درخواست امی: این پسر من استفاده می شود به تاریخ فقط رو کمر تو از من نام

عزیز امی: چهار ماه پیش شروع کردم به قدمت یک مرد. ما کلیک واقعا خوب است.

ما سه ساعت از هم جدا بنابراین رابطه ما بیشتر بود, بازی های برگزار شده از طریق پیام کوتاه و ایمیل. ما تا به حال بسیار سرگرم کننده به دانستن هر یک از دیگر, اما من شروع به دیدن کمی پرچم قرمز: او بسیار عصبانی اگر من متن او غالبا او به نظر می رسید ملکی و او فشار من به فشار ارتباط همراه سریع تر از من می خواست.

از آنجا که این, من شکست تا با او. در ابتدا او نتوانست آن را به خوبی و گفت: چند مضر چیز است. پس از چند هفته او پرسید: اگر ما می تواند دوستان و نگه داشتن در تماس از طریق متن.

پس من لذت بردن از پیام کوتاه گفتگوی بورسی من موافقت کرد اما روشن ساخته است که ما فقط دوستان است.

او خواسته است چندین بار اگر من او را ببخشد و حرکت به یک رابطه صمیمی با او. دوباره من به او گفتم که من علاقه مند است که اما امیدوار است که ما می تواند باقی بماند دوستان است.

امی, او فقط به من ارسال تصویر جدید خود را امضا. این است که نام من (با دل) در پشت خود را!

من ترسم بین بودن خشمگین و فقط مایکروسافت آن را خاموش.

من دو تا سوال دارم برای شما. می تواند به شما ارائه هر گونه بینش در مورد آنچه که انسان را به انجام چنین چیزی مسخره ؟ پس از شکستن تا با کسی که حتی ممکن است برای دوستان باقی می ماند و یا باید من فقط همیشه تمیز استراحت ؟

— نمی Ink My Name

عزیز نمی جوهر: من خودم امیدوار است که این یک فتوشاپ شوخی از برخی از نوع. بدون در نظر گرفتن یک مرد تنها انجام این نوع از چیزی مسخره به منظور دستکاری و کنترل شما است.

به نظر من شما باید خشمگین — و نیز “بالا انداختن آن است.” منظورم این است که شما نباید انتقال گونه احساسات قوی در پاسخ اما دور برگشت قطعی از این فرد — disengaging از او را از طریق تمام کانال های تلفن, ایمیل و رسانه های اجتماعی.

شما می توانید دوستان با این مرد است. شما نمی باید هر گونه تماس با او در تمام, و اگر او در ادامه به جهش بیش از مرز به منظور تماس با شما (در فرد خود را در خانه یا محل کار) شما باید جمع آوری تمام شواهد و در نظر گرفتن یک سفارش محدود.

اعتقاد من آن است که ممکن است در برخی موارد به انتقال به دوستی که عاشقانه نیست, کلیک کنید, اما آن است که تنها ممکن است با برخورد منطقی و معقول عاطفی افراد سالم است. در کوتاه: نه این پسر.

عزیز امی: در طول زمان همه گیر من و همسرم شده است میزبانی یک از اعضای خانواده در خانه ما. این فرد “پم” پسر عموی او در اواخر 20s. او بسیار آسان است به زندگی می کنند و ما نمی ذهن او را با ما (دو نفر از فرزندان ما نیز در 20s خود را در حال حاضر با ما بیش از حد).

پم رزین و آموخته به کوک های بسیاری از وظایف خانواده با بقیه از ما.

یک چیزی که مرا ناراحت می کند. من و همسرم نه بازور مسیحیان اما ما churchgoers. ما و بچه های ما شده اند گفت: “فضل” با هم هر شب برای تمامیت زندگی خود را. ما می گویند بسیار ساده برکت است که آسان برای یادگیری و می گویند.

هر شب ما می گویند برکت با هم و پم فقط نشسته وجود دارد. آن را به عنوان اگر او حاضر به انجام این کار یکی از چیزهایی است که بقیه از ما احساس مراسم مهم.

من درخواست بیش از حد به درخواست یا انتظار می رود که او به این می گویند برکت همراه با بقیه از ما ؟

— خوشا به پدر

عزیز خجسته: بله درخواست یا انتظار “پم” می گویند گریس همراه با شما است درخواست بیش از حد. او به نظر می رسد به نشستن بی سر و صدا و با احترام در حالی که بقیه خانواده صحبت می کند نماز با صدای بلند. نه تحمیل ایمان خود را در عمل بر روی او.

عزیز امی: “در مورد به منفجر شود!” بیمار بود از اینکه قطع با آنها دوست و همخانه.

به عنوان یک سابق قطع ما نمی همیشه درک ما در حال انجام این کار است.

من برای یکی از مورد استفاده قرار گرفتن بیش از حد هیجان زده در مورد یک موضوع و خواهد نامناسب قطع کسی که بنابراین من می تواند اضافه کردن به مکالمات.

دوستان من خواست اگر چیزی وجود دارد که می توانید انجام دهید برای کمک به من در اصلاح این خطای ارتباطی. ما تصمیم به استفاده از نشانه های بصری.

وقتی که من را قطع دوستان من خواهد نگه دارید تا یک دست مانند “توقف” نشانه اما در یک راه خوب (نه ناراحت راه). پس از استفاده از این روش کمی من من پیشتر پرش شروع مکالمات.

— دیگر قطع

عزیز قطع: ارتباط — با این نسخهها کار! به خوبی انجام می شود.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de