درخواست امی: مردم اندیشیدن راه را به عقب

عزیز امی: من در اواسط 30s. من متاهل هستم با بچه ها.

پرداخت وام مسکن من کم است من دانشجو وام پرداخت می شود و هر دو من و همسرم برای کار “ضروری” کسب و کار من در بخش دفاع (کار از خانه) و او در زیرساخت ها است.

ما نمی غنی اما در مقایسه با بسیاری از خانواده های ما در دلخواهی وضعیت در طول این بحران است.

در حال حاضر من نمی نیاز به یک محرک را بررسی کنید. پس من یکی به هر حال چه می توانم با آن به کمک در طول این همه گیر?

— خیلی خوب

عزیز تا کنون: همانطور که از نوشتن این محرک پرداخت آغاز شده است پس از رسیدن.

اما فرض کنید که این پرداخت پیدا کردن راه خود را به بسیاری از حساب های بانکی من مصرانه از شما و هر کس دیگری در این موقعیت برای در نظر گرفتن خود را اهدا محرک چک به ارزش غیر انتفاعی است که کمک می کند تا مردم در جامعه خود را. من بودجه را به Foodnet وعده های غذایی بر روی چهار چرخ در شهرستان Tompkins Co, New York.

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ (mealsonwheelsamerica.org) ارائه وعده های غذایی مغذی برای سالمندان خانه نشین است و یک نعمت غیر مترقبه در بسیاری از کوچک و روستاها جدا شده در این منطقه روستایی که من زندگی می کنند — به خصوص در حال حاضر.

به دلیل همه گیر نیاز رشد کرده و در منطقه وعده های غذایی بر روی چهار چرخ در حال حاضر تحویل دو هفته’ ارزش وعده های غذایی یخ زده به مشتریان خود در مورد خود سازمان مجبور است به قرنطینه.

سالم اجتماعی فاصله دیکته است که داوطلبان نمی توانند از نزدیک ارتباط با مشتریان در راه آنها استفاده می شود به انجام, اما این داوطلبان ارزش دارد “اولین پاسخ” به عنوان آنها بازدید بزرگان که خود را اعضای خانواده ممکن است قادر به رسیدن به آنها به دلیل زمان محدودیت های مسافرتی.

برای کمک به کسانی که در انتهای دیگر از نسل طیف نجات کودکان همکاری با هیچ بچه ای گرسنه برای توزیع بودجه به جوامع محلی به منظور اطمینان حاصل شود که حدود 22 میلیون دانش آموزان که تکیه بر ناهار مدرسه برای تغذیه روزانه باید دسترسی به مواد غذایی در این بیماری همه گیر.

بررسی Savethechildren.org برای دیدن چگونه شما می تواند کمک کند.

خوانندگان عزیز: من به تازگی شنیده ام از کارل Pillemer نویسنده “30 درس برای زندگی: محاکمه و درست مشاوره از خردمندترین آمریکایی است.” (2011 اوری). Pillemer یک استاد علم پیری شناسی در پزشکی ویل کرنل مصاحبه بیش از 1000 بزرگان خود را برای 10 سال تحقیق پروژه. این زمان بسیار خوبی برای جذب برخی از دروس آنها افاضه.

زیر گزیده ای از مصاحبه اخیر خود با کرنل کرونیکل. Pillemer یادداشت: “بزرگان ما را تامین می کنند با مشاهده طولانی تایید در یک مفهوم تحت اللفظی است که” این نیز بگذرد.'”

“من با بازماندگان هولوکاست پناهندگان از بسیاری از اوایل قرن 20th دیگر عمده درگیری ها و افرادی که از دست همه چیز در افسردگی” Pillemer گفت. “در زمانی که من نشسته با آنها 40 و 50 و 60 و یا 70 سال بعد از آنها تا به حال ساخته شده است راحت و اغلب موفق و انجام زندگی. پیام خود بود فوق العاده روشن: بحران رخ می دهد و جوامع تغییر و انعطاف پذیری ما بهبود می یابند و در حرکت است.”

“تمرکز بر روی آنچه که آینده خود را می تواند یک دهه یا بیشتر از هم اکنون می توانید با ارائه یک پادزهر برای نگرانی بزرگان توصیه می کنند. این درس نیز یک یادآوری: در حال حاضر اقدامات آینده داستان ما چگونه جان سالم به در برد. چه داستان ما خواهید بگویید ؟

“اگر شما می خواهید برای کمک به خودتان بزرگان گفت: کمک به دیگران. Pillemer اشاره کرد که خود خانواده های فقیر کمک کرده و حتی فقیر آنهایی که در طول رکود بزرگ. آنها به خاطر جنگ جهانی دوم به عنوان زمانی که جوامع گرد هم آمدند و هر کس پیوست دست و دل به حمایت از یکدیگر در خانه.

“سخاوتمندانه کمک به دیگر مردم به حدی است که ما می توانیم یک راه عمده مردم قادر به احساس یک حس کنترل چه بود که کمک به مردم دیگر در طول رکود بزرگ و یا کمک به تلاش های جنگی در طول جنگ جهانی دوم. سخاوتمندانه کمک به دیگران بسیار خوب خود را علاقه مند به استراتژی است.”

عزیز امی: من در پاسخ به یک سوال در حالی که از “تعجب شام.” این دو نفر خوش شانس بودند غذا خوردن شد و زبانم بند آمده زمانی که یک غریبه پرداخت می شود برای وعده غذایی خود را.

من تا به حال تجربه مشابه چند سال پیش. من و همسرم رفتیم به یک رستوران استیک برای شام. پس از ما دستور داد یک سرور به ما اطلاع داد که یک نجیب زاده در سمت دیگر اتاق پرداخت کرده بود برای ما غذا. من با پوشیدن یک کلاه با “کره جانباز” چاپ شده بر روی آن.

من می خواستم از او تشکر کنم اما او در حال حاضر در سمت چپ.

من سپاسگزار وجود دارد چند خوب مردم چپ در جهان است.

— افتخار Veteran

عزیز افتخار: این احساس خوبی قادر به تشکر از جانبازان برای خدمت به کشور است.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im