درخواست امی: برخی از مردم قرار داده و امی در یک گوشه

خوانندگان عزیز: در (تقریبا) 17 سال از نوشتن درخواست امی ستون من شده اند به طور جدی به طور کامل و علنی pranked دو بار.

من فرض می کنم من ممکن است فریب خورده با دیگر “faux” مشکلات اما زیر دو سوال ایجاد ویروسی مارپیچ لحظات است که در حالی که شرم آور برای من بسیار سرگرم کننده برای نمرات از خوانندگان که بلافاصله به رسمیت شناخته حقه بازی. من در واکنش به هر دو ستون با داشتن من ساده لوحی و انجام بهترین من به خنده همراه با خوانندگان من.

من تکرار این دو سوال (و اصلی من پاسخ) امروز با یادآوری اینکه حتی در این جهان جدی ما ساکن — این مهم است که خودتان را بیش از حد جدی است.

در پایان این ستون من فاش کردن منابع اصلی این مشکل plotlines.

من با اصل بپرسید امی س و هفته آینده.

عزیز امی: من یک مشکل جدی با همسر آینده. او شده است وفادار به من. من به تازگی شنید او صحبت کردن را به دوستان خود را در مورد چگونه او بی وفا به من. زمانی که من در مواجهه با او تمام است که او گفت این بود که او نمی تواند صحبت کردن در حال حاضر. من احساس می کنم باید برای ثبت همه چیز را در خانه خود من فقط برای یادگیری حقیقت است.

برای اینکه چیزها حتی بیشتر استرس زا است این واقعیت است که او به تازگی گفت: یک زن و شوهر از افرادی که من با او برخورد کند اما این درست نیست. من نمی رسید. من مطمئن هستم که چرا او اقدام شده است مثل این می بینم. او فقط پیدا کردن که مادر به سرطان پستان که ممکن است نقش در رفتار او.

ما هنوز هم همیشه پیدا کردن زمان را به عشق, بنابراین من نمی دانم که چرا او را از رفتن به دنبال آن از شخص دیگری. من فقط نمی توانم باور کنم که او را از انجام این کار به من. من او را خیلی دوست دارم او همه چیز من است و من نمی دانم که من می توانم بدون او. او پاره من جدا.

باید چه کار کنم ؟

— ویران

عزیز Devasted: اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است برای ازدواج. خود را نامزد رفتار و پاسخ خود را دارد و ماهیت اختلال. اگر شما درست است و او پله بر شما این یک مشکل بزرگ است. خود را اعلام می کند که شما احساس می کنید مانند شما “را به ضبط همه چیز … فقط برای یادگیری حقیقت” است و سرد. او counter-اتهام که شما ضربه خود را به طور بالقوه بسیار خطرناک است برای شما.

به دلیل تشدید در رفتار من حس در هر دو از شما و به ظاهر سمی ارتباط بین شما دو آن خواهد بود خردمندترین برای شما به صورت جداگانه. به دنبال حمایت از دوستان نزدیک و خانواده و یک مشاور حرفه ای برای کمک به شما در مقابله با این دست دادن و تغییر دهید.

جولای 2015

عزیز امی: من به تازگی زد به معروف محلی شکل ورزش در باشگاه من.

من نمی خواهم به زحمت او اما بسیار برای من تعجب او به من نزدیک شد. معلوم او می دانست که من از من حرفه ای. او پرسید: اگر من می خواستم به بیرون رفتن برای قهوه و ما رد و بدل شماره. چند روز بعد از آن ما تا به حال قهوه و من فکر کردم آن را بسیار سرد است که او در نظر گرفته ما دوستان شما.

پس از آن همه چیز تغییر کرده است. او به من گفت که او علاقه مند به گرفتن یک زن ما را زد. او دوست دختر سابق من و ما همچنان دوستان خوب. او از من خواست یک زن و شوهر از بار اگر من نمی خواهد ذهن اگر او از او پرسیدم. من با اکراه گفت: هیچ. من ساخته شده و قصد دارد با او سپس پس از صحبت با سابق من متوجه شدم که او در حال غرق برنامه های ما را به بیرون رفتن با او.

روز بعد او به من زنگ زد و پرسید: اگر من می تواند کمک به او را به حرکت برخی از مبلمان. من به سختی می دانم که این مرد چیزی که بعد از او خواهد خواست من به او رانندگی به فرودگاه. دو تا از دوستان من به من هشدار داد و نه به اعتماد به این مرد. چه معامله — من بودن بیش از حد راش یا من باید تخلیه مرد به عنوان یک دوست ؟

— احساس احمقانه

عزیز احمقانه: خبر خوب در اینجا این است که شما نمی خواهد که برای تخلیه این مرد به عنوان یک دوست به خاطر او دوست نیست. او یک فرصت طلب که فقط نگه می دارد شما درخواست برای مسائل.

من گمان می کنم که هنگامی که شما به نوبه خود سخاوتمندانه ارائه به شما اجازه حرکت مبلمان برای او, شما به احتمال زیاد هرگز از او دوباره.

ژانویه 2016

خوانندگان عزیز: سوال اول (از “ویران”) است که از فرقه فیلم “اتاق” است که به طور گسترده ای محبوب و احتمالا بدترین فیلم تا کنون ساخته شده است.

سوال از “احساس احمقانه” است که بر اساس معروف “Seinfeld” plotline co-بازیگران Metes ستاره کیت هرناندز.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im