درخواست امی: من والیبال مربی نمی خواهد به من اجازه بازی مگر اینکه من ریش من زیر بغل و پاها

خوانندگان عزیز: هر سال من قدم دور از من روزانه ستون به کار بر روی دیگر پروژه های خلاق. من جمع آوری کرده ایم برخی از موضعی “بهترین” ستون از 10 سال پیش. امروز تلفیقی معاملات با سوالات مربوط به نوجوانان است. من پشت در دو هفته با ستون.

عزیز امی: من در سال سوم دبیرستان و, والیبال, مربی نمی خواهد به من اجازه رقابت تا زمانی که من اصلاح من زیر بغل و پاها (ما لباس بدون آستین, تاپ و شلوارک).

من نمی خواهم به مجبور به چیزی احساس من این است که کاملا غیر ضروری است. آیا این تبعیض ؟ وجود دارد هر چیزی من می تواند انجام دهد ؟ من واقعا می خواهم به بازی والیبال!

مو امروز

عزیز رفته: اگر مربی خود را نیز اصرار داشت که نر والیبال یا بسکتبال بازیکنان باید خود را اصلاح زیر بغل و پاها و سپس شاید این را نمی خواهد واجد شرایط به عنوان تبعیض است.

من در نامه خود با Lenora Lapidus, مدیر حقوق زنان پروژه برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که پاسخ داد: “این به وضوح تبعیض جنسیتی بر اساس کلیشه های از چگونه دختران و زنان باید نگاه کنید.” Lapidus می خواهم به یاد مربی خود را که عنوان IX منع تبعیض در هر موسسه دریافت بودجه فدرال.

Lapidus نشان می دهد شما شروع به صحبت کردن به مربی تیم. “سعی کنید به کار با آن در مدرسه. به نظر می رسد مانند چیزی است که آنها باید در اطراف در مورد دلیل این است که نسبتا روشن.”

اگر مربی تیم خود را اصرار بر این, اصلاح, قانون, آن را به اصلی.

من امیدوارم که شما را از ایستادن برای حق خود را نمی شود مجبور به تراشیدن.

نوامبر 2010

عزیز امی: من یک برادر بزرگتر. من و او نزدیک هستند. من معمولا از قطع ارتباط با او و دوستان او. همه آنها است. دوستان خود را واقعا خوب هستند اما زمانی که ما در مدرسه هستند, آنها گاهی اوقات من را نادیده گرفت که آنها را ببینید من است. من احساس می کنم اشتباه در مورد اینکه چرا آنها عمل مانند آن است.

هر زمان که ما از بیرون رفتن و انجام مسائل با هم صحبت می کنند به من, اما زمانی که ما در مدرسه آن را مانند من نامرئی. چه چیزی اشتباه است با من ؟ این است که چیزی اشتباه است با آنها ؟

— اشتباه

عزیز اشتباه: وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با شما وجود دارد و هیچ مشکلی با آنها. آنها که ندارد unexceptionally طبیعی است. آنها موقت, نوجوانان, شروع, خانواده کوری. آنها در حال رفتن را از طریق یک فاز.

رفتار خود نیست و شخصی است. شما احتمالا متوجه است که برادر خود را نیز نادیده می گیرد و پدر و مادر خود را هنگامی که شما در با هم ؟

خلاصه: گاهی اوقات این هیچ سرگرم کننده را به بود مربوط به یک نوجوان.

مارس 2010

عزیز امی: من یک اتاق را در دمای دبیرستان. دیگر وزیر و من متوجه یک روند نگران کننده: کودکان از تلفن همراه نسل نمی دانید که چگونه به استفاده از تلفن ثابت!

دانشجويان مجاز به استفاده از تلفن های همراه خود در طول ساعات مدرسه, اما آنها می توانند با استفاده از دفتر تلفن به خانه تماس بگیرید. این چیزی است که نگرانی های ما: آنها نه گوش دادن به یک شماره گیری تن. آنها نمی دانند که به شماره یک قبل از کد منطقه و شماره. آنها نمی دانند که خانه خود را با شماره و یا تعدادی از یک پدر و مادر تلفن همراه, چرا که آنها استفاده می شود برای پیمایش از طریق تلفن همراه خود به آن را پیدا کنید.

پدر و مادر نیاز به نقد و بررسی این کار را با کودکان خود.

— منشی مدرسه

عزیز وزیر امور خارجه: من قدردانی خود را پیشنهاد و به این ترتیب پدر و مادر نگاهی به یک استراحت از دیگر چالش کشیدن مسائل از: “جنس بحث” مواد مخدر “بحث” به “شکارچیان آنلاین” بحث و نشان می دهد بچه های خود را چگونه به استفاده از یک گوشی تلفن ثابت.

مهمتر از همه مطمئن شوید که بچه ها می دانند و حفظ همه خانواده شماره تلفن که بدان معنی است که آنها نیاز به حفظ کردن یک سری از شماره همراه. این حیاتی است.

پس از این درس را در “مدرسه قدیمی” تکنولوژی شما می توانید با معرفی این دانش آموزان به رمز و راز از Selectric ماشین تحریر: بچه ها! این یک صفحه کلید و یک پرینتر را به یکی از نورد!

اکتبر 2010

عزیز امی: من موافقت می کنم که به خاطر سپردن شماره تلفن مهم و دانستن اینکه چگونه به شماره گیری تلفن ثابت هستند مهارت های خوب. من می خواهم برای اضافه کردن بیشتر: وقتی که دختر من پرواز به افراد زیر سن قانونی بدون همراه من آنها را خریداری یک کارت تلفن و به آنها آموخت که چگونه به استفاده از یک تلفن پرداخت و چگونه به جمع آوری تماس بگیرید. آنها منحصر به فرد در گروه همسالان خود به حتی می دانم که وجود دارد این است که چیزی به نام تلفن پرداخت.

— همکار داده

عزیز داده: در حال حاضر که بچه های خود را می دانم که چگونه به استفاده از تلفن پرداخت و من برای آنها آرزوی موفقیت در پیدا کردن یکی برای استفاده, بنابراین شما نیز باید خود را به آموزش کودکان چگونه به فهیم در پیدا کردن یک فرد بالغ برای کمک به آنها را اگر آنها در جام جم. به قول یکی از قهرمانان من فرد راجرز “برای یاران.”

اکتبر 2010

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im