درخواست امی: جاسوس پسر ممکن است reoffending از خانه

عزیز امی: من مطرح پسر من به عنوان یک پدر و مادر تنها. او بسیار روشن دانشجوی مشغول به تحصیل در خارج از کشور زمانی که او شروع به تمرین اطفاء شهوت با نگاه. او فارغ التحصیل شد و برای گرفتن عکس از همه جا بی خبر با زنان در به خطر انداختن موقعیت.

او دستگیر شد و برای این کار چهار بار. من او بهترین وکیل من می تواند امیدوار است که او می خواهم یک شانس در زندگی امیدوار کننده زندگی است. وکیل هزینه های بسیار زیاد بودند (و من نه غنی). در حالی که در انتظار محاکمه او دوباره دستگیر شد. پس از دریافت پنج سال حکم زندان من تلاش دوباره برای کمک به او اجازه می دهد او را به ماندن در خانه.

آن شده است آسان نیست. او بی ادب و بی احترامی می کند و کمک به خانواده. او ساخته شده هیچ تلاشی برای جبران من بیش از $10,000 من صرف در هزینه های قانونی. برای تلفن های موبایل مناسب است ؟ از آن بدتر می شود.

من به تازگی به روز رسانی شبکه های بی سیم در خانه من. این سیستم همراه با نرم افزار های امنیتی. پسر من با قاطعیت پرسید: اگر من مسدود کردن انجمن!

تماس با من ساده و بی تکلف اما من تصمیم گرفتم سعی کنید به او اعتماد کنند. من کلیک روی یکی از سایت های نرم افزار مسدود شده بود و … او حق بازگشت به همان چیزهای است که او را قفل شده است.

او در حال حاضر مشترک به امن ابر سرور است که اجازه می دهد تا به شما برای آپلود و به اشتراک گذاری تصاویر. من فقط کشف این سایت این صبح است.

به عنوان یک شرط از آزادی مشروط او مورد نیاز است برای حضور در گروه مشاوره برند. (او به سختی موفق به فرار نیاز به ثبت نام به عنوان یک.) هیچ کدام از این ها به نظر می رسد تاثیر این رفتار است. به نوعی در برابر همه شانس او قادر به زمین یک کار است که به خوبی می پردازد.

من در پایان از طناب. من فقط می خواهم او را به رفتن به دور. من می دانم من می توانم به او کمک کند اما احساس می کنم که رها او را به طور کامل خواهد پا زدن او را در سمت راست بر روی لبه.

— هیچ اعتماد(صندوق)

عزیز هیچ اعتماد(صندوق): شما نیاز به مشاوره حقوقی و سرعت (من یک وکیل). شما نمی باید اعتماد خود را ، بله او باید از خانه خود را.

از توضیحات شما من استنباط است که شما خود را باور پسر دوباره قاچاق غیر قانونی “ویدئو, اطفاء شهوت با نگاه” — همان جرم که فرود آمد و او در زندان است و او است که مصرف و همچنین شاید های این مواد غیر قانونی از خانه خود را.

حالا که شما می دانید در مورد این و چون پسر خود رفتار شما قرار می دهد و دیگران در معرض خطر (از جمله کارمندان در محل کار خود را) شما می اخلاقی ملزم به عمل در دانش خود را و گزارش او.

اگر شما در حال درست است که او reoffending شما باید به اطلاع او افسر آزادی مشروط. شما همچنین ممکن است انتخاب کنید برای تماس با وکیل که برخورد با او مورد قبلا و به او بگویید که شما خود را باور پسر reoffending — و که در حال حاضر شما نیاز به مشاوره حقوقی برای خودتان — در مورد چگونه برای محافظت از خودتان را از پسر خود را اعمال.

پسر شما بدیهی است که نیاز به مقدار فشرده تر از درمان از او دریافت, اما — بالاتر از خود را نیاز — عمومی باید محافظت از او. شما می توانید همچنان به تلاش برای حمایت از او, اما شما باید فرض کنید که در خانه خود است که در واقع قادر می سازد او را به reoffend.

عزیز امی: من در حال حاضر بیشتر یا کمتر housebound با توجه به COVID-19 محدودیت در جامعه ما است. من نفرت را به شکایت اما من هر روز نگاه من به پنجره و دیدن بچه ها سوار دوچرخه خود پیاده روی نزدیک به هم و گاهی اوقات بازی با هم.

من متاسفم, اما من می خواهم به فریاد آنها را که آنها در حال رفتن به گسترش این ویروس و بالقوه کشتن کسی!

آیا شما فکر می کنم آن را خوب خواهد بود برای من — در واقع — به آنها داد در این مورد ؟

— ناراحت

عزیز ناراحت: این بسیار استرس زا برای همه زمان. شما احساس به دام افتاده — شما به دام افتاده — و شما در حال تماشای جهان. شما همچنین باید مقدار زیادی از زمان در دست های خود را.

با تمام معنی شما می تواند فریاد زدن در, این کودکان و چه کسی می داند شاید آن را یک تفاوت به آنها و به شما. اما من مشاهده می کنیم که یکی از جنبه های ملی ما حبس است وسوسه به پلیس و سرزنش دیگران است. (من مقاومت در برابر.)

این کودکان می تواند خواهر و برادر (و در نتیجه در یک گروه خانواده). شما باید فرض کنیم که آنها پدر و مادر هستند که – یا باید باشد — مسئول آنها است.

عزیز امی: من واقعا از مقاله شما که در آن شما توضیح کوچک “لنت نقره ای” فکر می کنید ممکن است نشان از این بیماری همه گیر. من می خواهم به ماندن و خوش و بنابراین من ادامه خواهد داد برای آنها به دنبال خودم.

ساخت آن

عزیز ساخت آن: بسیاری از ما در مواجهه با برخی از چالش های طاقت فرسا. کمی نور و لحظات دوست داشتنی می تواند حفظ.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de