درخواست امی: Pandemic افزایش رفتاری سوالات

عزیز امی: چندین سال پیش من به همکاری در یک پروژه با یک پیمانکار است. اگر چه وجود دارد تفاوت سنی ما را و لذت بردن از یک دوستی و ارتباط غالبا.

ما همیشه سعی کنید به هم زمانی که ما در عرض یک ساعت رانندگی از راه دور, بنابراین ما می توانیم سازگاری در فرد است. وجود دارد هیچ چیز مانند نشسته در سراسر از یک دوست و شکستن نان با هم. ما خواهد شد در همان شهر در ماه آینده و در حال ساخت برنامه ای برای با هم برای صرف شام.

در گذشته پستال یکدیگر به معنای یک آغوش بزرگ. در سن COVID-19 آنچه ما باید انجام دهید در حال حاضر ؟ یک مشت ضربت سختی به اندازه کافی به نظر می رسد, اما من قطعا نمی خواهم به گسترش (یا گرفتن) ویروس.

ما نیز همه باید برای انسان و چه این رفتن را برای ما انجام عاطفی? من می خواهم به هوشمند — نه معتاد به اسب دوانی و یا هیستریک.

من فکر می کنم دیگر مردم نیز باید به این سوال. آنچه یک فرد را به انجام ؟

— تعجب

عزیز تعجب: “اجتماعی فاصله” ممکن است موثر ترین راه برای متوقف کردن گسترش Coronavirus. شما خوش آمد می گوید کسی که با استفاده از “praying hands” تکنیک فشار دادن دو دست خود را با هم و به یک کمی تعظیم. (من این را “Namaste-hello). شما می توانید در برابر دست های خود را در سراسر قفسه سینه خود را به عنوان یک راه سیگنالینگ “بدون تماس” و یا خوش آمد می گوید دوستان خود گفت: “چگونه در مورد هوا-hug?”

از آنجا که شما در حال ناهار خوری شما همچنین می توانید تمرین دیگر جوانه-اجتناب از تکنیک های مانند نه های مواد غذایی و یا دست زدن به هر چیزی بر روی میز است که او را لمس کرده است.

عزیز امی: کمک! من زندگی می کنند در یک منطقه با تایید موارد بیماری کروناویروس. شده اند وجود دارد مرگ و میر ناشی از این بیماری در مایل از جایی که من زندگی می کنند.

دوست پسر من است ساخت جوک و گفت آن است که از نسبت دمیده شده. من می دانم که بسیاری از مردم دیگر در حال شوخی در این مورد بیش از حد.

شاید من می تواند یک کمی بیشتر تحمل نظرات خود را اگر من سرطان, در علاوه بر این به دیگر مسائل خود ایمنی.

دوست پسر — و دیگر دوستان که به طور کامل آگاه از وضعیت من — به نظر نمی رسد در رابطه با چگونه خود را/سخنان خود را به من احساس حتی بیشتر وحشت زده تر از من در حال حاضر هستم.

من در حال حاضر تقریبا خانه محدود. باید وجود داشته باشد دیگر مردم احساس که راه من انجام دهید ؟

— عصبی و ناراحت

عزیز عصبی: من مطمئن هستم که بسیاری وجود دارد, بسیاری از مردم دیگر که احساس می کنید که شما — قطعا کسانی که با بیماری زمینه ای و یا شرایط بهداشتی که ارائه آنها را بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های جدی و یا مرگ از آنفولانزا یا Coronavirus.

گاهی اوقات مردم شوخی در مورد مسائل که در واقع ترسناک به عنوان یک راه برای سوت گذشته قبرستان.

گاهی اوقات مردم شوخی ترسناک در مورد مسائل مربوط به آنها حساس gits.

احساس من این است که شما باید برخی از مردم در زندگی خود را که در حال حاضر نوع خود را از ویروسی سمیت. کاش راهی بود برای تلقیح شما در برابر قرار گرفتن در معرض آنها. شما باید محافظت از سلامت خود را و کار سخت خود را به نگه داشتن استرس و وحشت در چک.

عزیز امی: شما چه می گویند به 50-ish که نمی شستن دست ها پس از دستشویی?

من در یک ساختمان اداری بزرگ است که خانه حدود 20 حرفه ای کسب و کار. مشترک وجود دارد-منطقه دستشویی در راهرو اصلی ساختمان است. با آنفلوانزای معمولی رفتن در اطراف و coronavirus ramping تا آن را به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال برای شستن دست یکی.

علائم ارسال شده در اطراف ساختمان مورد پوشش خود سرفه و شستشو مناسب و تکنیک و این زن هنوز هم برگ غرفه و سر راست به او.

چه مدبرانه مودب راه برای گفتن “شستن دست های خود را!”?

— فروش کردن

عزیز فروش از: شرکت مدیریت اجرای ساختمان پست باید نشانه هر آینه حمام و در داخل درب اصطبل یادآوری مردم را به شستن دست های خود را به طور کامل. اگر هر فردی در هر یک از شرکت ها در این ساختمان می شود این ویروس می تواند بزرگ و طولانی تاثیر بر بسیاری از مردم است.

این در سراسر جهان شیوع ویروسی بسیاری الهام گرفته شده بسیار عالی و سرگرم کننده فیلم در صحیح شستن دست روش. آن را نیز فراهم می کند پوشش برای شما به سوال “آیا شما ذهن شستن دست های خود را قبل از خروج از حمام؟”

در علاوه بر این به شستن دست خود را به طور کامل, شما همچنین باید با استفاده از یک حوله کاغذی به نوبه خود دسته درب حمام قبل از خروج.

من با تحقیقات من پایین سوراخ خرگوش از اطلاعات در مورد گسترش “مدفوع” در خارج از حمام. آن را زیبا.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im