درخواست امی: همه روابط پرچم قرمز

عزیز امی: برای چند ماه گذشته من بوده است قدمت یک مرد که (من فکری) می تواند “یکی”.

امشب او به من گفت که به جای فقط در حال ازدواج با یک زن (18 سال) او در واقع ازدواج برای بار دوم (برای دو سال). این از هیچ جا آمد. من کاملا آگاه از ازدواج اول او و دو بچه بود اما به طور کامل blindsided توسط وحی از ازدواج دوم (که در کلمات خود را یک اشتباه وحشتناک).

من نمی دانم چرا او صادقانه از ابتدا و من نگران او به ارمغان آورد و این تنها به صرفه جویی در روابط ما.

بله, من می بینم بسیاری از پرچم های قرمز اما به خاطر دیدن او “خوب.” این چیزی است که من تمایل به انجام, و من آن را خوب انجام دهد.

من او را درک مایل به دریافت همه چیز در باز کن. من می خواهم برای تشویق صداقت خود را, اما من باید نگران آن است که آن را در زمان بسیار طولانی برای به اشتراک گذاشتن این دو سال ازدواج با من ؟

ما شده اند فوق العاده باز و صادقانه در مورد همه چیز, بنابراین من فکر کردم.

چگونه می توانم حرکت در اعتماد به این است که هیچ کفش به رها ؟

آیا من نیاز به آرام کردن ؟ یا این است که درخشان ترین سایه از رنگ قرمز در پرچم هنوز ؟

— Florida Flag دختر بچه

عزیز پرچم: شما ممکن است دریافت برخی از وضوح با این نگاه متفاوت است.

این افشای ارائه شد آزادانه به عنوان یک راه برای بیشتر خود ارتباط صمیمی (چه با شما تماس “صرفه جویی در ارتباط است.”) داده های افشا شده است باید قبلا ساخته شده است.

پسر خود را عمیقا تاسف این ازدواج دوم. او خجالت آن است. آیا شما به طور کامل افشا ترین شما شرم آور و تاسف بار قسمت?

آیا شما او را در مورد خود و وحشتناک ترین اشتباه ؟ اگر خود را صداقت و اعتماد ممکن است الهام بخش او را به احساس می کنید به اندازه کافی راحت به افشای خود را.

بله به اعتقاد من این است که پرچم اما نه لزوما یک پرچم قرمز است. آن را بیشتر به عنوان یک نشانه آن است که شما دو نفر در یک سفر به سمت صمیمیت و همچنین به عنوان یک دلیل بسیار خوبی به عجله بی پروا و یا کورکورانه رو به جلو است. شما همیشه باید مسئول و محافظ خود در مورد خود را انتخاب کند.

و بله, شما باید از او بخواهید آنچه دیگر عناوین او به خاک سپرده شد.

در کوتاه: اما بررسی.

عزیز امی: در یک کاملا غیر منتظره و لذت بخش به نوبه خود از وقایع افسانه مرد و من هر یک از دیگر و ما شده اند با شادی با هم برای یک زن و شوهر از سال است.

ما هر دو “سالمندان” (70-ish) با موازی تجارب ازدواج کودکان و طلاق. من فکر می کنم ما هر دو کمی شوکه شده است که رابطه ما این است که بسیار سرگرم کننده و بسیار قوی را نشان می دهد و هر نشانه ای از ادامه. خانواده ما و دوستان “در.”

نه از ما تمایل به ازدواج با ترکیب منابع مالی و یا cohabit. من حدس می زنم شما می خواهم تماس با ما LTA را (با هم زندگی جدا) که به نظر می رسد “چیز” در ارشد روابط است.

و در عین حال…چیزی به نظر می رسد ناتمام است. یک تعهد رسمی? آره اگر من کاملا صادقانه آن را به خوبی خواهد بود. من نمی توانم بگویم دقیقا چرا اما من واقعا گنج پوشیدن حلقه و داشتن او را می پوشند معدن. نه ازدواج اما یک بیانیه رسمی در مورد این راه همه چیز بین ما.

من بودن کم عمق در درخواست برای چیزی کمی بیشتر دائمی است ؟ اگر او نمی خواست به من می تواند اجازه دهید آن را برو.

اگر من کار می کرد تا شجاعت به درخواست برای یک حلقه که او فکر می کنم من درخواست لمس کردن — یا چرند?

— ارشد-itis

عزیز ارشد-رده: زمانی که من و همسرم تصمیم به ازدواج من گفت: “حلقه نامزدی یک زن را بازی. من فکر نمی کنم من می خواهم.” او گفت:, “اوه, شما در حال گرفتن حلقه, missy. و آن را بسیار زیبا خواهد بود.” (من و آن است.)

نظر من این است که چیزی است که وجود دارد در مورد یک حلقه. راه آن را گرداگرد انگشت خود را و شما را به یاد تعهد خود را. درخواست خود را مرد چگونه او احساس می کند در مورد تبادل حلقه ها.

عزیز امی: “فقط تعجب” بود و ناراحت شده و خود دوست دختر پیام کوتاه به جلو و عقب با یک نر co-worker.

من حاضر به شرط بندی اگر یک زن نوشته بود که نامه شما را توصیه کرده اند متفاوت است. اگر مرد بود به دریافت پیام های متنی اغلب از یک زن co-worker در ساعات خاموش من مطمئن هستم که خود را شریک زن می توانست بسیاری برای گفتن در مورد آن … و بسیاری از زنان موافق با او.

سعی کنید که کمی بیشتر مساوی با مشاوره خود را.

— ناراحت

عزیز ناراحت: من تأکید زن حق دوستی حق مرد به صداقت و شفافیت از شریک زندگی خود را و هر کسی حق درخواست خود را به شریک زندگی خود را محدود پیام کوتاه.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de