عزیز امی: ما اخیرا پیوست با پسر ما کودک پس از 10 سال. او 13 — و لذت بخش است به خوبی رفتار و هوشمند است.

اما متاسفانه او وحشتناک رفتار جدول.

ما به یک رستوران رفت و آن را به زودی آشکار شد که او هرگز نشان داده شده است که چگونه به استفاده از یک چاقو و یک دستمال ،

من نمی خواهم به بحرانی بنابراین من سعی کردم گفتن چیزهایی مثل “من پیدا کردن آن را آسان تر برای کاهش مواد غذایی اگر من نگه داشتن چاقو در این راه” و یا “من قرار داده و من دستمال در دامان من, بنابراین من می توانید پاک کردن من دهان” — که نوع از چیزی.

این بود که ملاقات با یک نگاه خالی و رفتار از سر گرفت.

آن را نمی ممکن است به صحبت می کنند به مادر خود را در مورد آن, و دوباره, من نمی خواهم به بحرانی.

چگونه می توانم او آموزش جدول منش دیگر از مدلسازی رفتار خوب است ؟

— مودب مادر بزرگ

عزیز مودب: شما فقط ملاقات کرد این پسر. من استنباط از این شده است که تحول قابل توجهی در زندگی خود — شاید والدین تقسیم و احتمالا بازداشت شیفت.

اگر پدر خود را در صحنه است, این امر می تواند منطقی ترین برای صحبت با او در مورد آن. شما ممکن است فرض کنیم که او به طور عمده به طور مستقیم خورده از مواد غذایی سریع کیسه های.

من نمی خواهد در حال حاضر این به عنوان یک خط نگرانی اما — چون تمام خانواده است به تنظیم مجدد نوه خود را دوباره ظهور شما باید مرحله را با دقت و مهربانی به زندگی خود.

پسران نوجوان حساس هستند و مناقصه موجودات حاد آگاهی در مورد قضاوت دیگران و آنها احاطه شده توسط متناقض و گیج کننده پیام در مورد آنها چگونه باید رفتار کنند.

در حال حاضر نیست او را درست اشاره ارنج زدن و یا استفاده از زبان بدن به انتقال مخالفت خود را.

شما می خواهید به مردم در زندگی خود را که به طور کامل قبول او در حال حاضر — فقط به عنوان او است. هنگامی که او احساس راحت تر او را شل کنید و شروع به تماشای چگونه شما comport خودتان و در طول زمان شما می توانید مدل و ارائه ملایم آموزش.

یک راه عالی برای معرفی آداب و رسوم میز است شامل او در پخت و پز غذا. همه نوجوانان باید بدانید که چگونه برای ایجاد یک پشته از پنکیک خوشمزه است.

او نشان می دهد که چگونه به مجموعه ای از جدول. و سپس به پایین نشستن و غذا خوردن با هم.

عزیز امی: دوست پسر من ساخته شده است یک عادت استفاده از تولدها و تعطیلات به عنوان یک فرصت برای ارتقاء شیوه زندگی خود را — تحت پوشش سخاوتمندانه هدیه دادن.

پس از خرید خود را از آخرین به روز رسانی لپ تاپ او به من داد خود را با استفاده از لپ تاپ برای کریسمس. (او صرف پول گرفتن آن را تمیز کردن.)

برای من آخرین تولد او در زمان این فرصت برای ارتقاء خود مجموعه ای از چرخ دنده غواصی و به من داد خود را با استفاده از چرخ دنده ها.

نکته این است که من یک غواص و فعلی من لپ تاپ است که کاملا مناسب برای نیازهای من (او به من داد بسیار کمتر قابل حمل).

او ناراحت می شود اگر من مودبانه این هدیه پس از این موارد واقعا فقط گرفتن ارزشمند فضای گنجه در این نقطه است.

من ناسپاس یا من در توجیه احساس کمی گیر در یک ناسپاس گیرنده موقعیت ؟

من نیز قادر به کشف کردن که چرا دقیقا این مرا عذاب می دهد و به نظر می رسد هوشمندانه به شور و شوق به من راه رفتن هدیه به گنجه.

واکنش شما ؟

— هدیه اسب

عزیز اسب هدیه: این عذاب شما به خاطر آن است که کسل کننده.

وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با دادن یک دوست ، reconditioned است, استفاده, قدیمی, دست دوم هدیه (به نظر من) به عنوان طولانی به عنوان موردی است که شخصی در طبیعت, آرزو یا خواسته — و نه نوادگان مستقیم از همراهان خود را ارتقا دهید!

(من صحبت کردن در مورد شما — ناخواسته دوستش و استفاده نشده دنده غواصی!)

شما باید انتقال به پسر خود را, “عسل, اگر شما می خواهید به خودتان چیزهای جدید پس از آن برای شما خوب است! اما من نمی خواهم خود را castoffs. در آینده شما باید فروش چیزهای را که نمی خواهید و استفاده از درآمد حاصل از, با این حال شما می خواهید.”

شما ممکن است قادر به رانندگی در این نقطه خانه دفعه بعد شما ارتقا گوشی خود را. قرار دادن تا یک ساله و در حال حاضر آن را به پسر خود را.

او ممکن است می گویند “با تشکر کودک — اما به این نیازی ندارم. من نمی خواهم آن را. من در حال حاضر یکی!

و شما می توانید می گویند: “دقیقا.”

عزیز امی: با تشکر از شما برای همدلانه پاسخ به “بازمانده” به آزار کسی که می خواستم برای مقابله با کودکی گردن کلفت سال بعد.

شما نوشت: “انتقام نیست آرام خشم; آن استوکس آن است.”

قرار دادن یکی دیگر از راه: انتقام است مثل نوشیدن سم و امید شخص دیگر خواهد مرد.

— بث

عزیز بث: بله! این عمیق حلقه بیانیه بنابراین درست است.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im