درخواست امی: سیاست منجر به Facebook “unfriending”

عزیز امی: من به تازگی “ماد” عزیز من خواهر بزرگتر در Facebook به دلیل برخی از دیدگاه های سیاسی متفاوت — پس به جای دیدن پست های متفاوت است که از نظر من, من تصمیم به از بین بردن تنش است.

قبل از unfriending من سعی کردم به “دنبال” او اما پس از آن من می خواهم او را از دست نوشته ها در مورد چیزهای دیگر, بنابراین من می خواهم به بررسی صفحه و در نهایت دیدن بیشتر سیاست است. من فقط می تواند به توقف ارائه نظر من زمانی که او پست و پس از آن من احساس متنبه هنگامی که او در دفاع از نقطه نظر خود را.

ما نمی اویختن اما زمانی که ما با هم هستیم ما به طور معمول نمی بحث سیاست; و اگر از چیزی ناراحت کننده (برای من) می آید تا من تغییر موضوع.

خواهرم می گوید: “خوب خوب است. ما فقط زندگی در یک جهان تک شاخ و رنگین کمان است.”

او بدیهی است که خوشحال نیست که من بی یار او.

او می گوید: هر کس نظرات متفاوت و خوب ،

او راست من زندگی در یک دنیای فانتزی با تلاش برای حفظ تنش از رابطه ما?

من oversensitive?

— خواهر کوچولو

خواهر عزیز: من در این است که شما به نظر می رسد حساس و بسیار محافظ از نقطه نظر شما. اما (زبان به عنوان یک “خواهر کوچک” خودم) سن دیفرانسیل بین خواهر و برادرها اغلب بیانگر یک عمر از تسلط.

خود را کمتر حساس به خواهر بزرگتر احساس می کند راحت ردی خود را ادعا می کنند و سپس دفاع از آن را هنگامی که شما ارائه دیدگاه های خود. شما در این تفسیر به عنوان “تنش” اما او به نظر می رسد به آن را به عنوان یک عقب و جلو. او همچنین ممکن است لذت بردن از سوزن شما در مورد حساسیت خود را.

من گمان می کنم که پس از دو هفته قطع شده در رسانه های اجتماعی فشار خون شما را پایین ماندن شما متوقف خواهد شد احساس گناه و شما لذت ببرید نه اینکه واکنشی و باعث خواهر خود را ارسال.

دفعه بعد او teases شما در مورد زندگی در یک دنیای فانتزی من پیشنهاد می کنم شما نشان می دهد که شما بدون موج. ارسال یک GIF از یک اسب شاخدار جهش بیش از یک رنگین کمان با عبارت: “زندگی در دنیای فانتزی است و حتی بهتر از تصور من. عشق شما sis — اجازه دهید بحث زود است.”

عزیز امی: من احساس خیانت از 20 سال است. ما زندگی می کنند اما به ندرت با هم چرا که او خرج می کند و تقریبا تمام وقت خود را با شوهرش. آنها نمی سرگرم کردن و یا همراه با دوستان یا خانواده. من نمی دانم چرا از آن است اما بدیهی است که یک تصمیم بسیار شخصی و کسب و کار من نیست.

هر روز “جین” و من فرستاده جلو و عقب چند بار در روز, بحث در مورد هر تصور موضوع از جمله برخی از بسیار چیزهای شخصی. من به او گفتم که من هرگز گفته هر کس دیگری.

من به تازگی عضو ارشد وب سایت های دوستیابی. هر چند من می خواهم به اشتراک گذاری ایمیل های برخی از مردان به من فرستاده بود و او را از نوشتن نظرات خود را. این سرگرم کننده است.

هفته گذشته او نوشت: از من بپرسید به توقف های هر قدمت مربوط به ایمیل. او گفت که زمانی که شوهر او را می خواند و کسانی که پیام او misunderstands که آنها به من و نه به او و او freaks. (جین در 70s و شوهرش در 80s در.)

من احساس می کنم ویران می دانم که شوهرش شده است خواندن ایمیل های ما برای 20 سال و من آن را نمی دانند.

من به یاد یک ضرب المثل قدیمی: “غم انگیزترین چیزی که در مورد خیانت این است که آن را می آید هرگز از دشمنان خود را.”

چگونه می توانم بیش از این ؟

— ویران

عزیز را ویران کرد: شما نمی دانید که “جین” شوهر می خواند همه از ایمیل های خود را — و برای 20 سال است.

شوهر او می توانست شناختی (یا دیگر) مشکلاتی که آورده اند این در به تازگی. واقعیت این است که به عنوان صمیمی به عنوان دوستی خود را با جین است که شما به نظر نمی رسد به دانستن بیشتر در مورد وضعیت خود را.

راه برای دریافت بیش از این است که سعی کنید به آن را درک کنند. شما باید به جین که شما را شگفت زده و نگران آن است که شوهر او را می خواند و به او ایمیل بزنید و بپرسید که آیا او می تواند شما را به یک تماس به طوری که شما دو می تواند در مورد آن صحبت کنید.

عزیز امی: در اینجا یکی دیگر از پیشنهاد برای چگونه به کسی که برای جلوگیری از ایجاد وقفه در: سالها پیش زمانی که من بدیهی است که قطع یک دوست دوست من را متوقف مرده در آهنگ های من کرد و گفت: “من شرط می بندم شما فکر می کردم به پایان رسید.”

من غافل از من تمایل به قطع مردم تا زمانی که آن را تا به وضوح اشاره کرد. این یک درس آموخته بود و یک راه عالی برای تدریس به من و دیگران که در آنجا بودند یک درس است که من هرگز فراموش.

— ممنون

عزیز سپاسگزار: من عاشق این تعبیر (و انتظار یک عاشق-به استفاده از آن بر من بسیار به زودی).

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de