درخواست امی: گاهی اوقات آن را خوب به بازی بازی در یک رابطه

عزیز امی: “سو” و من در یک تک آهنگ در سایت در مدت کوتاهی قبل از این بیماری همه گیر. ما در نقاط مختلف کشور تا بین آن و محدودیت های مسافرتی ما نه در فرد ملاقات کرد و در عین حال.

ارتباط ما در مورد دو بار در هفته از طریق ویدئو کنفرانس و تا به حال یک زمان خوب شدن به یکدیگر بهتر می دانم. آن را به خوبی کار کرده است برای ما.

مشکل من آن است که من می ترسم از این سبک ارتباطی گرفتن بیات.

چگونه ما نگه داشتن چیزهای جالب, بنابراین به عنوان نه به حوصله کنید تا در نهایت آن را OK به سفر به هر یک از دیگر و صرف زمان با یکدیگر است.

زوم جنسی با یک گزینه نیست.

— R

عزیز R: آن را بسیار سرگرم کننده را به بازی بازی از طریق ویدئو کنفرانس. انجام تحقیقات کمی و با توجه به زمینه های مورد علاقه شما می تواند بازی یک بازی چیزهای بی اهمیت همکاری در یک جدول کلمات متقاطع بازی “کلمات با دوستان” و یا “سر” یک بازی سرگرم کننده کلمه انجمن بازی های موجود در Houseparty برنامه.

همچنین — به یاد داشته باشید که وجود دارد راه های بسیاری برای برقراری ارتباط دیگر از ویدئو کنفرانس. اگر شما نوع (من) شما می توانید همه چیز را مخلوط کنید تا با ارسال به دوست جدید خود را قدیمی و از مد افتاده ، (تاخیر در ارضاء شاید اما عاشقانه…!)

عزیز امی: در طول ازدواج ما شوهر سابق من به ندرت ساخته شده زمان ما (اگر چه او بزرگ بود با بچه ها زمانی که او با آنها بود).

من را بچه های ما در تعطیلات بدون او چرا که او همیشه به حال چیزی بهتر انجام دهید.

من در زمینه طلاق و نقل مکان از خانه خود را بیش از دو سال پیش.

من تصمیم به انجام این کار بدون گفتن من پدر و مادر و خواهر و برادر به خاطر من می دانستم که حتی اگر آنها می تواند ببینید که چگونه ناراضی بودم که آنها خواهد بود و نه حمایتی.

در این روز آنها همچنان به دعوت او برای تعطیلات خانواده و رویدادهای اما ناراحت شدن با من وقتی که من حاضر به حضور در.

پس از خروج من تا به حال کمی به هیچ تماسی با خانواده من. بدیهی است که این بسیار سخت است بر من و آن را نیز گیج کننده برای بچه ها.

من تلاش کرده اند به صحبت کردن با آنها در مورد این و آن را تبدیل به یک استدلال در هر زمان. آنها گفته اند از فرزندان من است که من آنها را بسته اما برای من آن را احساس می کند مانند آنها به من بسته است.

من ملاقات یک مرد و ما در حال حاضر برنامه ریزی عروسی ما.

زمانی که من اقدام به صحبت کردن با مادرم در مورد برنامه های عروسی او تنها پاسخ به انتخاب تاریخ عروسی بود “که من در تعطیلات آخر هفته کار می کنند.”

من مبارزه حتی با دعوت از خانواده من به عروسی برای ترس که درام آغاز خواهد شد.

من می خواهم به حرکت می کند با زندگی من و امید است که خانواده خواهد بود بخشی از آن است اما در این نقطه من در از دست دادن برای چه برای انجام بعدی.

— در از دست دادن

عزیز در از دست دادن: شما تصمیم به ترک شوهر خود را, اما گفت: هرگز خود را پدر و مادر یا خواهر و برادر در مورد این سرنوشت را تغییر دهید. شما لازم نیست جشن تعطیلات و یا مناسبت های خاص با آنها را به خاطر آنها دعوت سابق خود را. اما خود را به سکوت و عدم اتحاد چپ از درجه اعتبار ساقط و در حال حاضر شما به نظر می رسد به تعجب که چرا شما لازم نیست که ارتباط با آنها.

اگر شما تا به حال انتخاب شده برای حضور در حوادث خانواده آنها ممکن است متوقف دعوت سابق خود را. به منظور ارتباط و به منظور آنها را در زندگی خود را, شما نیاز به شرکت در آنها.

چرا که به نظر می رسد شما می خواهید به برخی از تماس من پیشنهاد می کنم که شما در معرض خطر کمی “درام” منظور خود را دوباره وارد کنید سیستم خانواده است. آنها را دعوت به عروسی خود را و این فرصت را به سعی کنید به نوبه خود صفحه. پس از عروسی خود را, آنها را دعوت به خانه خود را, رفتن به خانه های خود هنگامی که از شما دعوت می شود – آنها را تشویق به دریافت به دانستن جدید خود را و ببینید که اگر پاسخ آنها را به باز بودن بودن بیشتر باز خود را.

بدیهی است که اگر این است که به طور کلی سمی تجربه شما را به یک انتخاب متفاوت اما – تا به حال شما به نظر نمی رسد تلاش کرده اند بسیار سخت است.

عزیز امی: “خوشا به پدر” تا 20-چیزی پسرخاله با آنها زندگی می کنند در طول بیماری همه گیر. او تعجب که چرا او نمی گویند “فضل” با خانواده است. او می تواند باز کردن یک گفت و گو با درخواست اگر آن را می سازد او ناراحت کننده است ؟

بپرسید که آیا او می خواهم به نوبه خود ارائه فضل و یا تشکر در صرف غذا?

باز بودن به یک راه جدید برای انجام همه چیز ممکن است به معنای هر کس در خانواده می تواند گاه به گاه در ارائه یک برکت و رحمت است.

— وفادار خواننده در تولدو!

عزیز وفادار: من می خواهم این ایده.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)