درخواست امی: معلم باید او را پدر و مادر به مدرسه

عزیز امی: من یک ازدواج 50 ساله, ابتدایی, مدرسه, معلم.

اجتماعی و سیاسی من تکیه بصورتی پایدار و محکم به چپ و خانواده من بسیار از آن آگاه است.

پدر و مادر من و من در قوانین بسیار محافظه کار هستند و کاملا مذهبی است.

در تجمعات آنها بسیار آوازی مورد تحقیر خود را برای لیبرال ها و دموکرات ها خواستار نام آنها را گفت: آنها در حال رفتن به جهنم ،

آنها همچنین صدای خود را دوست نداشتن از دیگر نژادها و ادیان و گرایش جنسی با استفاده از متعصب زبان.

من نمی لذت بردن از صرف وقت با هر یک از آنها. من نه صدای من نظرات که من هیچ علاقه ای به اینکه بخشی از خود را دشمن مکالمات.

زمانی که حمله آغاز می شود من انتخاب کنید تا به تلفن و از طریق حرکت و آنها را نادیده گرفت.

من را محدود به زمان من با آنها تا آنجا که ممکن است, اما من می توانم آنها را برش از زندگی من به طور کامل است که نه فقط من ،

شوهرم اجازه می دهد تا آن را برو و بیشتر از لحاظ سیاسی خنثی است. او می گوید که ارزش استدلال با 80 ساله.

من برای پیدا کردن پاسخ خود را تحریک. هر گونه پیشنهاد ؟

— معلم

معلم گرامی: شما به نظر می رسد به نقطه را تحریک نسبت به شوهر خود را که شما ادعا خنثی باقی می ماند, اما شما در حال انجام دقیق همان چیزی که با نادیده گرفتن نظرات از هر دو پدر و مادر خود را که به شما می گویند متعصب و توهین آمیز است.

پس “معلم” من فکر می کنم آن زمان به این 80 ساله به مدرسه.

من می توانید تصور کنید که مایل نیست به اتلاف نفس خود را در خود را در قوانین و اما پدر و مادر خود را مطرح شما. مطمئنا شما می توانید برخی از صرف انرژی در جهت تعامل با آنها را در برخی از متفکر گفتگو در مورد خود را بیان نفرت.

وجود دارد مطلقا هیچ چیزی در مورد مسیحیت است که به مؤمنان مجوز برای ابراز نفرت نسبت به دیگر انسان ها. اما گذشته از جنبه های مذهبی از این من فکر می کنم این ممکن است زمان برای شما برای پیدا کردن خود را در ستون فقرات. اگر شما در نظر خودتان درست متحد از افرادی که مورد تبعیض و سپرده به جهنم توسط مردم نادان — سپس شما باید با استفاده از صدای خود را به عقب براند.

این کتاب در حال حاضر پرواز کردن قفسه ها (من خواندن آن را در حال حاضر): “چگونه می توان یک زاد نژادپرستی” توسط Ibram X. Kendi (2019 یک جهان). در اینجا یک نقل قول: “انکار است که ضربان قلب از نژادپرستی است.”

عزیز امی: حدود دو ماه پیش, دوست پسر من تا به حال به طور بالقوه COVID-19.

این هفته او شروع به کار از خانه او بسیار بیمار است.

مراقبت از او ترسناک و استرس زا برای من.

او قادر به دریافت یک مجازی انتصاب دکتر. او آزمایش منفی برای این ویروس اما هنوز هم معتقد است که او تا به حال آن را با توجه به نرخ بالای منفی کاذب نتایج آزمون.

او بهبود در دو هفته خوب است و در حال حاضر.

او به ارمغان می آورد این تا هر زمان که ما زوم تماس با خانواده و یا دوستان او حتی به ارمغان می آورد این است تا با مشتریان خود را. هنگامی که آن را در ابتدا اتفاق افتاده است — و در ماه بعد – در آوردن آن ساخته شده حس. من می دانم که به اشتراک گذاری با دوستان و خانواده می تواند کمک به فرایند ترسناک رویداد.

آن را در حال حاضر شده است از دو ماه (از آن احساس می کند مانند شش) و او را OK. من گیج شدم که چرا او هنوز احساس نیاز به بحث در مورد آن در حال حاضر.

— سالم و تعجب

عزیز سالم: شما از طریق رفت و این کار را با دوست پسر خود را, و بنابراین شما شده اند در معرض این داستان چند بار از بسیاری از زوایای مختلف. شما می توانید هر چه داخلی واکنش شما می خواهید, اما دوست پسر خود را باید در ادامه به بحث در مورد این تجربه اگر او در می یابد آن مفید است. برس خود را با بیماری های جدی ممکن است عمیق تر خود همدلی نسبت به دیگران. او همچنین ممکن است تلویحا دعوت از شما برای به اشتراک گذاشتن در این درام و برای تایید به دیگران چگونه به چالش کشیدن این بود. نگرانی وجود دارد در مورد افرادی که در حال توسعه این بیماری دوباره – پس از آنها باور دارند که آنها بهبود یافته اند – و او ممکن است نگران است که امکان.

برخی از مردم واقعا دچار آسیب های روانی توسط یک تجربه با بیماری های جدی. اگر او نشخوار بیش از حد و یا به نظر می رسد در گیر اضطراب حلقه شما باید او را تشویق به راه اندازی یک قرار ملاقات با دکتر خود را.

عزیز امی: من دودی سه بسته سیگار در روز و دوست داشتم آن را برای بیش از 35 سال است.

در نوامبر 1, 1992, من سیگار کشیدن را متوقف و در ادامه نیکوتین پچ برای شش ماه. من هنوز سه سیگار در فریزر.

من هنوز هم احساس گناه برای فرزندان من (هیچ یک از آنها دود) زمانی که آنها تا به حال قرار داده تا با هر دو پدر و مادر سیگار کشیدن در ایستگاه واگن.

من را نجات داد به اندازه کافی پول سیگار را به چهار سفر به اروپا و متعدد گشت.

— بهبود سیگاری

عزیز بازیافت: چه شهادت! (من ممکن است نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسانی که سیگار را در فریزر…)

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de