حداقل پنج مورد مثبت از coronavirus در پونا: ماهاراشترا وزارت بهداشت

تعداد موارد مثبت coronavirus عفونت در ماهاراشترا پونا رسیده است و پنج پس از یک فرد رفت و آمد با خانواده و خود تاکسی-راننده آزمایش مثبت برای عفونت است.

یک بیانیه منتشر شده توسط وزارت بهداشت ماهاراشترا در یکشنبه بخوانید “پس از دو نفر مثبت شدند coronavirus در شهر پونا در مارس 9, جستجو آغاز شده بود برای افرادی که با آنها در تماس است.”

به روز رسانی از دولت ماهاراشترا بعد اطلاع داد که یک جستجو بر روی علامت هر خانواده آمد در تماس با.

این بیانیه بیشتر به عنوان خوانده شده که تا 10 مارس در مجموع 1,29,448 مسافران از 1,010 پرواز بودند به نمایش در بمبئی و پونا و ناگپور فرودگاه.

“معلوم شد که در طول سفر خود را از بمبئی تا پونا دیگری وجود دارد مسافر در کابین. مسافر نیز یافت شده است که مثبت برای کوروناویروس. از این رو تعداد کل افراد مبتلا به کروناویروس در پونا شهرستان رسیده است پنج. هر دولت جهت غربالگری برای تمام مسافران که از همه کشورها در حال انجام است در این سه فرودگاه در دولت است. جدای از این افراد در بازگشت از coronavirus متاثر از کشورها نیز در حال جستجو در منطقه بررسی کردند.”

با توجه به به روز رسانی در سه شنبه شب حدود 50 نفر در سراسر هند باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس. شده اند وجود دارد صفر و میر ناشی از این ویروس در کشور تا کنون.

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده است این رمان coronavirus به عنوان یک اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی (PHEIC). به تاریخ آن گسترش یافته است به 115 کشور با 114,635 موارد تایید شده. این ویروس تاکنون بیش از 4000 زندگی در کشور از جمله چین ، ایتالیا ، کره جنوبی و ایران.

تعداد coronavirus موارد در سراسر جهان عبور کرده 110,000 با مرگ و میر عبور 4,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im