درخواست امی: خواهرزاده طغیان مرعوب عمه

عزیز امی: من بالغ زاده یک یا دو بار در سال است. او تا به حال تشخیص های مختلف برای بیماری های روانی از طریق سال از جمله افسردگی و اختلال دوقطبی.

سال پیش زمانی که او 19 بود او فریاد زد و من در یک محل عمومی با شدت. لطفا باور کنید که من نمی توانم هر چیزی را در این انفجار. او منفجر شد و بدون هشدار. آن را برای من ناراحت کننده است اما من تصمیم گرفتم به آن را نادیده گرفت چرا که او یک نوجوان بود.

هفت سال پیش در سن 37 او بسیار خصمانه و شفاهی سوء استفاده نسبت به من در یک خانواده آخر هفته. هر کس از آن آگاه بود و پدر و مادر او عذرخواهی کرد به من. از آن به اوج خود رسید در متناوبا فریاد در من و سپس گریه برای بیش از یک ساعت.

من باید فقط استخراج خودم بعد از حدود یک دقیقه, اما من بیش از حد شوکه کرد. من خیلی ترس از او.

من نه عصبانی با او اما غمگین از رویداد.

در قلب من من باید او را ببخشند اما من احساس می کنم که آن را دوباره اتفاق می افتد اگر من در اطراف او. من نمی توانم تصور کنید که در اطراف او در تلاش برای تماشای هر کلمه ای که می گویند به منظور جلوگیری از “تحریک” ، هر گونه تماس با او را در این نقطه خواهد بود برای من ناراحت کننده.

من گرفتن فشار ملایم از پدر او (برادر من) برای ایجاد یک رابطه دوستانه با او را به خاطر او. من نمی خواهم به. من آرزو می کنم بهترین ها را برای او و من همیشه او را دوست دارم اما احساس می کنم که از دیدن او را بزرگ تلفات عاطفی در من.

من اشتباه تصمیم گیری?

— وحشت زده عمه

عزیز وحشت زده: خواهرزاده خود را یک اختلال مغزی است که بر او خلق و خو و رفتار است. شناختی شما را در درک که, اما از لحاظ احساسی این طغیان در حال ترسناک ناراحت کننده و غیر ممکن است را فراموش کرده ام.

اگر هر یک از طرف های درگیر اذعان چگونه آسیب زا و ترسناک این قسمت برای شما آن را به شما کمک کند به بهبود می یابند.

پدر و مادر او می خواهم شما را به ایجاد یک رابطه دوستانه با او, اما او این می خواهید ؟ به جای به آرامی اشاره شما به حرکت های مردمی باید شما را درگیر در یک عمیق تر گفتگو در مورد بیماری او و رفتار محرک و واکنش های. درک می کنم که اگر شما مایل به آن را به نفع پدر و مادر خود را به عنوان به خوبی.

خواهرزاده خود را رفت و تقریبا دو دهه بین این حملات بر شما. من تعجب می کنم اگر وجود دارد بهتر است از خاطرات که در بین زمان که شما می توانید به منظور سعی کنید و اندازه پاداش در مقابل خطر بودن در حضور او.

شما لازم نیست که به صورت فیزیکی در نزدیکی او به منظور ارتباط است. اگر او فعال در رسانه های اجتماعی شما ممکن است قادر به ایجاد یک رابطه دوستانه. اگر او می پذیرد که یک “دوست” یا “follow” درخواست از شما گاه به گاه “مانند” و یا اظهار نظر در مورد یک عکس ممکن است کمک به هر دو شما احساس بیشتر در سهولت. من معتقدم که شما باید سعی کنید.

عزیز امی: اوه. بهار آمده است و مردم را به بالا و پایین خیابان من لذت بردن از پیاده روی سگ خود را.

مشکل این است که برخی از این انسان نیست پس از پاک کردن آنها! من از آنها بدم میاید به دنبال از پنجره من و شاهد این است. بیشتر از آن, من نفرت چیدن این “سپرده است.”

چگونه من باید پاسخ دهند ؟

— محدود کردن درخواست تجدید نظر

عزیز محدود: Knee-high نرده باغ در امتداد جبهه از اموال خود را ممکن است جلوگیری از سگ و صاحبان.

من به تازگی دیدم یک عکس از یک جعبه مقوا مجموعه بر روی چمن در نزدیکی پیاده رو. جعبه sported نشانه و گفت: “رفتار سگ در اینجا!” با یک پیکان با اشاره به باز کردن جعبه. در داخل جعبه بود — شما آن را حدس زده — حدود ده تالار “سپرده است.”

که ممکن است کار ،

عزیز امی: “اذیت هرج و مرج” در توصیف محل کار نا امیدی با توجه به “سطح خاصی از اختلال وسواسی-اجباری.”

پس از من بازنشسته 10 سال پیش همسر من خواندن یک مقاله در مورد علائم ADHD و آن را نشان داد به من.

من آن را بخوانید و علامت حداقل پنج مورد. من تو را دیدم یک متخصص و تشخیص داده شد و در حال حاضر مصرف دارو است. اگر فقط من تا به حال تشخیص داده شده قبلا.

پس از صحبت با اعضای خانواده یکی از فرزندان من و دو تا از نوه من نیز تشخیص داده شد. نوه دریافت کمک آنها نیاز دارند زودتر از من.

من شوخی است که ADHD ممکن است بهانه اعمال من در طول زندگی من, اما آن را نشانی از آنها را توضیح دهد. مانند هر دیگر مشکل ADHD چیزی است که من آن را — آن را به من است.

— خیلی بهتر

عزیز بهتر: یک تشخیص صحیح می تواند توضیح رفتار است که در غیر این صورت گیج کننده. نگرش خود را ستوده است; من خوشحال درمان خود را در حال کار.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de