پناهندگی مقابله با گواتمالا تلقی غیر قانونی توسط ماموران اداره مهاجرت


Illustration for article titled Asylum Deal With Guatemala Deemed Unlawful By Immigration Officers

عکس: آلفردو Estrella (گتی ایماژ)

مهاجرت و سیاست های اجرا شده توسط برگ برنده دولت شده اند, به طور موجز کردن. که حتی فقط به من گفت که. افرادی که باید برای اجرای سیاست های خود می گویند آن را بیش از حد.

گزارش نیویورک تایمز که یک اتحادیه فدرال پناهندگی کارگران ثبت شده است کوتاهی amicus حاکی از این است که یک سیاست از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که انتقال مهاجران به گواتمالا غیر قانونی است. اتحادیه ملی کشورهای مستقل مشترک المنافع شورای 119, نشان دهنده 700 پناهندگی و پناهندگان افسران ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی. مختصر آمده است که تعهدات بین المللی هستند که تجاوز به عنوان یک نتیجه از نیاز به اخراج مهاجران به یک کشور که در آن آنها خواهد شد به احتمال زیاد در صورت پیگرد قانونی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یک معامله با گواتمالا است که اجازه می دهد تا ایالات متحده به اخراج مهاجران به دنبال پناهندگی در آمریکا به گواتمالا. این اتحادیه معتقد است که این قوانین جدید آنها را وادار به نقض قوانین آنها آموزش دیده بودند به حمایت.

تبلیغات

وزارت امنیت داخلی می گوید: سیاست تنها بر کسانی که تا به حال تا حمایت در گواتمالا en مسیر به ایالات متحده است. گفتند این قانون به منظور تشویق مهاجران به پیدا کردن حمایت و نزدیک به کشورهای خود. این گروه همچنین نشان داد که این توافق می تواند گسترش به مکزیک. باید که می توان در مورد آن به لحاظ نظری به این معنی است که یک فرد به دنبال پناهندگی از مکزیک می تواند به اخراج هزاران مایل از خانه خود را به گواتمالا. تا کنون بیش از 800 هندوراس و السالوادور پناهجویان اخراج به گواتمالا.

گواتمالا دارای سطوح بالایی از باند خشونت و لاشی سیستم پناهندگی. در سال 2018 به اداره مهاجرت گزارش داد که تنها 262 پناهندگی درخواست پردازش شده بودند توسط یک هیات هشت. کشور خود را به منبع بالا بودن تعداد متقاضیان پناهندگی.

من تعجب نیست که یک قانون مهاجرت تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افتضاح است. من هنوز نا امید. در آن طول می کشد مقدار زیادی از شجاعت و سطح ناامیدی به ترک کشور خود به دنبال پناهندگی است. اگر یک فرد دارای یک مدرک معتبر ترس برای ایمنی خود را نباید برای آنها سخت تر برای پیدا کردن پناهندگی. این برگ برنده دولت ما در حال صحبت کردن در مورد, هر چند. انجام کارهایی که در معقول و راه انسانی هرگز خود را m.o.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im