درخواست امی: پیش دبستانی ترامپلاین می شود بیشتر bouncers

خوانندگان عزیز: به دلیل پیوند برنامه ریزی من نوشتن و ارسال ستون من دو هفته پیش از انتشار. با توجه به این زمان تاخیر Q&A را منعکس نمی کند آخرین اطلاعات در مورد در سراسر جهان COVID-19 pandemic ما در حال حاضر مواجه است.

عزیز امی: من به تازگی میزبان یک جشن تولد برای سن مهد کودک و مادر.

من دعوت 20 همکلاسی. شانزده پاسخ داد: “بله.”

در حزب چند تن از مهمانان به ارمغان آورد, مسن, خواهر و برادر است که ما تا به حال هرگز قبل از ملاقات. این نمی توانست یک مسئله اگر این شد یک حزب در خانه و یا در فضای باز پارک. با این حال ما شد و در مکان پارک که در آن شما را مجبور به پرداخت 20 دلار در هر شرکت کننده. غیر-شرکت کنندگان (مانند پدر و مادر) رایگان هستند.

هنگامی که ما دریافت این لایحه آن را نشان داد که ما تا به حال 27 بچه ها!

من احساس آن را دفعتا برای قرار دادن در دعوت است که تنها به نام مهمان شرکت می کنند. است وجود دارد یک مودب راه برای مطمئن شوید که ما در حال پرداخت پول برای خواهران و برادران ما حتی نمی دانم زمانی که پرتاب یک حزب در یک مرکز تفریحی?

— Tapped Out

عزیز Tapped Out: من با فرض این که پدر و مادر نیز به همراه این جوان kiddos — آورده و خود را به کودکان دیگر با آنها شاید فرض کنید که شما تا به حال یک گروه رای دادن.

من سوال خود را با Cioffi قدیمی مدیر کمی مردمی پیش دبستانی در واشنگتن, DC که منتشر مفید پدر و مادر عضویت در خبرنامه “کمی مردمی, پرسش های بزرگ (littlefolksbigquestions.com).

Cioffi پاسخ می دهد: “من یک شاهد برای هر ممکن است اندازه و شکل جشن تولد. همه چیز از نگه داشتن مهمان شماره در خط با سن کودک: چهار سال معادل چهار مهمان (من دوست دارم که به یک پر زرق و برق با 300 نفر در هتل چهار فصل.

“از آنجا که شما در برخورد با خانواده و کودکان خردسال شما نیاز به انتظار غیر منتظره یعنی یک “اشکال” است که در اطراف و تعداد زیادی از مردم را نشان نمی دهد تا اعضای خانواده در حال بازدید و پیوستن به invitee یا تولد فرزند ضعف است و گریه می کند تمام وقت (در اغلب موارد).

از آنجا که کودکان همیشه مشتاق بودن کاهش یافته و یا اگر پدر و مادر در واقع دعوت, شما می توانید فرض کنیم خواهر و برادرها ممکن است بیش از حد. من فکر نمی کنم وجود دارد یک راه مودبانه می گویند شما نمی پرداخت برای خواهر و برادر. اگر مالی یک نگرانی بعدی من خواهد طرح های کوچکتر و جمع آوری با اتاق را برای رشد.”

عزیز امی: من و خواهرم را مورد مخالفت رژیم غذایی برای سال; من وگان و او و همسر گوشت (فقط در مورد دو بار در هفته به اعتقاد من).

ما عاشق یکدیگر ما روابط صمیمی و ما هرگز استدلال می کنند در مورد رژیم غذایی خود. هنگامی که همسر من و من سفر خوش با ظرفیت ما است.

اگر چه من مرکزی دلیل برای خوردن حیوانات است که “آنها آن را دوست ندارم” سلامت نیز یک نگرانی عمده و گاهی اوقات من ارسال یک لینک با یک مطالعه علمی اشاره بهداشتی-حفاظتی مزایای گیاهی و رژیم غذایی.

من سعی کنید به مقدار کمی با لینک کلیک کنید, زیرا من می دانم که افرادی که همیشه توزیع, توصیه های بهداشتی می تواند آزار دهنده است.

با COVID-19 اپیدمی نگرانی من برای من عزیز خواهر بهداشت نصب شده است. ما هر دو به خوبی گذشته 65, او تا به حال عمده بهداشت بحران در گذشته, و من می خواهم او را زنده و سالم برای بسیاری از سال است.

من می خواهم به ارسال برخی از لینک ها نشان می دهد که اتخاذ یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه به سرعت پرورش سالم میکروبیوم (فلور روده) است که افزایش یک ایمنی — بدون قرار دادن او را.

امی من می دانم توزیع فیزیکی بهداشت و درمان توصیه های شما نیست ، اما اگر شما می مشورت برخی از متخصصان تغذیه و این را بررسی کنید برای خودتان و — اگر شما پیدا کردن آن را قانع کننده — ذکر آن در ستون خود را ممکن است کمک به خواهر من تصمیم به توقف غذا خوردن حیوانات, حداقل برای مدت زمان بیماری همه گیر.

در واقع دانستن وجود دارد چیزی است که ما می توانید انجام دهید برای تقویت سیستم ایمنی بدن ما در حال حاضر ممکن است کمک به بسیاری از افراد به خصوص سالمندان به کمتر ترس. ترس می تواند انجام بسیاری از آسیب به جامعه است.

— G

عزیز G: به نظر میرسد شما برای حمایت خود را از نقطه نظر و بیش از بیش. خواهر شما واکنش نشان داد و مودبانه با احترام غذایی خود را انتخاب کند.

من موافقت می کنم که ترس می تواند انجام بسیاری از آسیب. و پس شاید شما باید متوقف کردن تلاش برای ترساندن خواهر خود را.

عزیز امی: “به دنبال” یک مرد زن مرده در یک مرکز کمک زندگی می کنند. او شوکه شده بود که ساکنان زن آمد به او.

در علاوه بر این به مشاوره خود را به او, من امیدوارم که شما می خواهیم همه لحاظ جنسی فعال سالمندان به استفاده از کاندوم!

— نگران

عزیز نگران: بیماریهای مقاربتی هستند یک مشکل رو به رشد در جمعیت سالمند. بله, کاندوم!

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im