آسام مرد خودکشی پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 در ماهاراشترا اکولا

یک مرد که گفته می شود خودکشی در ماهاراشترا اکولا منطقه در روز شنبه پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

این مرد که تحت درمان در بیمارستان های منطقه در اکولا گفته کاهش گلو خود را و بعد از آن در برابر صدمات است. او اعتراف کرد به جداسازی بخش از دولت کالج پزشکی و بیمارستان (GMCH) در مارس 7 و آزمایش مثبت برای COVID-19 روز جمعه.

“امروز یک بیمار در اکولا دولت کالج پزشکی درگذشت و پس از او دچار گردن آسیب است. او در طول درمان به عنوان او در حال حاضر از دست رفته بیش از حد خون. او از آسام. او آزمایش مثبت برای COVID19 دیروز. تحقیقات پلیس در جریان” اکولا جمع JS Papalkar گفت.

در حالی که توافق هسته ای گزارش داد که او 30 ساله مهاجر کارگر از Nagaon منطقه آسام برخی گزارش ها ادعا شده است که او در ارتباط بود به Tablighi Jamaat و آمده بود از Nizamuddin مرکز در دهلی نو.

تا کنون 13 نفر را مورد آزمایش قرار coronavirus مثبت در اکولا منطقه.

یکی دیگر از مورد اتهام خودکشی گزارش شده از Nashik که در آن 31 ساله خود را به قتل پس از فرض است که او تا به حال قرارداد coronavirus.

Pratik Raju Kumavat گفته خود را به دار آویخته از سقف خانه خود را در روز شنبه و در سمت چپ یک خودکشی توجه داشته باشید بیان کرد که او ممکن است قرارداد coronavirus PTI گزارش با استناد به مقامات.

Kumavat مشغول به کار به عنوان یک لوله کش بود و ساکن Chehedi منطقه Nashik جاده ها است. او بنا به گزارش مبتلا به گلو بیماری و در نظر گرفتن درمان از پزشک خصوصی در این منطقه است. پلیس ثبت شده یک مورد از مرگ تصادفی است و کاوش در این زمینه است.

ماهاراشترا ثبت بیشترین تعداد coronavirus موارد در کشور با 1761 که 1146 در بمبئی به تنهایی. از 127 تن در ماهاراشترا با توجه به COVID-19 بمبئی دارای بالاترین مرگ و میر 76.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de