درخواست امی: پدر و مادر تعجب می کنم که چگونه برای رسیدن به زمین در

عزیز امی: من متوجه شده ام که اغلب برافروخته پدر و مادر نوشتن در مورد شکایت دختر جوان بالغ و یا حتی فرزندان در خانه زندگی می کنند اما کمک هیچ چیز نیست.

اغلب به شما توصیه می درمان آنها را به عنوان بزرگسالان آنها باید یا در حال تبدیل شدن.

امی من سعی کردم. من سعی کردم کارهای با و بدون کمک هزینه. من پیشنهاد غرامت از راه های دیگر (من انجام لباس های شسته شده را به وعده های غذایی شما خلاء اتاق نشیمن).

من سعی کردم با ایجاد یک داد و ستد کالا و اقتصاد انواع – کارهای در ازای تلفن پرداخت ،

من سعی کردم نشان از کار سخت با انجام آن همه آنها از مبل. من سعی کردم تحریم انجام هیچ چیز – و من تا پایان زندگی در یک خانه کثیف.

من سعی کردم در نظر گرفتن دور هر چیزی که آنها را ترک دروغ گفتن در اطراف.

من به دادگاه تجدید نظر به من به به عنوان مثال منجر شود. من او را خواسته ایم و به درخواست آنها کمک می کند. واقعا و واقعا هیچ چیز کار می کند بیش از مدت طولانی.

آنچه را به شما توصیه می کنم برای من نوجوان برای کمک به به طور مداوم ؟

آنها نمی خواهند برای کمک به کسی که تا این حد برای آنها ؟ چگونه می توانم آنها را به درک آنها به سادگی به?

— برافروخته مامان

عزیز خشمگین: اگر شما و شوهر خود را به طور مداوم در همان صفحه در مورد خانواده خانواده مسئولیت خود را به کودکان و نوجوانان خواهد بود (بیشتر یا کمتر) بود در آن صفحه ، برخی از پدر و مادر و بچه ها بسیار خوب و قابل توجه در معاملات و چانه زنی با یکدیگر است. که برای شما کار نمی کند, بنابراین آن را نمی.

اگر شما شده است babying آنها و یا انتظار در آنها و در حال حاضر انتظار می رود آنها را به زمین در خارج از قدردانی – فراموش نکنید که. گناه کار نمی کند با بسیاری از نوجوانان است. آنها می تواند شما را کار انگشتان دست خود را به استخوان و هنوز هم تعجب که چرا شما تا به حال برش پوسته از ساندویچ خود را.

آنها نشان می دهد چگونه خود را شسته و ارسال دستورالعمل های نوشته شده بر روی ماشین آلات. اگر آنها لازم نیست که هر گونه لباس تمیز بپوشند – بیش از حد بد است.

شما و شوهر خود را باید در قرعه کشی یک لیست کوتاه از هفته کارهای. شما می توانید آنها را به هر یکی را انتخاب کنید و انجام دهید. اگر آنها نمی توانند به توافق برسند (یا رد) و سپس شما باید آنها را اختصاص دهید.

اگر یکی از بچه های خود را موافق به سطل زباله به محدود کردن و شما او یادآوری (یک بار) و او هنوز هم آن را انجام نمی اجازه دهید آن نشسته تا هفته آینده. اگر او هنوز هم آن را انجام نمی, سپس شما باید بسیار با آرامش نمی پرداخت برای تلفن خود را و یا کمک هزینه (“شما را فراموش کرده ام من را فراموش کرده ام.”).

توجه و ستایش آنها را زمانی که آنها انتظارات را برآورده: “که طول می کشد زیادی بشقاب من. با تشکر از شما!”

اگر شما تا به خواسته آنها بارها و بارها برای پاک کردن آیتم های خود را به خارج از مناطق رایج است و آنها آن را انجام نمی – قرار دادن چیزهایی که آنها را پشت سر بگذارید در ایوان در گاراژ و یا در خارج. و آنها را ترک وجود دارد. من صحبت کردن در مورد نرمال متناسب عواقب. اصلا بحث نمی معامله فریاد زدن نیست – فقط آن را انجام دهید. و به دنبال از طریق با آرامش ثبات و طنز.

عزیز امی: من با دوست پسر من به مدت هفت سال.

متوجه شدم او به من فریب خورده با یک به اصطلاح دوست مشترک.

من تصمیم گرفتم سعی کنید و ببخش و فراموش کن اما از آن شده است از یک سال و من هنوز هم نمی تواند به نظر می رسد به او اعتماد کنند.

من آرزو می کنم من می توانم به او اعتماد دوباره اما من هنوز پارانوئید در مورد کسی که او پیام کوتاه و که در آن او را به رفتن. من نمی دانم چه باید بکنید.

— Paranoid

عزیز پارانوئید: به نظر میرسد شما در حال کار سخت برای به دست آوردن حس اعتماد در روابط شما.

چه دوست پسر خود را در انجام به کسب این اعتماد کرد ؟

او باید به طور کامل و شفاف در مورد همه فعالیت های خود را که به شما اضطراب است. این به این معنی داوطلبانه به شما نشان می دهد تلفن خود را اگر شما می خواهید به آن را ببینید و اطمینان بخش شما در مورد که در آن او است و کسی که با او. او باید بسیار آرام و صبور با شما به عنوان شما هر دو انتخاب در این زخم. او باید به توافق برسند به همراه شما را به دیدن یک مشاور زوج.

بله به منظور حرکت به جلو در رابطه شما, شما باید به سمت بخشش اما لازم است را برای شما به را فراموش کرده ام که این اتفاق افتاده است.

عزیز امی: “Untexted در تگزاس” نوشت: به شما در مورد او شوهر انتخاب متن در طول روز با یک زن او می دانست که در مدرسه بالا است.

خواهد شما آن را یک “امر عاطفی” اگر او پیام کوتاه با یک مرد است ؟ من مشکوک نیست.

— نا امید

عزیز نا امید کرد: اگر یک مرد پیامک به عقب و جلو ده ها بار در روز با امتناع از بحث و به استثنای همسر خود را از هر گونه آگاهی از محتوا و یا زمینه – سپس من ممکن است آن را یک امر عاطفی.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de