درخواست امی: سمی خانواده برگ یک علامت

خوانندگان عزیز: به دلیل پیوند برنامه ریزی من نوشتن و ارسال ستون من دو هفته پیش از انتشار. با توجه به این زمان تاخیر Q&A را منعکس نمی کند آخرین اطلاعات در مورد در سراسر جهان COVID-19 pandemic ما در حال حاضر مواجه است.

عزیز امی: من مسائل مربوط به رها کردن. من مادر بیولوژیکی من به سمت چپ زمانی که من یک کودک بود. به دلیل غفلت والدین در دوران کودکی دادگاه اعطا حضانت به مادر بزرگ پدری من. پدر من نقل مکان کرد و با او به عنوان به خوبی.

در ذهن من پدر من “ذخیره” من از جهان است که من می توانم مرده ام اما حقیقت این است که او فقط به عنوان مسئول غفلت است.

پدرم دوباره ازدواج کرد و مادر بزرگ من به من اجازه داد زنده با پدرم در خانه جدید خود را با همسر جدید خود را. من او را به نام “مادر” تا زمانی که او در گذشت.

مامان بود نه محبت نسبت به من. او بسیار سخت بود.

سریع به جلو به در حال حاضر. من 50 سال است. من بیولوژیکی مادر و پدر هر دو مرده اند. پدرم دوباره ازدواج کرد و دوباره صدها مایل دور.

من موضوع جدید و تنفر نسبت به پدر من. داشتن آموخته است که او سنت من همیشه فکر می کردم او را پیدا کنم من نمی خواهم به صحبت می کنند به او بسیار است.

من او را بسیار دوست دارم اما من صدمه دیده است که هر زنی در زندگی او چنان در او نفوذ به غفلت نه فقط من بلکه من دو نیمه ،

من واقعا نمی خواهید برای رفتن در این مسیر است. من تلخی به سمت من مادر بیولوژیکی و فقدان عشق از کاری که من مطرح شده و من سرد فرد نسبت به خانواده است. من بیشتر احساس همدلی نسبت به غریبه ها از خود من روابط (گاهی اوقات حتی فرزندان خود من است که من بشدت شرمنده).

درمانی است که نمی توان به راحتی در دسترس در منطقه روستایی بنابراین من از چپ به دستگاه های خود من.

چه مشاوره می تواند به شما ارائه می کنند که ممکن است گاهی قلب من به سوی معدود که دوست داشتم من ؟

— قلب در دو سایز خیلی کوچک

عزیز دل: شما در حال حاضر به نظر می رسد به یک مقدار زیادی از بینش خود را در مورد به چالش کشیدن گذشته. شما را ساخته اند ارتباط بین غفلت شما رنج می برد به عنوان یک کودک و خود را hesitance (یا ناتوانی) به ابراز محبت نسبت به اعضای خانواده. بینش مثبت شروع و شما قطعا می توانید در ادامه به رشد و تغییر است.

به عنوان یک کودک نیازهای عاطفی خود را ندارد ملاقات کرد. مادر خود را رها و شما پس از آن دیگر بزرگسالان در زندگی خود را ارائه نمی دهد عاطفی محیط امن و پرورش.

به دیگران عشق به طور کامل, شما باید یاد بگیرند که به طور کامل خودتان را دوست دارم. دوست داشتن خود به این معنا نیست شما متکبرانه اعلام چگونه بزرگ شما است که شما در حال یادگیری به پذیرفتن و خود را در آغوش خود آسیب پذیری داشتن اشتباهات خود و با تکیه به عزم خود را برای انجام بهتر. خود را بسیار تلاشهای شفا و عشق باید در نظر گرفته شود اول خود را به پیروزی.

یک راه برای عشق به دیگران است که به لحاظ جسمی برای آنها وجود دارد. بود در حال حاضر به خصوص برای کودکان شما. نشان می دهد تا برای آنها. ابراز علاقه در زندگی خود و شجاعانه رسا به سمت آنها. شما باید به آنها بگویید که داستان خود را به اشتراک گذاری بینش خود را بیان میل به بهتر و به آنها بگویید که شما در گوشه خود را از طریق زمان های خوب و بد. شما در حال تلاش برای شکستن یک نسل زنجیره ای از غفلت بنابراین درک که بچه های خود را ممکن است سر در گم صدمه زدن و محبت-گرسنگی بیش از حد.

شما را بهره مند از خواندن “شفا عاطفی خود را خود” بورلی انگل (2007, Wiley & Sons).

عزیز امی: من به طور متوسط-جذاب زن تنها که زندگی در یک شهر بزرگ است.

من اغلب با نزدیک شدن توسط مردان از دیگر نژادها که لاس زدن با من و سعی کنید برای گرفتن شماره تلفن من.

من چگونه می توانم به آنها بگویم من نه علاقه بدون توهین به آنها را? من چوب به من در نوع خود است.

— نه ممنون

عزیز لطف داری: آن است که نسبتا آسان برای گفتن “نه ممنون.” اما اگر شما واقعا می خواهید برای دفع این مردان علاقه مند شما می توانید آنها را به حقیقت: “هیچ جرم اما من نژادپرست است.”

آنها باید شما را به تنهایی پس از آن.

عزیز امی: با تشکر از شما برای پاسخ خود را به “خجالتی در بوستون” آن مرد خجالتی بود که احتمالا تعجب کنید که چگونه به ملاقات با یک زن زیبا در سوپر مارکت.

این صدا ممکن است مانند یک کلیشه, اما این است که چگونه من شوهرم را ملاقات کرد! او تا حدودی shyly از من خواست برای مشاوره در مورد تولید.

بقیه سابقه است. ما در حال جشن 15 سال از ازدواج این سال است.

— با خوشحالی با هم

عزیز با هم: “من نیاز به یک بررسی قیمت برای خوشحالی-همیشه-پس از در راهرو یکی!”

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im