درخواست امی: شبانه اختلالات باعث همسایه معضل

عزیز امی: دوست پسر من و من فقط خرید condo.

بسیاری از همسایگان ما واقعا خوب شده اند و احترام (در بیشتر قسمت ها). اما یک فرد در این واحد به طور مستقیم در زیر ما انجام شده است چیزی که نگران کننده و ناراحت کننده به من.

او فریاد می زند و فریاد واژه های تصادفی — به دلایل ناشناخته برای ما است. گاهی اوقات من می توانم از آنچه که او گفته و بار دیگر نمی توانم.

من می توانم شنیدن او را از هر اتاق در واحد اما اغلب در اتاق خواب من.

این رخ می دهد در طول اواخر شب ساعت اما گاهی اوقات در زمان های دیگر بیش از حد.

ما دیده ایم این فرد در حالی که قبل از گرفتن ایمیل ما و پیاده روی سگ. ما تلاش کرده اند به گفتن “سلام” اما او فقط ما را نادیده و به نظر می رسد در روی زمین قبل از عقب نشینی به واحد خود را.

شاید او از کار افتاده است و یا مبتلا به یک بیماری روانی است. من می خواهم او را به پرداخت یک بازی گاه به گاه مراجعه به اجازه دهید او را می دانم که او نگران کننده است اما من دوست پسر فکر می کند من زیاده.

من نمی خواهم به سرزنش او برای بودن با صدای بلند و بی احترامی. من به سادگی می خواهم اجازه دهید او را می دانم که ما می توانیم او را بشنوند در مورد او بی اطلاع است. بخشی از من می خواهد به باور او فقط واقعا به ورزش و یا بازی های ویدئویی, اما من هنوز هم فکر نمی کنم ما باید به نظاره نشست و فقط مقابله با آن به خصوص اگر او فریاد کارگردانی شده است در فرد دیگری با او زندگی می کنند و این وضعیت به طور بالقوه می تواند خطرناک باشد. لطفا راهنمایی کنید!

— گوش 24/7

عزیز 24/7: اگر شما معتبر باور است که خود را همسایه طبقه پایین که آسیب رساندن به کسی که شما باید در عمل نگرانی خود را با تماس با پلیس.

در شرایطی که باور قبل از اینکه مودبانه اطلاع همسایه خود را که شما می توانید او را بشنود شما می توانید با احتیاط بالا بردن این موضوع را با هیئت مدیره محل سکونت — آنها ممکن است آگاه از وضعیت او و قادر به شما آموزش در مورد آنچه در جریان است.

وجود یک اختلال مغز به نام سندرم اختلال تورت (یا “تیک اختلال”) است که باعث می شود مردم به را, نقطهنظرات در راه مثل شما توصیف; اینها به نام آواز “تیک” و نیز ممکن است همراه ناگهانی حرکات فیزیکی. این یک روانی است اما یک بیماری عصبی.

این است که از این سایت از اختلال تورت Association of America (Tourette.org): “تیک می تواند پیچیده باشد. آوازی تیک (برای مثال سرفه خرناس گلو-پاکسازی و یا فریاد کردن یک کلمه یا عبارت) و چند موتور تیک (مثلا چشمک زدن یا shrugging شانه ها) باید هر دو در حال حاضر برای تشخیص سندرم اختلال تورت (TS) اگر چه آنها ممکن است همیشه اتفاق می افتد در همان زمان.”

“تیک ممکن است به نظر می رسد هدفمند. اما در حال تیک عصبی در طبیعت است. آنها اغلب به عنوان خواستار است که باید تکمیل شود. حتی زمانی که آنها به نظر می رسد بیان در واکنش به یک وضعیت کنونی آنها در کنترل این [شخص] با TS.”

بدیهی است که شما باید انجام دهید هر آنچه شما می توانید در خانه خود را به کاهش و یا صدا خفه کن صدا. فرش (یا بیشتر فرش) ممکن است کمک کند.

عزیز امی: من پدر و مادر از یک مقام ارشد در مدرسه بالا است.

با همه چیز در حال تعطیل با توجه به coronavirus ارشد من است که بسیار در مورد فارغ التحصیلی. سوال من این است: آیا در مورد اطلاعیه فارغ التحصیلی?

انجام دهید من جلو بروید و آنها را ارسال و یا صبر کنید تا زمانی که مدرسه تصمیم گرفته است که آیا یا نه به لغو مراسم ؟

اگر من آنها را ارسال و در این مراسم لغو شده است, چه کار کنم پس ؟

— تعجب

عزیز میخواستم بدونم: وقتی فارغ التحصیلی تساوی نزدیک و شما مطمئن باشید که فرزند شما فارغ التحصیل شدن به جلو و ارسال اطلاعیه ها.

اطلاعیه ها نیست به طور کلی در نظر گرفته می شود دعوت به مراسم فارغ التحصیلی اما حق افتخار “اطلاعیه ها” که خود را بالا معلم مدرسه ابتدایی تا پایان متوسطه آموزش و پرورش.

مدرسه خود را به طور مستقیم با شما و دیگر والدین در مورد مراسم فارغ التحصیلی.

اگر شما فعالانه مردم را دعوت به این مراسم و آن لغو شده است به سادگی تماس با هر فرد دعوت به می گویند ، همه ما در حال حاضر تجربه و انتظار لغو و مردم طبعا نا امید اما به طور کلی بسیار درک.

شما ممکن است بخواهید به فکر می کنم در مورد برنامه ریزی و میزبانی جشن — شاید در اواخر تابستان.

عزیز امی: “نادیده” بود ناراحت بودن ارواح توسط شرکت پس از مصاحبه برای یک موقعیت.

من شده اند با همکاران برای سال های بسیاری است. من هرگز اجازه متقاضی دست و پا کردن در این راه است. مسئول استخدام به انتقادات و پیشنهادات صادقانه و همیشه اجازه متقاضی می دانید جایی که آنها ایستاده از نظر فرآیند استخدام.

— کارگزینی

همکاران عزیز: بله! استخدام هستند مانند یک دارایی به یک کارجو — و آنهایی که خوب (مثل شما) می تواند ارائه دهد صدا مربیگری صادقانه ارزیابی و تشویق در طول راه.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de