عزیز امی: من یک مرد در 50s کار در یک دفتر کوچک.

محل کار من مشکل است بسیار ناچیز و رک و پوست کنده شرم آور در این طرح از همه چیز. صادقانه آن را مانند چیزی از یک “Seinfeld” قسمت.

من در شرایط دوستانه با همکاران. گاهی اوقات “دونالد” می رود در موقع ناهار میدارد و ساندویچ برای این گروه است. دونالد می رود در اطراف دفتر و سفارشات. او این کار را برای همه به جز من. من هرگز شامل (تودماغی صحبت کردن sniffle).

آنچه بدتر است این است که دونالد نیست با احتیاط در مورد آن. او می داد از در سراسر اتاق, “هی, کیم, چه نوع پنیر را می خواهید؟”

سپس او را تماس با فروشگاه ساندویچ و به مدت طولانی دستورالعمل های دقیق برای هر ساندویچ برای همه بشنوند: “خوب بعدی است سالامی در هلندی بحران. همه چیز در آن است. هیچ پنیر…” او به نظر می رسد به افتخار بزرگی در موقعیت خود به عنوان استاد ساندویچ سازمان و orderer.

من نمی دانم چه چیزی بیشتر ناراحت کننده: نه دعوت و یا آشکار راه آن را انجام داده در مقابل من. آن است که خشونت در رفتار, پستی یا فقط کوردلی?

این در واقع خیلی مسخره این تقریبا خنده دار است.

دوستان و خانواده نشان می دهد دعوت می کنم خودم اما که همه چیز را حتی بیشتر بی دست و پا است و نه سبک من در همه.

این خوب است اگر او نمی کند در نظر من از یک دوست. من نمی توانم کنترل چیزی شبیه به آن (اگر چه چقدر سخت است که آن را شامل یکی دیگر از نظم و جمع آوری $10?).

هر بینش چرا این اتفاق می افتد و چگونه من می تواند به توقف تنفر است ؟

— جورج می خواهد Pastrami در چاودار!

عزیز جورج: اول — این است ایده آل “Seinfield” قسمت. من می توانم آن را ببینید در حال حاضر: جورج — نا امید و ناله در مورد محروم بودن توسط استاد ساندویچ Orderer در حالی که هر کس در اطراف او وزن خود را پوچ راه حل.

اما — شما نمی جورج. شما نمی ناله. در واقع واکنش خود را به این را به عنوان یک وضعیت پوچ و به “چاودار” (آن را دریافت؟) طنز در آن — بدان معنی است که شما در حال دست زدن به این سرخوردگی با برخی از دیدگاه. شما نیز در حال احساسی صادقانه. این لطمه می زند!

که در آن شما در حال شکست است و در خود امتناع می گویند “هی ‘دونالد,’ زمان بعدی شما یک ساندویچ اجرا می توانم در آن است؟” شما همچنین می تواند ارائه به یک ساندویچ خودتان را اجرا کنید اما که ممکن است به از بند باز کردن پوچ تشدید (“نیومن!”)

دونالد ممکن است را ساخته اند یک فرض در مورد شما در برخی از نقطه در گذشته — که شما هستید نه یک “ساندویچ مرد.”

راه را به خشم این است که از خود بپرسید “چه خواهد جری (Seinfeld) انجام دهید ؟” و قطار خود را به اجازه دهید این دوره پوچی باعث یک لبخند.

عزیز امی: پس از 25 سال از ازدواج (که شده خوب است با همه ظواهر بیرونی) آن را در من dawned کاملا به طور ناگهانی است که شوهر من ممکن است (خفیف) سندرم اسپرگر رنج می برد.

بسیاری از آنچه که من به عنوان خوانده شده آنلاین در مورد اسپرگر رنج می برد مسابقات به ما تجارب و آن را توضیح دهد بسیار شده است که در فرد آزار دهنده و خسته کننده برای من در طول این سال از ازدواج.

من باید به اشتراک گذاری این امکان با او, و اگر چنین است, چگونه و سپس — بعد چه ؟

— تعجب, همسر

عزیز تعجب: اسپرگر رنج می برد است نه یک بیماری یا بیماری. آن است که به سادگی یک راه منحصر به فرد از فکر دیدن و تعامل.

بله شما باید به اشتراک گذاری بینش خود را با شوهر خود. مدیریت انتظارات خود را هنگامی که شما انجام دهد.

شما باید تصور کنید که شوهر شما ممکن است تعجب که چرا خود را (عادی به او) رفتار شده است اشتباه توسط شما — و دیگران — در طول عمر خود.

من شنیده ام بسیاری از مردم در طول سال است که می گویند که یک فرد بزرگسال تشخیص آسپرگر بوده است الهامی و در نهایت رهایی بخش.

آیا در حال حاضر این عنوان: “آهان! من در نهایت می دانم که چه چیزی اشتباه است با شما!” ژست این را به عنوان یک احتمال: “من در مورد خواندن اسپرگر رنج می برد. شما همیشه خواندن در مورد آن ؟ برخی از این اطلاعات به من یادآوری از شما و من احساس می کنم من درک می کنم شما کمی بهتر است.”

عزیز امی: “ناراحت” نگران بود در مورد بهترین دوست او حلق آویز کردن با ناراحت سوء استفاده دوست پسر سابق.

من در حال حاضر از ازدواج برگزار شد که شرایط مشابه است. در حالی که مهربانی برای من بسیار مهم است من یاد گرفته ام خود را به همان اندازه مهم است (و فوق العاده آزاد) به دیگر غیر فعال شود وقتی که می آید به ایمنی و یا نیاز به.

که با مهربانی مستقیم با مردم واقعا می تواند یک راه طولانی بروید. ناراحت باید گفت: “شما می دانید تاریخچه من با او. دوستی خود را با او باعث می شود من احساس بسیار نا امن است. من عاشق دوستی ما, اما اگر شما در حال رفتن به مالش شانه با او من و شما دیگر نمی تواند دوستان شما.”

— سالم پس از سوء استفاده

عزیز سالم: این توانمند سازی است. با تشکر از شما.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im