درخواست امی: خوانندگان تعجب می کنم که چگونه به ملاقات و یا دفع

خوانندگان عزیز: هر سال من گام به دور از درخواست امی ستون برای دو هفته به منظور کار بر روی دیگر نوشتن پروژه.

من دو تا خاطرات “توانا ملکه از Freeville: یک داستان شگفت آور شانس دوم”(2010, Hachette) و “غریبه تمایل به من بگویید همه چیز: خاطرات عشق از دست دادن و آمدن به خانه” (2018, Hachette) در دسترس هستند از مورد علاقه خود را در کتاب یا کتابخانه.

امروز “بهترین” ستون از سال 2010 حول محور جلسه و مطابق با.

من با تازه س و هفته آینده.

عزیز امی: من یک نوع مرد جذاب اما من خجالتی هستم در اطراف زنان است. پس به من بگویید: اگر من در بازار و یک زن جذاب می آید تا در کنار من و در سکوت به نظر می رسد در سبزیجات آیا از او می خواهم خودم را معرفی کنم?

— خجالتی در بوستون

عزیز خجالتی: خریداران همکار در واقع می تواند برای خرید مواد غذایی اما غریزه خود درست است; سوپر مارکت ها می تواند مکان برای دیدار با مردم. تمرین روش خود را به ببینید که چه با این نسخهها کار بهترین برای شما.

متاسفانه بخش تولید می تواند منجر عصبی (یا پر رو?) فرد نامناسب است. دور ماندن از خربزه tangelos و خیار.

معرفی خود را به نظر می رسد ناگهانی اما باز با یک سوال می تواند یک راه بسیار خوبی برای شروع یک گفتگو با کسی.

به شما می گویند چیزی شبیه “شما چه فکر میکنید آیا این فلفل نگاه تازه به شما ؟ من هرگز نمی توانم بگویم.” یک زن علاقه مند به دیدار شما پاسخ خواهد داد در راه است که برگ های اتاق را برای پیگیری از شما.

فوریه 2010

عزیز امی: من یک مرد بازنشسته در اوایل 80s. همسر من سال گذشته در گذشت و من نقل مکان کرد و به یک زندگی ارشد محل اقامت بنابراین من می خواهم برخی از شرکت.

اگر چه من یک “older adult” من هنوز بازی تنیس و خودم را در شکل خوب است.

بسیاری از زنان در خانه های جدید به نظر می رسد تک و تهاجمی در مورد پیدا کردن یک مرد. چند از من دعوت کرد برای نوشیدنی و شام و بعد از آن پیشنهاد من صرف شب.

در حال حاضر من هیچ چیز در برابر زنان زیبا, و من لذت بردن از شرکت خود را, اما من فقط نمی خواهید به یک رابطه.

چگونه می توانم به من اجازه دهید آنها را می دانم که من نه علاقه مند در یک رابطه جدی و بدون صدمه زدن به احساسات خود را?

خدای من می دانم که برخی از مردان ممکن است فکر می کنم آنها تا به حال مرده و به بهشت رفته است.

— به دنبال ندارد

عزیز به دنبال ندارد: بر اساس داستان و قصه های دیگر من شنیدن از دنیای ارشد, مسکن, من آمده ام به این نتیجه رسیدند که نسل های قدیمی تر واقعا قرار می دهد “زندگی” را “زندگی کمک.”

شما ممکن است برداشت غلطی انگیزه در خود پیچیده است.

فقط به خاطر اینکه آنها به شما و از شما دعوت به صرف شب آن لزوما به این معنا نیست که آنها به دنبال یک رابطه جدی. به شما خواهد آموخت این را به عنوان شما بروید.

اگر این نوع از آرایش نیست به میل خود (و آن را بدیهی نیست) شما باید با پاسخ یک نسخه از “Dottie شما عزیز و نوعی غذای فوق العاده بود اما من تنها به دنبال تنیس همکاران.”

فوریه 2010

عزیز امی: من 60 سال بوده و تنها برای 20 سال است. بهترین دوست من به من می گوید من “مرد دیوانه” از آنجا که من در تلاش برای نگه داشتن ارتباط عاطفی با مردان در کلیسا مورد علاقه من, برگزاری, جلسه, مردان خوب.

دوست من می گوید که من سقوط در عشق با هر مردی که مذاکرات به من. او به من گفت که به تازگی او فکر می کند که مردان به طور کلی اجتناب از من چون من بیش از حد تهاجمی است. من فقط می خواهم به صحبت کردن با آنها و رسیدن به آنها را می دانیم.

بله وجود دارد که من شیفته شده است با مردان است. اما زمانی که من به مرد اجازه می دهد می دانم که او بسیار زیبا اجرا می تپه.

من فکر می کنم من یک مقدار زیادی برای ارائه یک مرد, اما, ظاهرا, من آنها را دور رانندگی. من نمی دانم که چگونه به ادامه. من باید سعی در نگه داشتن و یا ذهن کسب و کار خود من در کلیسا ؟

— نیاز به دانستن

عزیز نیاز: شما به نظر می رسد فکر می کنم شما حضور در کلیسای آسمانی کنسول. پس بیایید شروع با توضیحات خود را از خانه خود را از عبادت به عنوان “مورد علاقه من برگزاری جلسه خوب مردان است.”

کلیسا یک محل عالی برای ارتباط با مردم, اما, اولیه اتصال باید معنوی و یا اجتماعی.

شما صدا مانند یک استاکر و از توضیحات خود را شما می توانید مردم را ناراحت کننده است. شما می توانید کار خود را درک galloping احساسات با دیدن یک درمانگر حرفه ای.

کلیسا است محل مناسب برای شما را به تمرین مهارت معاشقه. با دقت گوش دادن به دوستان خود چگونه رفتار خود را و سپس درخواست خود را برای کمک به شما در رفتار متفاوت است.

او ممکن است خوب wingman برای شما — اما نه در کلیسا.

اکتبر 2010

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de