درخواست امی: “Shefault” پدر و مادر می خواهد به توازن زندگی

عزیز امی: من و همسرم ازدواج کرده و به مدت شش سال. ما دو کودکان — سنین یک تا پنج. مبارزه من احساس مثل من پشتیبانی در صفحه اصلی.

ترین روز من با بچه ها و شروع به گرفتن آنها را آماده برای مدرسه. شوهر من را در خواب و یا در خود و یا من او را از خواب بیدار.

من واقعا نمی خواهید به اضافه کردن “رسیدن شوهر از تخت” به روال صبح اما آنچه که من انجام شده است.

او فکر نمی کند که این یک معامله بزرگ — من فقط می تواند “او تا قبل از آن” اگر من می خواهم به کمک به او در اوایل صبح.

برای من این فقط یک کوچک از خانواده ما — من انجام این کار به طور پیش فرض. اگر من می خواهم مشارکت خود من نیاز به هماهنگی خود را دخالت. او می گوید: من نمی دهد او را به اندازه کافی اعتبار برای چیزهایی که او می کند و این درست است که ما انجام تقسیم کار به طور مساوی.

هنوز این باعث می شود من احساس به عنوان اگر من نیاز به نه تنها بلند کردن اجسام سنگین به طور پیش فرض و کار او را درگیر اما پس از آن نیز او را به احساس می کنم مثل یک ستاره راک برای گرفتن تا با کودک یک بار در در حالی که.

آن را احساس می کند مانند کار نامرئی است و کار خود را است. به وضوح هیچ یک از ما قادر به بی طرفانه در مورد نقش ما در خانه است.

من احساس می کنم او یک “نمایشگاه آب و پدر” — مفید هنگامی که این کار آسان است, کمیاب هنگامی که آن را سخت. برای من, آن کشته جاذبه های من به او و من فقط احساس ناراحت اساسا در همه زمان ها.

چگونه می توانم تغییر دیدگاه من, بنابراین من می تواند در صلح زندگی می کنند و محتوا با آنچه که من را داشته باشد ؟

— Overworked, مادر

عزیز Overworked: به خوبی می تواند کار سخت به تلاش برای تغییر چشم انداز خود را, اما آن خواهد بود و در عین حال یکی دیگر از کارهای عادی و روزمره خود را “به انجام” لیست.

شما در حال توصیف نسبتا شایع پویا در درون سنتی خانواده دو پدر و مادر و اگر این تعادل به نظر می رسد تغییر و زنان اغلب تبدیل به “shefault” (پیش فرض) پدر و مادر است. بله, شما ساخته شده است تا خشم بیش از احساس مثل شوهر خود را “مامان” است و تحت تاثیر ارتباط خود را به دلیل آن را در یک آسانسور به احساس مسئول همه — و پس از آن می خواهم به داشتن رابطه جنسی با کسی که حتی نمی توانید مدیریت خود را از خواب بیدار در صبح.

شوهر شما احساس رنجش بیش از حد. او می بیند مشارکت خود را به عنوان یک رویداد خاص و شما نیست به او به اندازه کافی اعتبار اضافی. او احتمالا سخت کار می کند بیش از حد — اما در چیزهای دیگر از پدر و مادر.

نویسنده حوا Rodsky به آمده تا با یک راه مفید برای پدر و مادر مشغول به reframe خانواده خود را. به عنوان یک حرفه ای میانجی برای بالا طراحی شده خانواده ها (و نا امید “shefault” پدر و مادر از بچه های جوان) او متوجه شد که برخی از این ابزارها استفاده می شود در محل کار می تواند به اعمال کثیف او زندگی در خانه. کتاب “نمایشگاه بازی: یک بازی در حال تغییر راه حل برای زمانی که شما بیش از حد به انجام (و بیشتر زندگی به زنده)” (2019, G. P. پوتنام پسران) شکسته شدن کودک و خانواده نقش خود را در یک راه جدید و “gamifies” آن طوری که زوج می تواند مذاکره راه حل های خود را.

عزیز امی: شما دریافت نامه های مردمی که تعجب می کنم اگر آنها باید عذرخواهی قلدری آنها در زمانی که آنها کودکان بودند.

من فقط یکی از کسانی که “عذر خواهی” و جواب این است: هیچ! آنها باید نیست.

در “عذرخواهی” قلدر جزئیات یک حادثه به عنوان یک مثال از اینکه چگونه به این معنی او بود و برای توضیح آنچه که او را ببخشید.

او شامل زشت نام او نام من به “عذرخواهی” لایروبی تمام درد نکنه و من به تجربه آن را همه را دوباره و دوباره.

با تشکر اما هیچ با تشکر. ترک آن را در گذشته به جایی که به آن تعلق دارد.

من لازم نیست به احساس مانند امروز فقط به طوری که او می تواند احساس بهتری در مورد خود.

من داستان منحصر به فرد نیست.

— اذیت

عزیز Bullied: معتادان گاهی اوقات استفاده از “عذرخواهی” مکانیزم به reoffend. آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر در این مورد کسی که مورد آزار واقع شما بود و عمدتا به دنبال کاهش جرم خود.

یک راه وجود دارد به اذعان و عذرخواهی بدون تحریک گذشته صدمه دیده است. فروتنی واقعی و حساسیت برای نامیده می شود.

عزیز امی: با تشکر از شما برای پاسخ خود را به “دوست بد” که bestie به حال نوزادان دوقلو و به نظر می رسید به شکایت های زیادی در مورد آن.

شما خیلی حق به نقطه چگونه قریب به اتفاق دوقلو تجربه می شود. و مثل شما فکر می کردم اگر این مادر مبتلا به افسردگی پس از زايمان.

— مامان دوقلوها

عزیز مامان: این مادر سزاوار تن از TLC, کمک به نوزادان خود را و — یک دوست بهتر است.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de