درخواست امی: اجاره-کمتر پسر می تواند تبدیل به خانه نگهدار

عزیز امی: من و همسرم بازنشسته هستند. ما دو خانه – یکی در شمال و یکی در جنوب. ما 40 سال هنوز هم با ما زندگی می کند تا شمال.

ما حدود شش ماه از سال در هر محل. ما پوشش تمام هزینه های برای پسر ما (به جز برای مواد غذایی خود را و تلفن). ما پرداخت گرما, برق, آب, کابل, بیمه, محوطه سازی, و غیره.

او کمک نمی کند, از نظر مالی در هر راه. او مشغول به کار تمام وقت پس از فارغ التحصیلی کالج و خوب انجام شده است از نظر مالی.

این آرامش است به کسی که در خانه در حالی که ما رفته است. او مراقبت از چیزهایی که اگر نیاز ناشی میشود. زمانی که ما بازگشت من به تمیز کردن محل و شوهر می شود تا 24 ساعت باغبان برای بازگرداندن صفحه اصلی چگونه از آن بود که ما به سمت چپ.

من قویا احساس می کنم که پسر من باید کمک مالی و انجام برخی از کارهای اما شوهر من نگه می دارد گفت: “اوه او را تنها بگذارید.”

من فکر می کنم او باید پرداخت اجاره. و ما قطعا می خواهید برای استراحت و قطع نمی شود با او رفت و آمد (و کسانی که از آشنایان خود را).

ما عاشق پسر ما از صمیم قلب و نمی خواهید به صدمه زدن و یا بیگانه او را.

می تواند به شما کمک کند حل این معضل ؟

— نا امید مامان

عزیز نا امید: پسر شما باید پرداخت اجاره بها در طول مدت شش ماه هنگامی که شما همه در خانه با هم. اجاره خود را باید کاهش یابد یا حذف شود در طول زمان او است که اساسا خانه نشستن برای شما در طول زمستان.

بسیاری از مردم استخدام فصلی خانه پرستاران در خارج از فصل به دلیل خطرات قابل توجهی برای خروج از یک خانه خالی است. برخی از خانه پرستاران انجام آن در ازای یک مکان به مکان زندگی می کنند اما بسیاری از هزینه در هر روز هزینه.

از نظر شما بازگشت به خانه به صورت بسیاری از کارهای بزرگ او 40 ساله است! او باید کمک به تمیز کردن و انجام تمام کار حیاط (مگر اینکه شوهر شما از آن لذت می برد) و بله – شما باید بازگشت به خانه (در واقع) به عنوان پاک به عنوان شما آن را ترک. آن است که کاملا معقول و منطقی به انتظار این است. من حدس می زنم شما هرگز این انتظار روشن شدن به او ،

من ارائه ایده های عملی. اما آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر شما فقط نمی خواهم به زندگی می کنند با پسر خود. که به طور کامل قابل فهم و کاملا در دلیل. شما می توانید نشان می دهد او حرکت کردن در دسترس نباشد و یا نگاه به شش ماه مبله اجاره در طول تابستان (زمانی که شما در خانه) و سپس حرکت به خانه شما (اجاره رایگان) در زمستان.

عزیز امی: من زنده 3,000 مایل دور از پدر و مادرم و تنها شده اند قادر به برقراری ارتباط با آنها از طریق تلفن/چت تصویری در طول COVID.

با توجه به سن پدر و مادر من در نظر گرفته بود در معرض خطر بالاتر برای ویروس. آنها به من بگویید که آنها مراقب باشید. هفته گذشته آنها اعلام کرد که رفتن به ساحل خانه با دو زوج دیگر و برنامه ریزی برای سفر توریستی در این منطقه است که بازگشایی شد. من floored بود. من التماس آنها را به تجدید نظر و پاسخ آنها این بود: “ما درک می کنیم نگرانی های خود و وعده به مراقب باشید.” خواهر من بعد متوجه شدند از طریق دوستان مشترک که پدر و مادر من شده اند نه به عنوان مراقب باشید که آنها اجازه دهید در (دوستان شده اند در خانه های خود را, آنها به طور منظم وعده های غذایی با همسایگان و غیره.).

من فکر نمی کنم آنها به ما دروغ گفته اما من معتقدم آنها به راحتی نکردن جزئیات. من نمی دانم چه باید بکنید. من به اشتراک گذاشته ام من نگرانی در مورد عواقب تصمیمات خود را. ما همه خسته توسط این ویروس اما من می خواهم برای قرار دادن من پا به پایین. چگونه می توانم از طریق آنها ؟

— ناراحت

عزیز ناراحت: شما نمی توانید از طریق به آنها. پدر و مادر خود را در حال گرفتن خطرات و آنها این را می دانند زیرا آنها نبوده است صادقانه با شما در مورد انتخاب های خود را. شما می توانید کنترل آنها را از 3,000 مایل دور. شما به احتمال زیاد نمی خواهد بود قادر به کنترل آنها از یک مایل دور. این عدم کنترل عوامل استرس زای عمده برای اعضای خانواده در همه جا و از آن است که غم و اندوه شما باید برای یادگیری به تحمل در حالی که شما دست خود را با هم و امید برای بهترین.

عزیز امی: شما فرار یک نامه از “تعجب” که پرسید چرا مشروب فروشگاه ماند باز در طول coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان یک addictionologist من به شما بگویم که افرادی که ترک نوشیدن “بوقلمون سرد” خطر بالقوه شدید و حتی تهدید کننده زندگی برداشت.

در حالی که من شک دارم که این بود که در افکار سیاستمداران ساخته شده است که این تصمیمات نگه داشتن مشروب باز کردن فروشگاه ها زندگی را نجات داد.

— چارلز Schauberger MD FASAM

عزیز چارلز: بسیاری از خوانندگان دیگر با اشاره به خطر خروج الکل و من درک چشم انداز و اصلاح.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>