درخواست امی: Twitter follower ممکن است عبور از مرز

عزیز امی: من دنبال یک زن در توییتر برای چند سال در حال حاضر. من همیشه فکر می کردم او عالی بود اما به تازگی (حتی قبل از قرنطینه ما همه تنهایی) من شروع به واقعا او را دوست دارم. او سرگرم کننده, یابم, پرشور, خنده دار و زیبا!

ما هرگز ملاقات کرد اما من گاهی اوقات messaged ایده های خود را که مربوط به منافع خود و گاهی اوقات او را مودبانه پاسخ با یک “سلام” یا “سلام.” بخشی از من فکر می کند که اگر او به من علاقه مند او باید گفت: بیش از کسانی که مختصر پاسخ و که من باید او را آزار. (او یک بیت از یک پس بنابراین من قطعا نه تنها مرد در تماس با او از طریق پیام های مستقیم.)

من مانند او بسیار است. من فکر می کنم در مورد تمام زمان اما شاید این یکی از آن زمان که در آن کسی است که شیفته با این ایده از یک فرد ؟

من می خواهم نفرت که به صورت. من می خواهم احساسات من به فضیلت و مرزی وحشت زده است.

— Sad و تنها در ایلینوی

عزیز غم انگیز & Lonely: بله شما احمقانه با این ایده از یک فرد است. من می دانم که این به دلیل زبان به عنوان کسی که با فعال حضور رسانه های اجتماعی – من می دانم که شخصیت بسیاری از ما پروژه های در رسانه های اجتماعی در ساخت و ساز است. این یک کنترل نسخه از واقعیت و – بله – (به عنوان شما آن را یک “ایده از یک فرد است.”

شما درست – اگر این زن در دسترس بود و یا به شما در همه او را پاسخ بیشتر به طور کامل و expressively هنگامی که شما اسلاید به او DMs. اگر او علاقه مند بود حداقل او را به نوشتن یک جمله کامل در هنگام پاسخ به تماس خود را. “haha” و “lol” واجد شرایط نیست. کسانی که یک کلمه کمتر مورد پاسخ صرفا طرفدار forma گواهينامه که او پیام خود را بخوانید. لطفا به این باور.

من نمی توانم توصیف احساسات خصوصی خود را, اما شما به نظر می رسد با نزدیک شدن به مرز از “مرزی وحشت…” ” شما در پیروز شدن بر کسی که شما احساس می کنید متصل به آنجا که هر کسی ممکن است در پیروز شدن بر نویسنده های مورد علاقه بازیگر نوازنده و یا شکل عمومی. اما — آن را به عنوان تلافی یا عمل متقابل به عنوان من له در Ryan Gosling, و شما نیاز به درک و قبول آن است. (رایان…? با من تماس بگیرید.)

اگر شما در حال نشخوار بیش از حد در مورد این زن و آن این است که تداخل با دیگر فعالیت ها و روابط سپس شما باید مراحل را به عمد شماره گیری کردن دسترسی خود را به او ارسال. تکرار توییتر باعث یادآوری به شما که چگونه عالی شما باور او کمک نمی کند.

عزیز امی: من در حال حاضر 59 و تأمل در جنبه های خوب و بد و حوادث زندگی من است. من تا به حال یک دوست در دبیرستان (ما در نهایت بازم از هم جدا). پدر او استفاده می شود به بازی بسکتبال با ما و از من دعوت کرد همراه در برخی از خانواده خود گردش به شهر و به رستوران جالب.

من به پدر 20 سال پیش در یک کار مربوط به تنظیم و نمی توانستم باور چگونه گرم و مفید بود.

من می خواهم برای رسیدن به پدر و اجازه دهید او را می دانم چه رابطه بالا من برای او. در بالا بردن بچه ها من اغلب از او فکر کردم و می خواستم به تقلید از خود رفتارهای مثبت.

من هیچ تمایلی به دنبال کردن پسر سابق من در دبیرستان). من می دانم آن را ممکن است به نظر می رسد کمی عجیب و غریب به دوست قدیمی که من را در رسیدن به پدرش اما نه برای او, پس چگونه من باید رسیدگی به این ؟

— تضاد

عزیز تضاد: شما تقریبا 60 سال است. دبیرستان طولانی پشت سر شما. اگر شما این پیرمرد اطلاعات تماس پس از آن نوشتن او توجه داشته باشید. مگر اینکه شما نیاز به تماس با پسر, به دست آوردن دل پدر و آدرس وجود دارد هیچ نیازی نیست برای شما را به پسر خود را توسعه.

این یک متفکر و نوع چیز برای شما به انجام. نمی overthink آن – فقط آن را انجام دهید.

عزیز امی: من مخالف خود را با پاسخ به “فریب” که با حضور در مراسم عروسی و پذیرایی و بعد متوجه شدند که عروسی نبود قانونی (بدون مجوز عروسی).

من احساس نمی کنم که زن و شوهر باید برای به اشتراک گذاشتن جزئیات مراسم عروسی خود را. آنها مهمانان دعوت شده به سهم خود در جشن عروسی. مجوز تنها یک تکه کاغذ است. آن است که هیچ یک کسب و کار اگر آنها نمی قانونی کراوات گره. تنها اشتباه ساخته شده بود که زن و شوهر نمی نگه داشتن این اطلاعات خصوصی.

— L

عزیز L: من بسیاری از پاسخ به این نامه از جمله از اعضای روحانیت. همه موافقت کردند با شما — زمانی که جشن عروسی — حضور یک عروسی واقعی مجوز باید مهم نیست.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>