درخواست امی: تردمیل منجر مرد نسبت به مشکل

خوانندگان عزیز: هر سال من گام به دور از درخواست امی ستون برای دو هفته به منظور کار بر روی دیگر نوشتن پروژه.

لذت بردن از امروز “بهترین” ستون (از سال 2010).

من با تازه س و هفته آینده.

عزیز امی: من برای ازدواج شده است از 27 سال است. من کار کردن با چند خانم ها در سالن ورزش های محلی. من تبدیل شده اند از نزدیک با یکی از خانم ها وجود دارد و به او شده است برای ازدواج 17 سال است.

بانوی دوستان به من می گوید صمیمی چیز در مورد زندگی جنسی او با شوهرش. خانم دوست ندارد احساس دوست داشتنی و یا قدردانی ، من در گوشه اى نشسته بانوی دوستان در مورد ازدواج من بیش از حد, اما من نمی رفتن به جزئیات در مورد زندگی جنسی من.

همسر من می داند که من با دوستان این خانم هر چند من نمی سهم هر جزئیات از این دوستی با او. بانوی دوست من و ارسال پیام های متنی به عقب و جلو گاهی اوقات در تمام طول روز طولانی است.

دوستان بانوی طول می کشد علاقه به یک زن چند مرد دیگر در ورزشگاه, و من می دانم که او را دوست دارد مورد توجه است. بانوی دوست مورد اشاره است من در جلسه ،

آیا اشتباه است که برای من به ادامه دوستان با این خانم پس ما هر دو ازدواج کرده ؟ من باید به عقب ؟ آیا شما فکر می کنم این خانم ها من به عنوان بیشتر از یک دوست ؟

— ناشناس

عزیز ناشناس: سوال من از شما این است که آیا شما صرف هر زمان و هر زمان و در همه روی دستگاه های بیضوی? و یا ارتباط خود را با “بانوی دوست” تنها راه شما بالا بردن ضربان قلب خود را در طول این اصطلاح تمرینات?

برای پاسخ به سوال شما من نمی دانم اگر خانم دوست شما را می بیند به عنوان بیشتر از یک دوست. بنابراین اجازه دهید بحث در مورد شما.

شما و دوستان در حال اقدام درست مانند موش ورزشگاه. این قشنگ و شل و شما آن را می دانم اشتباه است. پس قطع این مدار خاص. پیمان خود را به ازدواج و تمرینات خود را.

سپتامبر 2010

عزیز امی: نه سال پیش پدر و شوهر او از من خواست به حرکت آنها را به یک خانه جدید.

من تا به حال بیوه برای پنج سال و آنها احساس من نباید به تنهایی. (من در حال حاضر 84 و در سلامت خوب است).

همه ما رو به خوبی تا حدود شش ماه پیش اما من نمی دانم چرا. هیچ چیز تا کنون آشکارا گفت. آنها خریداری یک خانه دریاچه به تازگی و صرف تعطیلات آخر هفته در آن خانه است. من نه دعوت (و نه فراموش می شود). هیچ بچه ها وجود دارد — فقط سه نفر از ما. من یک سگ کوچک است که او به نظر می رسد به نفرت — اما من نمی توانم به سگ دور.

به تازگی من احساس که من مادر در قانون است که به وضعیت ما. او به سختی صحبت می کند به من و مومبلس “صبح به خیر” و یا “خوب” ،

من کمک به خانوار از پرداخت اجاره خانه تمیز, شستن لباس های خود را, مراقبت از سگ خود را ، من صرف هزاران دلار در این خانه و پرداخت یک سوم از قیمت خرید.

باید صحبت کنم به دختر من در این مورد ؟ او و من را همراه بسیار خوبی است. من احساس می کنم او می داند که وجود اصطکاک در اینجا اما نه چیزی گفت به من در مورد آن. من باید به دنبال جای دیگری برای زندگی می کنند ؟ من واقعا نمی خواهید به تنهایی زندگی می کنند اما من خواهد شد اگر من به.

— به چالش کشیده

عزیز به چالش کشیده: اول این: آرایش خود را به نظر می رسد که به خوبی کار می کرد برای همه نه موفق و صلح آمیز سال است.

متاسفانه هر فرد در خانواده به نظر می رسد بسیار مخالف به بالا آوردن یک موضوع و یا حتی پرسیدن یک سوال که ممکن است در یک لحظه ناراحت کننده و یا دو و بنابراین شما باید صرف شش ماه گذشته درگیر در یک بسیار ناراحت کننده خاموش بست. این طبیعت انسان است برای جلوگیری از ناراحتی اما شما همه را گرفته آن را به یک سطح جدید.

شما یک شریک کامل در این خانواده به شما کمک کرده برای خانه پرداخت و پرداخت اجاره بها و هزینه های.

نشستن با آنها (اگر شما می توانید مدیریت به صورت او صحبت خود را با پدر). بگو: “من احساس می کنم بسیاری از تنش به تازگی; شما می توانید به من بگویید چه چیزی شما را آزار ؟ این امر می تواند خوب برای پاک کردن هوا. من از دست این راه همه ما استفاده می شود به همراه.” این ممکن است شروع کرده اند بیش از یک بسیار بی اهمیت خانواده مهم است. یا آن را ممکن است چیزی برای انجام با شما — اما با کار و ازدواج و یا بهداشت و درمان مشکلات آنان است. حفظ نگرش باز کنید و سعی کنید به توان دفاعی است. به عنوان خوانده شده “دشوار گفتگو: چگونه به بحث در مورد آنچه مهم” نوشته شده توسط اعضای دانشگاه هاروارد مذاکره پروژه (2010, پنگوئن)

ژانویه 2010

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de