درخواست امی: Twentysomething مبارزات با تعادل کار و زندگی

عزیز امی: دوست پسر من و من در اوایل 20s. ما شده اند در ارتباط راه دور برای 18 ماه.

او اولين اصل عشق و رابطه است. در حال حاضر ما زمان (هنوز آزمایشی) طرح به حرکت در هم پس از من (Ph. D.) انجام شده است و کسب و کار خود را حل و فصل. او بسیار حمایت و من خوشحال بودن با او. اما من مطمئن هستم که اگر من آماده هستم.

من از دست خودم که من قرار داده تا انرژی زیادی از زمان و تلاش به رابطه ما به جای سرمایه گذاری در خودم. من احساسی هستم و نه به عنوان مولد یا منظم به عنوان من بود. من نمی دانم که چگونه به تعادل خودم را به عنوان این است که من برای اولین بار ارتباط است. من مطمئن هستم که اگر یک رابطه خوب است برای من یا من آماده بود ، من می خواهم به تمرکز و سرمایه گذاری در خودم بدون تاثیر و نفوذ او به خاطر من می ترسم از دست دادن خودم و حتی بیشتر.

من دوست پسر می خواهد, حمایت, اما ما هر دو تا clueless. ما باید شکستن و یا پیدا کردن یک تعادل ؟

است وجود دارد یک راه به در یک رابطه, و هنوز هم خود را سازنده ترین/حرفه ای محور خود در 20s خود را?

— مطمئن

عزیز مطمئن نیستید: صرف نظر از این برنامه شما دو ساخته شده اند شما باید به شماره گیری در به این احساس در دل و روده خود را. خود را در اوایل 20s یک بار عاطفی توسعه و اکتشاف و در آن حس نگرانی خود را در مورد این نشان می دهد که شما در مسیر حق است.

ایده آل برای شما برای شما و برای همه است — برای پیدا کردن یک تعادل سالم در زندگی و روابط خود را. آن را غیر معمول نیست برای احساس مانند شما “از دست رفته” خود را هنگامی که شما برای اولین بار سقوط در عشق است. آن را به نام “سقوط” به یک دلیل. که احساس غلت طریق فضای هیجان است اما این ترسناک است ، و بله, وسواس تغذیه یک رابطه محدود خود را شخصی و حرفه ای پیشرفت. به یاد داشته باشید اولیه رابطه در زندگی خود همیشه یکی از شما با خودتان است.

شما باید انتخاب کنید به زندگی می کنند هر کجا که شما دکتری به شما طول می کشد به منظور ساخت یک حرفه ای در زمینه خود را, و بدون توجه به چگونه شما احساس, شما باید cohabit تا زمانی که شما کاملا خاص.

اگر شما حرکت می کند به شهر خود اجاره یک اتاق در خانه (به جای همخانه) ممکن است یک ایده خوب برای شما.

عزیز امی: به همین دلیل است که وجود دارد یک ننگ در مورد زندگی خود را با پدر و مادر ؟

در بسیاری از فرهنگ ها در سراسر جهان چند نسل خانواده ها در نظر گرفته هنجار. هیچ ننگ وجود دارد.

خانه من است در یک بسیار بالا اجاره منطقه که در آن مردم پرداخت تا آنجا که دو سوم از درآمد خود را برای مسکن.

من تصمیم به اجاره دو اتاق خواب. من مستاجرها هر منطقه خود را در خانه به عنوان I. من مستاجر هستند من ، تمام هزینه های در حال تقسیم به همان اندازه به عنوان وظایف خانگی به عنوان تعریف شده در ما مستاجر قرارداد.

ما احترام به حریم خصوصی یکدیگر.

مزیت این ترتیب اجازه می دهد تا برای هر یک از ما برای پرداخت به مراتب کمتر از ما خواهد زندگی خود ما. همه ما در زندگی به خوبی حفظ خانه خوب در یک بخشی از کشور ما را دوست دارم.

ما مراقبت از هر یک از دیگر حیوانات خانگی وقتی کسی دور است.

ما زنده با مردم می دانیم و اعتماد است.

تا کنون این کار به خوبی برای ما است.

— Lea در سانتا کروز کالیفرنیا.

عزیز لیا: این تنظیم برای تلفن های موبایل ایده آل است. من با شما موافقم که در آمریکای شمالی مفهوم ناهموار فردگرایی ممکن است ایجاد یک ننگ در مورد بزرگسالان زندگی با مردمی خود را, اما این همان مفهوم را نیز اجازه می دهد تا شما را به چشم پوشی از ننگ و زنده به عنوان شما لطفا.

عزیز امی: مشاوره خود را به “مو امروز” خاموش شد پایگاه.

این دختران والیبال مربی اصرار کرده بود که او اصلاح بازوی او چاله ها و پاها.

او می پوشد “مدرسه” را به عنوان مربی می خواهد تیم خود را به نگاه “،”

اگر این زن جوان می خواهد به بازی والیبال است که به شدت سپس او باید به دنبال مربیان’ قوانین.

مطمئن شوید که وجود دارد این است که تبعیض جنسیتی در جهان, اما این بویش بیش از حد میکرو-انتقادات و پیشنهادات و به آن تماس بگیرید تبعیض می رود راه بیش از حد.

به جای حمایت از مربی و ایده خود را چگونه به افتخار تیم خود شما حکومت در حمایت از یک نوجوان جوان که در حال حاضر می آموزد که او می تواند سر خود را به مدیر مدرسه برای چیزهای احمقانه.

— مارجی

عزیز مارجی: در ذهن من و خواستار آن است که این ورزشکار جوان اصلاح بدن او است جوهر “میکرو-بازخورد است.” به من گفت: در پاسخ من مگر اینکه نر بازیکنان والیبال نیز خواست تا به ریش من فکر می کنم این دختر باید به سمت چپ به تنهایی.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im