درخواست امی: خوانندگان پرسش و پاسخ در مورد نژاد

خوانندگان عزیز: هر سال من گام به دور از درخواست امی ستون برای دو هفته به منظور کار بر روی دیگر نوشتن پروژه.

امروز “بهترین” ستون از سال 2010 معاملات با مسائل نژادی.

من با تازه س و هفته آینده.

عزیز امی: من 16 سال و یک کار پاره وقت به عنوان بچه نگهدار. هر روز یک ماجراجویی است. زندگی خود را بسیار متفاوت از من و من لذت بردم یادگیری در مورد آنها.

به تازگی من به آگاه شدن از کلیشه ها در مورد اسپانیایی. که از یک هیسپانیک خانواده (اگر چه پوست من سفید است) من جرم توسط این.

به تازگی در حالی که راه رفتن به خانه یک ون با هیسپانیک مردان گذشت. یکی از پسران یک نظر در مورد این که چگونه این مردان بود “احتمالا فقط از سرقت از یک خانه.”

شوکه شده بودم و نمی دانستم چه بگویم. است در آن جای من به می گویند هر چیزی ؟ من باید بحث را به مادر خود را?

— اشتباه

عزیز اشتباه: شما باید درست به بچه ها زمانی که شما با آنها هستند زیرا شما مسئول هستید. این شامل نظرات آنها را در مورد افراد اضافه وزن و مردم یا توهین آمیز و نژاد-بر اساس اظهارات مانند یکی از شما شاهد.

آن را OK می گویند “هی بچه ها این خوب نیست و این منصفانه نیست به مفروضات در مورد مردم است. شما به نظر می رسد فکر می کنم همه هیسپانیک مردم بد هستند یا ترسناک اما شما در اشتباه هستید. من نمی خواهم برای شنیدن صحبت شما مثل این که دوباره در مورد مردم شما حتی نمی دانند.”

اگر شما می خواهید به اجازه دهید آنها را می دانم که چرا شما این را شخصا قومیت خود را می تواند ارائه یک دستی “تعلیم لحظه” اما کلیشه های قومی هستند و توهین آمیز بدون توجه به قومیت. اگر این موضوع در حال انجام و سپس بله صحبت با مردمی خود را.

نوامبر 2010

عزیز امی: من همیشه کنجکاو در مورد مردم فرهنگی و نژادی پس زمینه.

من 24 سال است که مخلوط نژاد (سیاه و سفید و کره ای). من رفتم به سئول زمانی که او 2 سال به خانه خود را از پرورشگاه.

به عنوان یک نتیجه از دانستن نژادی, آرایش, من طبقه بندی شده اند چه های مختلف آسیایی مانند و می تواند در تشخیص تفاوت بین افراد از چین و ژاپن و کره جنوبی مغولستان و ویتنام و فیلیپین.

من خروجی و وقتی که من شنیدن لهجه و یا دیدن کسی که من فکر می کنم یک دسته کوچک موسیقی جاز مانند دختر من معمولا بپرسید. مردم همیشه کنجکاو در مورد دختر من و من کنجکاو در مورد افراد دیگر بیش از حد.

من بی ادب بودن اگر من بیان کنجکاوی در مورد یک فرد نژادی پس زمینه ؟ برخی از مردم مانند علاقه. دیگران به نظر می رسد به آن خشمگین. یک مرد در سوپر مارکت دیروز اذیت میکنه. او از سودان.

من باید نگه داشتن دهان من بسته? به نظر می رسد به لحاظ سیاسی درست برای آرام ماندن.

— J

عزیز J: شما باید احساس رایگان خود را ابراز کنجکاوی فراوان, اما شما همچنین باید قبول یک غریبه را حق خود بحث نژاد و یا قومیت با شما.

شارژ کردن به یک فرد و گفت: “سلام فقط کنجکاو. آیا شما یک دسته کوچک موسیقی جاز?” نفرت انگیز است. با اشاره به دختر خود را هویت نژادی در این راه است-قرار دادن. بنابراین گفت: “من شرط می بندم من می توانم حدس بزنید نژاد خود را! نه واقعا. من خیلی خوب در این است!”

برخی از مردم در حال رفتن به مراقبت در مورد انگیزه های خود را برای مزاحم بر آنها. این هیچ ربطی به اینکه از لحاظ سیاسی درست است. این است که با شما در تعامل با غریبه ها در یک مکالمه شخصی آنها ممکن است احساس مانند داشتن.

نوامبر 2010

عزیز امی: “J” نوشت که او را دوست دارد به درخواست غریبه در مورد خود مسابقه.

ما باید در صورت تمایل به افراط کنجکاوی ما با پرسیدن غریبه ها در مورد جنسیت خود را? آنچه در مورد جهت گیری جنسی خود را? سن? وضعیت تاهل? کارش ؟ چرا اگر آنها باردار هستید یا HIV مثبت ؟

یک راه برای تست اینکه آیا رضایت بخش یکی از کنجکاوی بی ادب است که به در نظر گرفتن چه اتفاقی می افتد اگر جداول تبدیل شد. تصور کنید یک فرد خشمگین پاسخ اگر یک غیر سفید غریبه خواسته خود مسابقه.

مشاوره خود را برای همیشه کنجکاو J باید “ذهن کسب و کار خود را.”

و مودبانه پاسخ هنگامی که غریبه بخواهید در مورد خود مسابقه ؟

“انسان است.”

— باربارا

عزیز باربارا: کامل. با تشکر از شما.

دسامبر 2010

عزیز امی: من دنبال بحث خود را در مورد زمانی که آن را مناسب برای سوال در مورد یک غریبه هویت نژادی.

من یک سرشماری کارگر در این تابستان. در میان این سوال ما نیاز به درخواست (علاوه بر “ازدواج” “سن” “کودکان” و غیره.) بود “نژاد”.

این سوال یکی از آنهایی که همه ما متنفر بودم به درخواست به عنوان بسیاری از مردم جرم شد. شد که ما استفاده می شود به افرادی که پاسخ “انسان” وقتی پرسیده شد که در مورد خود مسابقه اما مورد علاقه من جواب بود از یک آقایی که وقتی پرسیده شد که: “مسابقه ؟” پاسخ داد: “خیلی نمی کنه.”

— دختر کلرادو

عزیز کلرادو: پاسخ کامل به سوال های لود شده.

دسامبر 2010

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy[email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im