درخواست امی: همسر من یک الکلی است و من فکر ترک او را

عزیز امی: من و همسرم در اواسط 50s. ازدواج ما شده اند بیش از 30 سال است. او یک الکلی است اما در تلاش است برای هوشیار ماندن از طریق AA.

او موفق بوده است و برای مدت زمان, اما عود معمولا در دوره های دشوار در زندگی ما (مانند زمان COVID-19 بحران).

ما شاهد چندین مشاوران ازدواج در طول سال است. من صادقانه می گویند که ما هر دو سخت در تلاش برای ایجاد همه چیز کار می کنند که بسیاری از روابط را شکسته اند تا پس از رفتن را از طریق آنچه که ما را.

مشکل این است که من گذاشته معیارهای من برای ترک. (شما نمی توانید اولتیماتومهایی در Al-Anon).

او بارها خط عبور و من هنوز مانده اند.

مثل همه ما او دارای صفات که من به جای او ندارد. اما بدترین مزمن است دروغ گفتن. آن است که معمولا مربوط به نوشیدن, اما آن را به من می گوید او ممکن است هرگز قادر به هوشیار ماندن برای یک دوره طولانی تر از زمان.

آن را ایجاد یک اعتماد موضوع من ترس من ممکن است هرگز قادر به دریافت بیش از.

او در حال حاضر دور در درمان — دوباره — و من فکر ترک هنگامی که او بازگشت می شود. من احساس می کنم که من نمی باید یک شریک برابر در زندگی من است.

آیا شما افکار علاوه بر مشاوره است ؟

— در گوشه ای

عزیز گوشه: راه های مختلفی وجود دارد به قاب آنچه در واقع اتمام حجت. یک راه این است که: “مگر در مواردی که شما متوقف کردن نوشیدن, من قصد دارم به ترک.” این یک راه به دنبال کنترل فرد دیگری اقدامات با اعمال نفوذ یک تهدید و بستن آشامیدنی به نتیجه. بدیهی است از آنجایی که شما هرگز قادر به دنبال از طریق خود را “معیار” شما هیچ راهی برای دانستن اینکه اگر رفتار خود را تحت تاثیر قرار او اما شما باید فرض کنیم که او اعتیاد اختلال قوی تر از معیارهای خود را.

Al-Anon را تشویق می کند تا شما برای پیدا کردن راه هایی به شما را قبول ناتوانی بیش از شریک زندگی خود را, اعتیاد, در حالی که یادگیری به مراقبت از خودتان است.

راه دیگر برای قاب وضعیت خود است که در واقع دولت خود را حقیقت: “اعتیاد به الکل خود غیر قابل تحمل شده برای من. من شما را دوست دارم و من می خواهم بهترین ها را برای شما. اما ما نبوده است همکاران برای مدت زمان طولانی در حال حاضر. من همچنان به حمایت از خود متانت اما من تصمیم به حرکت است.”

که در آن است. ادامه داد: مشاوره (برای شما) کمک خواهد کرد که شما برای مقابله با چالش های ارائه شده توسط خود را انتخاب کنید.

عزیز امی: من به تازگی در یک چت گروهی با یک دسته از دوستان است. یکی از این افراد “کلی” “خواست” یکی دیگر از دوستان ما “کوین” به عنوان نما.

کوین دارای ذکر نشده این به هر یک از ما. من تا به حال صحبت با او روز قبل و احساس بدی چون من او را به نام او “مرده نام” و با اشاره به او اشتباه جنسیتی.

در حال حاضر من نمی دانم چه باید بکنید, برای کوین یا خودم. من شده است در برخورد با سوالات خود از تمایلات جنسی و من می ترسم که کسی را “خارج” من قبل از من آماده هستم.

— نگران

عزیز نگران: شما آموخته ام چیزی مهم در مورد “کلی است.” هرگز اعتماد کلی با هر گونه اطلاعات شما ممکن است در نظر خصوصی.

شما باید تماس با “کوین” و می گویند آنچه مورد بحث قرار گرفت در گروه های چت – نه شرمسار Kevin اما برای به دست آوردن این داستان راست است. اجازه دهید کوین به شما پاسخ دهند. آنها ممکن است می خواهم برای روشن کردن همه چیز به این گروه است.

شما باید حفظ کنترل خود داستان اگر در همه ممکن است. تنها به بحث در مورد تمایلات جنسی خود را هنگامی که شما آماده هستند و انجام این کار با دانش است که شما نمی توانید اعتماد هر کس در دایره خود را به حریم خصوصی شما احترام بگذارند.

عزیز امی: “Untexted در تگزاس گفت:” شوهرش “بارنی” ارسال پیامک با یک زن است که او می دانست که در مدرسه بالا است.

شما اظهار داشت که همسرش درست است در این وعده به توقف. شما دولت است که خشم خود را در تقاضا اثبات شده است که وجود دارد چیزی نامطلوب خود را در مورد رابطه.

آیا او مجاز نیست دوستان ؟ چه به شما می گویند اگر او خواستار آن شدند که او را متوقف دوستی با یک مرد او می دانست که از دبیرستان ؟

این ارتباط می تواند یک برکت و رحمت است. این دوست تماس با شوهر خود رفتار منفی. او ممکن است از شنیدن این که در راه است که او نمی تواند بشنود از همسر خود را به دلیل بیش از حد چمدان عاطفی.

— ناراحت

عزیز ناراحت: همه می شود به دوستان. اما زمانی که یک رابطه تداخل با ازدواج – به عنوان این یکی بود – از آن مهم است برای فرد انجام دوستی به باز کردن در مورد آن.

در این مورد “بارنی” پنهان کاری در مورد طبیعت دوستی ایجاد مشکل است و قابل.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de