درخواست امی: Sexless ازدواج نگرانی همسر

عزیز امی: من و شوهرم با هم بوده است در حدود 10 سال است. همیشه از داشتن پسر ما چهار سال پیش فکر تماس فیزیکی با او باعث می شود من انقباض غیر ارادی ماهیچه. او را خوب به دنبال مرد پدر بزرگ و یک کارگر سخت اما چیزی در مورد او باعث می شود من نمی خواهم صمیمی با او.

ما هر دو شخصیت بسیار قوی, بنابراین ما ته قنداق تفنگ سر اما نه مثل ما دعوا. واکنش من به او این است که به طور عمده در امتداد خط کسانی داخلی “اوه او clueless” افکار. من نمی دانم چه باید بکنید.

ما باید فیلم در مورد چهار بار در سال! و حتی این مبارزه است برای من.

من می دانم که نمی تواند سالم یا طبیعی است. کمک!

— Clueless

عزیز Clueless: خود را sexless ازدواج است که احتمالا بیشتر “طبیعی” تر از شما متوجه است.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که به پزشک مراجعه کنید. میل جنسی خود را از مسائل ممکن است ناشی از یک عدم تعادل هورمونی یا پزشکی دیگر مشکل است.

به شما می گویند که وجود دارد چیزی در مورد شوهر خود که نوبت شما, اما شما همچنین باید نگاهی عمیق و صادقانه خود موجودی.

پذیرفته رابطه عقل است که در ارتباط با, ارتباط, اما قبل از اینکه شما می توانید برقراری ارتباط موثر با شوهر خود را, شما نیاز به سعی کنید به درک انگیزه های خود را و پاسخ به سوالات در مورد خود صمیمی هویت از جمله هویت جنسی خود را.

دو تا از سخت ترین سوالات برای هر یک از ما به پاسخ دارد: “من که هستم” و “من چه کاری می خواهید؟” برای بسیاری از زنان در پاسخ به این سوال مهم تغییرات با ظهور مادری.

البته مردان کشتی با این کار بیش از حد – اما شما باید به سمت چپ خود را از روایت خود را که ممکن است به طور کامل منعکس کننده که در آن شما در حال حاضر: دو وقف پدر و مادر ایستاده در دو طرف 4 ساله.

زوج های سرگردان aimlessly از طریق بیابان تمایل می توانند یاد بگیرند به صحبت درباره آن را, و آنها می توانند مجدد در صورت وجود متقابل انتخاب را امتحان کنید.

— فیلم به عنوان شما می دانید — واقعا یک سر سفر. به منظور سعی کنید به شکستن الگوی شما و شوهر شما ممکن است نیاز به آموزش مجدد تفکر خود را.

بررسی: “چرا می تواند به شما به عنوان خوانده شده ذهن من? غلبه بر 9 سمی الگوهای فکری که در راه یک رابطه عاشقانه” توسط جفری برنشتاین و سوزان مگی (سال 2004 DeCapo را فشار دهید).

عزیز امی: یک سال پیش من در بر داشت یک کار بزرگ در زادگاه من کار برای یک فروشگاه که مبادرت به فروش CBD (محصولات مشتق از ماری جوانا که شما را به بالا).

پدر و مادر من و در قوانین بسیار هیجان زده بودند و حمایتی که شد دیگر دوستان و خانواده. اما وقتی به من گفت من برادر و خواهر در قانون آنها دریافتند جدید من حرفه ای را از نظر اخلاقی قابل اعتراض است.

آنها ساخته شده آن را روشن است که آنها نمی توانند از من حمایت حرفه ای جدید است. من صحبت نکرده و آنها را در یک سال است.

از آنجایی که آنها زندگی می کنند در سراسر کشور, من به ندرت آنها را ببینید. من آنها را از دست ندهید و احساس آرامش به تماس.

پدر و مادر من می خواهم برای من به ترمیم رابطه من با آنها. باید چه کار کنم ؟

— MJ

عزیز MJ: مشخص نیست (برای من) چرا شما باید تنها مسئول مرمت ارتباط خود را با برادر و خواهر در قانون. اگر آنها را ساخته اند مناقصه برای, تماس, سپس شما باید پاسخ دهند. اگر از آنها بخواهید برای بخشش, برای خیلی نامهربان و قضاوت سپس شما باید بهترین کار خود را به آنها را ببخش. البته لازم نیست برای آنها به تایید خط خود را از کار به منظور برای شما به احساس اعتبار پس از مقاومت در برابر هر گونه اصرار به پیروزی پذیرش خود را.

شرایط مانند این می تواند گاهی اوقات باعث می شود در دراز مدت estrangements. یک بیگانگی شما را مختل کل سیستم خانواده و حتی اگر آنها در واقع آغاز آن در مجموع شکستن و یا امتناع بود و حتی صمیمی نسبت به یک دیگر در هنگام حوادث خانواده نیروی شما هم به پایان خواهد رسید تا از صدمه زدن به همه به خصوص مردمی خود را.

پدر و مادر همیشه می خواهند برای فرزندان خود را به نزدیک است. اگر آنها سعی می کنند به واسطه راه حل شما باید همکاری و انجام بهترین خود را برای حفظ یک نگرش مهربانی. خود را محبت حتی نسبت به افرادی که نامهربان به شما خواهد شد به شما احساس خوبی در مورد همه انتخاب های خود را.

عزیز امی: لطفا توقف توصیه AA و یا Al-anon در ستون خود را. وجود دارد بسیاری از دیگر برنامه های طراحی شده برای کمک به مردم متوقف کردن نوشیدن.

— شده وجود دارد

عزیز شده است وجود دارد: با تشکر از شما. وجود دارد بسیاری از روش های مختلف و برنامه هایی برای کمک به مردم برای مقابله با اعتیاد به الکل. من اغلب توصیه AA و Al-anon برنامه چرا که آنها آزاد هستند, جامعه led موجود در حتی کوچکترین جوامع است.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de