درخواست امی: Pandemic تقویت راه دور تنهایی

عزیز امی: چندی قبل از همه گیر شروع من نقل مکان کرد و در سراسر کشور است. من سعی کردم برای ماندن در تماس با مردم جایی که من استفاده می شود به زندگی می کنند و من حدود شش ماه در خانه جدید من و در مورد گرفتن و ملاقات با مردم.

من چند آشنایان اما این که آن را تا کنون.

من سعی کردم نشان می دهد ویدئو و یا تلفن و چت و اما مردم من می دانم (در هر دو مکان) قادر به/علاقه مند به بیش از پیام کوتاه برای در تماس باشید.

سه ماه گذشته بوده است منزوی و من یک بیماری قرار می دهد که من در معرض خطر, بنابراین من نمی بینم پایانی بدون یک واکسن.

واقعا وجود دارد نه هر راه برای پیدا کردن دوستان جدید در حال حاضر در حالی که ماندن در خانه پس چگونه من مقابله با پیام کوتاه بودن من تنها فرم تماس با ما برای سال آینده و یا پس ؟

— جدا شده

عزیز جدا: من قطعا امید آن را نمی خواهد یک سال قبل از اینکه شما قادر به حرکت در اطراف با احساس ایمنی مربوط به سلامت خود را. یک سال زمان بسیار طولانی برای جدا شود از بسیاری از تماس انسان.

اولین توصیه من این است که برای شما به اتخاذ یک حیوان خانگی اگر شما می توانید و اگر سلامت خود را اجازه می دهد. پناهگاه در حال ارائه فرزندخواندگی از طریق انتصاب و اگر وجود دارد راه را برای شما به انجام این کار با خیال راحت من امیدوارم که شما آن را در نظر بگیرند.

بسیاری از مردم که هنوز در حال کار (از راه دور) هستند و کاملا خسته با ویدئو کنفرانس. آنچه به نظر می رسید مانند یک بازی سرگرم کننده تازگی چهار ماه پیش (“زوم کوکتل, سرد!) در حال حاضر احساس می کند مجبور است.

پیام کوتاه است و نه مطلوب راه برای در تماس ماندن اما اگر شما با قرار دادن برخی از تلاش به تبدیل شدن به یک تعامل با خبرنگار (نه آغاز و در اغلب موارد پاسخگو بودن به دیگران و گاهی اوقات ارسال سرگرم کننده الگوهای رفتاری و ویدئوها), پیام کوتاه می تواند تا حدودی رضایت بخش راه ماندن متصل.

شما همچنین می توانید ببینید اگر شما وطن دوستان شما ممکن است بخواهید برای ایجاد یک جایگاه تاریخ را به بازی یک بازی آنلاین مثل “کلمات با دوستان است.”

درک این است که بسیاری از مردم در حال مبارزه در حال حاضر – فقط به عنوان شما هستند. چیزی که سعی دارم بگویم این است – آن را به شما. آن است که همه.

کتابخانه محلی خود را ممکن است میزبان (مجازی) باشگاه کتاب شما می توانید بپیوندید. انجام این کار کمک خواهد کرد که شما برای اتصال فرد در زمانی که جهان باز می شود.

بله – شما می توانید دوستان جدید در حالی که ماندن در خانه. متعدد وجود دارد و جوامع آنلاین برای هر علاقه شما ممکن است داشته باشد – و یا به دست آوردن. Reddit.com است (اساسا) اینترنتی تابلو اعلانات. من فقط به طور تصادفی نگاه “پورتلند/بافندگی” و احساس فورا تشویق های, عکس ها و نظرات knitters در پورتلند. (و من نمی گره – و یا زندگی می کنند در پورتلند!)

عزیز امی: من بازنشسته هستم. من هرگز متاهل و بدون فرزند. با تشکر از دقت بودجه از پدر و مادرم و دایی من چه خواهد بود به نام به راحتی و خاموش. در حال حاضر که من وقت داشته باشید و سلامت من دارم زیاده روی در سفر است.

اگر همه می رود و من برنامه ریزی یک سفر به اروپا و بعد از این سال. من پیشنهاد هر سه از برادرزاده من یک شانس برای رفتن با من. هر سه تبدیل me down دلایل خوب پس از آن به نظر می رسد مثل من رفتن با خودم.

برادرم به من زنگ زد و از من پرسید که چگونه از آن بود که من می توانیم به کودکان و نوجوانان به اروپا و کمک به او را با صورت حساب های دیگر. من به احتمال زیاد به سبب شیوع با صورتحساب خود را, و من احساس نمی راحت ثبت نام وام برای او.

برادر من به من گفت که من نه به چیزی برای انجام با بچه های خود. من یک موجود بالغ است که می تواند تصمیم بگیرد برای خودم که من و نمی مرتبط با. بعلاوه هر سه برادرزاده شما رضایت بزرگسالان و می تواند تصمیم گیری خود را. من دوست دارم به شنیدن خود را در این وضعیت است.

— دوست داشتن عمه ، خاله

عزیز خاله: من داوطلبانه خود را به “همدم” مانند یک شخصیت در یک E. M فرستر رمان.

در غیر این صورت بله – شما همه رضایت بزرگسالان و برادر خود حق ندارد به کنترل شما یا بزرگسالی خود را بنمايد. با این حال درک که پدر و مادر قادر به کشیدن انواع و اقسام رشته ها با فرزندان خود را و هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام دهید.

عزیز امی: خواننده خود را “متولد نشده در ایالات متحده آمریکا” می خواستم برای تبدیل شدن به بیشتر “آمریکایی است.”

من پیشنهاد می کنم او شروع به یادگیری در مورد بیس بال.

ژاک Barzun یک مرد که می خواهم تحت پوشش بیس بال برای 55 سال یک بار گفت: “هر کس می خواهد به دانستن در قلب و ذهن از امریکا تا به حال بهتر است بدانید بیس بال قوانین و واقعیت از این بازی است.”

که گفت: من کاملا مطمئن است که درست است دیگر, اما آن را شروع.

— فن بیس بال

عزیز فن: پیشنهاد عالی!

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de