درخواست امی: چه خواهد شد دوستیابی بود در یک پست-COVID-19 ،

عزیز امی: من 55 ساله تنها مرد.

شما می توانید نگاه به توپ کریستال خود را و به من بگویید چه دوستیابی خواهد بود برای کسی که بیش از 50 بار این سوانح در عصر COVID-19?

با توجه به تمام احتیاط جریان در جهان (و نه من آماده هستم) آیا تا به حال پیدا کردن یک همسر?

— به تنهایی تا زمانی که من می میرند ؟

عزیز Alone: این یک سوال بزرگ است. من قصد دارم به سعی کنید به prognosticate.

یکی از چیزهایی که من می تواند تضمین کند که یک جامد گفتگو-استارتر: “پس چگونه است که همه گیر درمان شما؟”

این طولانی بحران را آزمایش کرده است هر کس در راه های پیش بینی نشده و مردم چگونه واکنش به این جهانی اضطراب آشکار است. شما باید قادر به تشخیص نسبتا به سرعت اگر یک شریک بالقوه است مهربان و نگران مضطرب و دست پاچه انکار قهر متعادل (به نظر شما) با آرامش محتاط و یا مشتاق به رفتن. شما ممکن است یاد بگیرند که آیا کسی temperamentally خوش بینانه (آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر شما هستند) و یا غم انگیز در اطراف لبه های. شما ممکن است دیدار با مردم که عزادار احساس تنهایی cooped بالا و غمگین.

شما به احتمال زیاد دریافت به دانستن یکی دیگر آنلاین از طریق ویدئو کنفرانس قبل از جلسه در فرد (این مثبت است پس COVID-19 توسعه). قبل از ملاقات در فرد شما و/یا تاریخ خود را ممکن است پیشنهاد و یا درخواست برای اثبات مصونیت از ویروس (اگر قابل تست می شود به طور گسترده ای در دسترس است). شما اولین جلسه در شخص ممکن است برگزار می شود, در خارج, در یک فاصله. شما احتمالا نمی خواهد از دست دادن زمانی که شما خوش آمد می گوید یکی دیگر. اگر شما یک disinfector, شما ممکن است همیشه حمل اضافی بطری با شما به عنوان یک بخشنده ژست برای ارائه به تاریخ خود را. اگر شما به طور معمول ضد عفونی کردن سطوح, اما تاریخ خود را با وسواس می کند (و یا روادید بالعکس) که ممکن است یک معامله شکن.

ماسک استفاده کنندگان را به صورت یک معضل از اینکه — و یا زمانی که به فاش کردن پایین نیمی از چهره خود را هنگام ملاقات در فرد است.

و اکثر مردم (از جمله شما) آموخته خواهد شد به کاهش خود را ،

عزیز امی: من نقش زیادی در ما برادرزاده و خواهرزاده را زندگی می کند. آنها تا به حال بسیار خشن کودکی. پدر خود را فوت کرد زمانی که آنها جوان بودند و مادر خود را (خواهر شوهرم) رنج می برد از یک شديد و سوء استفاده اختلال شخصیت. او جدا از همه فرزندان او و از ما است.

زمانی که آنها جوان بودند که “بچه ها” با ما در بسیاری از تعطیلات آخر هفته و تعطیلات و به عنوان بزرگسالان جوان ما قرار دارد آنها را از طریق کالج و تک مادری.

در حالی که آنها واقعا خوب مردم آنها بگویید سفید بی پایان نهفته است, باید بدهی های پرداخت نشده به ما و اغلب عدم پیگیری از طریق تعهدات ساخته شده به ما.

ما باید همیشه خود را نسبت خشن دوران کودکی به این شخصیت باقی مانده و بی قید و شرط در عشق ما برای آنها.

در حال حاضر که آنها 25, 29 و 30 به ترتیب قلب من سرد تبدیل کرده است نسبت به آنها. من خشم خود را بی وفا و بی احترامی رفتار است. آنها همه بزرگسالانی که باید بدانید بهتر است.

من غیر واقعی در انتظارات من و من تمایل به درمان متفاوت توسط این اعضای خانواده?

— بستن در پس کال

عزیز تعطیل: دوست داشتن کسی که بدون قید و شرط به این معنا نیست که شما ثبت نام برای استفاده و سوء استفاده توسط آنها. دوست داشتن کسی که بدون قید و شرط به این معنی است که شما آنها را دوست دارم به هر حال.

پاداش خوب و با محبت رفتار با تصدیق تقویت مثبت و دسترسی به شما. پاسخ به منفی رفتار صادقانه و ارائه معقول و متناسب عواقب.

آنها قرض و بازپرداخت نمی شما ؟ همین حالا به آنها این فرصت را به شکست به طوری چشمگیری. شما هر دو را آزادانه و بدون انتظار و یا شما به آنها بگویید که آنها را مجبور به بازپرداخت بدهی خود را قبل از آنها می توانید به قرض گرفتن دوباره. آنها آشکارا بی احترامی شما ؟ به شما می گویند صادقانه “با سلام — ما می دانیم که ما سزاوار بهتر از این. شما می دانید آن را بیش از حد. من اعتماد شما را به کشف کردن چگونه می شود کودک به من. تا آن زمان شما اجازه می دهد تا کمی استراحت.”

آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر شما انجام داده اند بسیاری برای این افراد جوان اما — شما نیت بزرگ و قابل ستایش اقدامات را به طور کامل خود را جبران خشن و دلخراش تربیت است.

عزیز امی: “در مورد به منفجر شود!” تا به حال یک همخانه که قطع تمام وقت.

ما یک دوست که می کند همان است و آن را به تعریف او را (در ذهن).

بعدا فهمیدم که او قابل توجهی از دست دادن شنوایی در گوش چپ, و من شروع به تماشای الگوهای مرتبط با وقفه.

بسیار بیشتر از کسانی است که او قطع شد و قرار است به سمت چپ. در حال حاضر من گرفتن یک صندلی به دوست ما راست و من ورور دور به محتوای قلب من. مردم احتمالا در سکوت التماس او را به قطع من!

— ریک

عزیز ریک: چندین خوانندگان پیشنهاد کرده اند از دست دادن شنوایی به عنوان یک علت احتمالی برای این عادت است. با تشکر از همه شما.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de