#AskSRK: Shah Rukh Khan می گوید: “من فقط یک پادشاه” بعد از فن پرسید: چه زمانی باید superstars ‘تماس آن واریز شده’ پس از فلیپ فلاپ

Bollywood superstar, Shah Rukh Khan ممکن است انجام هر گونه فیلم در حال حاضر اما او مطمئن به ماندن در تماس با طرفداران خود را زمانی که او میزبان #AskSRK در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به طوری که طرفداران می تواند به او صحبت کنید. یک زمان وجود دارد که Shah Rukh حاکم گیشه, اما, او گذشته منتشر موفق به تنظیم و ثبت پول نقد زنگ.

بنابراین در طول یک Ask Me Anything جلسه در توییتر یکی از طرفداران او به نظر می رسید به اشاره در اخیر بدشانسی خط و پرسید: او را چگونه به عنوان یک سوپراستار یکی تصمیم می گیرد که برای تغییر شغل و یا قطع یک چکمه پس از عدم موفقیت است.

Shah Rukh سریع برای پاسخ به این سوال و در او شوخ امضا راه نوشت: “نمی دانم….سعی کنید درخواست یک سوپراستار. من فقط یک پادشاه متاسفانه…” چندین طرفداران نیز بمباران Shah Rukh و سوالات در مورد پروژه جدید خود را که SRK پاسخ داد: “نمی تایر خودتان. واضح است که من انجام خواهد داد برخی از فیلم…آن را آشکار آنها ساخته خواهد شد…و واضح است که شما همه می دانید.”

او همچنین صحبت در مورد چگونه او در حال گذراندن وقت خود را قرنطینه با گوری خان همسر و سه فرزند خود را آریایی Suhana و کمی برام. “به رغم کمک به مردم رونق داشتن سه بچه با درمان است. آنها r در همه اشکال و اندازه های مختلف به طوری که روز می رود که با آنها برای هر یک از یک زن و شوهر از ساعت. سپس صرف بقیه روز تمیز کردن اسباب بازی های خود را!” SRK گفت.

برای اطلاع, Shah Rukh گذشته دیده می شد بر روی صفحه نمایش بزرگ در Aanand L Rai صفر (2018) در کنار آنوشکا شارما و کاترینا کایف. هر چند از آن شده است نزدیک به یک سال و نیم پس از صفر منتشر شد, Shah Rukh را اعلام نکرده است پروژه بعدی خود را به عنوان یک بازیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im