درخواست امی: اندیشیدن پدر و مادر دختر از زندان تماس

عزیز امی: من و همسرم مطرح کرده اند ما نوه “لا” از آنجا که او 3 سال است. ما به تصویب رسید او چند سال پیش. او در حال حاضر 13. او مادر بیولوژیکی (دختر ما) رو به مواد مخدر و سرقت به حمایت از او عادت. او به سرقت رفته و خیانت آمریکا و دیگر اعضای خانواده شده است و در زندان چند بار و در حال حاضر در زندان برای بار دوم. زمانی که او زندانی او همیشه می نویسد: نامه به ما گفت: چه بد او messed تا چه وحشتناک زندگی او است و درخواست عفو و بخشش — اما نکته اصلی این است به از ما بخواهید به ارسال پول و آیتم ها را به وقت خود را آسان تر است.

هر زمان او منتشر شده است او به سرعت عقب می افتد به چرخه. این جریان بوده است برای 20 سال است.

آخرین نامه همچنین شامل یک نامه برای Allie — درخواست او را به نوشتن و ارسال تصاویر.

من نشان نمی دهد این به Allie اما حالا من میخوام بدونم باید. من سعی کردم به فراغت او جزئیات کثیف و می گویند که مادر او دارای مشکلات روانی.

Allie است که به خوبی تنظیم شده است و به خوبی در مدرسه است.

او گاهی اوقات می شود بسیار گریان و غم انگیز است که او نمی باید “عادی” مادر (پدر او هرگز در تصویر).

من فکر کردم ما می خواهم اجازه دهید او تصمیم می گیرید چه نوع رابطه او با پدر و مادر خود را زمانی که او به اندازه کافی. اما چگونه می توانم من می دانم که او به اندازه کافی? ما گفته ایم مادر او را که او نمی تواند در دیدار با Allie تا زمانی که او پاک و هوشیار برای حداقل شش ماه.

— تعجب Gramma

عزیز تعجب: من فکر می کنم از آن زمان به سطح با “Allie.” نگه داشتن همه از این راز ممکن است به ایجاد مشکلات بیشتر از آن را حل کند. اما من فکر می کنم آن را حیاتی است که شما همچنین پیدا کردن یک مشاور واجد شرایط است که می تواند دیدار با همه شما به منظور راهنمای خانواده مکالمات و همچنین در خدمت به عنوان یک حمایت بی طرف برای Allie به برقراری ارتباط با او به عنوان او تلاش می کند به حرکت به چالش کشیدن این موضوع خانواده.

شما باید صادقانه با Allie در مورد عمق مادر مشکلات است. نه رنگ خود را به عنوان یک فرد بد اما به عنوان کسی که اعتیاد اختلال می سازد و وحشتناک و مخرب انتخاب بیش از و بیش از دوباره.

به Allie نامه ای از مادر. به او بگویید که به شما کمک خواهد کرد که اگر او می خواهد به تماس مادر خود را. من فکر می کنم مهم است که شما همچنان به خواندن و نظارت بر هر گونه نامه فرستاده شده به Allie به منظور مطمئن شوید که او نمی شود دستکاری و یا خواسته برای ارسال پول به مادر خود در زندان است.

Allie نگرش در مورد این چرخه را به عنوان او مسن تر رشد می کند. شما می خواهید به ثابت, خون سرد, مردم در گوشه — همیشه در دسترس صادق و محافظ.

عزیز امی: ما سه خواهر. من قدیمی ترین خواهر من “C” است که یک سال جوانتر و سوم ما خواهر “یک” است که 10 سال جوان تر از ما.

“ج” و “الف” هستند که هر دو از هنرمندان.

است و در حال حاضر زندگی در خارج از کشور. به تازگی او به من فرستاده کوچک arty هدیه ای از یک هنر عرضه خروجی.

وجود مناسبت خاص; ما شده بود و ما با بهره گیری ارتباطات ایمیل و شاید او آن را به کمک به من از طریق همه گیر انزوا.

من ذکر شده هدیه به وسط من خواهر, C, که پس از آن گفت که او را فرستاده بود همان چیزی که اما منهای رنگ و غلتکی.

من گفت: “احتمالا شما ارسال رنگ و غلتک چون او نمیفهمد شما در حال حاضر برخی از.”

من فکر کردم این پس هر دو در حال هنرمندان این توضیح ساخته شده حس.

C جرم بود و احساس تحقیر شده میبیند. در حال حاضر من با عرض پوزش من ذکر آن است.

چه شده است بهترین راه برای رسیدگی به این ؟

— M

عزیز M: این موضوع است که تقریبا لذتبخش و بی اهمیت. در این روزهای تاریک … چه می توانم بگویم ؟ این یک تسکین برای دیدن که خواهر هنوز خواهر-چیز.

و به عنوان یکی از سه خواهر خودم آن را دریافت کنید.

لطفا – شما هیچ کار اشتباهی انجام داده. اجازه دهید این دو رنگ هنرمندان خود را از این گوشه.

عزیز امی: در پاسخ به “خسته گوش” من تا به حال یک وضعیت مشابه با خواهرزاده من. او را از تماس و صحبت کردن بدون توقف. بیشتر او می خواست به بیهوده گویی در مورد مادر (خواهر من) و چگونه مادر خود را همیشه متنفر بودم ، بنابراین درست نیست!

در نهایت, من می خواهم آن را به حال. من به او گفت: “هنوز بحث در مورد خواهر دیگر.”

او شوکه شده بود اما آن کار می کرد.

ما شده اند در رابطه با محبت بوده است.

— برای من کار می کرد

عزیز کار می کرد: مرزهای: کار می کنند!

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>