامعه ها با نگهداری بسته گنجانده شده است.

“همه بیش از حد شلوغ در حال حاضر انجام می شود که معلم خود را به” Friant می افزاید ذکر است که اخیر خریداران شامل افراد مشغول به کار در Anschutz پزشکی پردیس (16 دقیقه) و Gaylord رشته کوه های راکی توچال (10 دقیقه) و همچنین به عنوان خدمه پرواز و آگهی های مکرر که جهان در حال محور در قطر.

در علاوه بر این به که جدید قهوه (آن برنده MAME جایزه به عنوان بهترین جاذبه در سال گذشته) شما ببینید که چگونه نزدیک این مدل ها به رفت و آمد مکرر به سبک استخرها و 21,000 پا rec مرکز در مراسم پارک.

نگاهی به برج جاده شمال از قطر آزادراه 104 به نوبه خود غرب یک نیم مایل به مراسم پارک وی و به نوبه خود در شمال; یا از Thornton, نگاهی E. 104 شرق به مراسم پارک وی و به نوبه خود در شمال.

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de