درخواست امی: من پسر دوست پسر HIV مثبت

عزیز امی: هنگامی که پسر من “استیون” بیرون آمد (چند سال پیش) من در اولین تلاش. همه من می خواهم برای او شاد و امن و تحقق رابطه با کسی (از هر جنس).

او به تازگی زوم-معرفی ما به دوست پسر جدید “آدم.” آدم است که HIV مثبت است. پسر من اعلام کرد این در زوم تماس بگیرید (من هم به روند آن) و سپس خشمگین شد وقتی که من پرسید که برخی از سوالات به درک بهتر آنچه که بدان معنی است.

من به یاد داشته باشید ’80s, و در واقع تا به حال یک دوست نزدیک مرگ ناشی از ایدز است.

پسر من ادعای من نادان اما من زنده بود در آن زمان — او نبود!

من می ترسم از آنچه اتفاق خواهد افتاد اگر آنها با هم ماندن و کودکان. آنها را مجبور به زندگی بقیه زندگی خود را در ترس است که آدم را به طور تصادفی به آلوده کردن کودکان از طریق یک برش کوچک? به نظر میرسد که این رابطه کاملا جدی است و من در تلاش برای ادامه راه به حمایت.

پسر من در حال حاضر تهدید به قطع تماس برای چند ماه اگر من نمی تواند بلافاصله در هیئت مدیره.

من عاشق پسرم و به نظر می رسد آدم های دوست داشتنی, بیش از حد, اما من احساس اضطراب در مورد خطر انتقال.

من نه ضد همجنس. من فقط نیاز به برخی از زمان پردازش را بدون خطر از “من قصد دارم به شما قطع اگر شما نمی توانند درک کنند که عشق را عشق است” به طور مداوم بر سر من.

من بودن غیر منطقی ؟

— مادر

عزیز مامان: شما و فرزند خود را به نظر می رسد به بازی یک بازی از انواع. او به شما می گوید که او همجنسگرا است و واکنش احتمالی این است که شما فقط می خواهید او را به شاد بودن با یک شریک “هر جنسیتی.”

مامان — من اخبار را برای شما: او را انتخاب جنسیت و آن را “از هر چیز دیگری.”

سپس او را به شما معرفی دوست داشتنی “آدم” از طریق زوم و بلافاصله broadsides شما با گیج کننده سلامت نیوز.

شما به سرعت جهش به کنترل از راه دور دوری که این دو را کودکان است و آدم را آلوده فرزندان خود را. اوه!

من یک نرم افزار-نکته است که زندگی خود را بسیار ساده تر. اگر شما نمی دانید که چه می گویند و یا چگونه واکنش نشان می دهند به هر وضعیت داده شده – پاسخ تنها در کلیات: “من می بینم.” “وای که من گرفتار کردن گارد. من واقعا نمی دانم چه بگویم.”

به خودتان زمان به فرایند است که حتی اگر شما احساس می کنید تحت فشار قرار دادند به واکنش نشان می دهند.

این است 1980s. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد HIV و درمان و خطرات در CDC سایت: CDC.gov/hiv/basics.

با درمان ضد رترو ویروسی افراد مبتلا به HIV می تواند به کاهش بار ویروسی به اندازه کافی است که آن در نظر گرفته شده است به غیر قابل کشف. که یک زندگی-صرفه جویی در پیشرفت پزشکی.

شما باید درخواست خود را پسر (به عنوان دقت به عنوان امکان پذیر است) در مورد سلامتی خود را — این ممکن است راه خود را از تلاش به شما بگویم که او نیز دارای اچ آی وی است.

عزیز امی: من قدیمی ترین خواهر (83) به صحبت در مورد عشق اول (“فرد”). آنها تاریخ برای بیش از یک سال و زمانی که او 20 بود اما او با او را شکست.

او ویران شد. او در نهایت ازدواج کردم و دو فرزند داشتند. او طلاق از شوهرش به خاطر او سوء استفاده. او ذکر چند بار که شاید او می تواند پیدا کردن فرد تماس گرفته و او را.

Kiddingly من گفتم شاید من می تواند پیدا کردن جایی که او با جستجو در اینترنت. او از من پرسید اگر من می توانم. این بود که چند ماه پیش و او نمی خواست من در مورد آن از.

اما من پیدا کردن فرد. متاسفانه او گذشت چندین سال پیش.

من خواهر دیگر گفت: من باید بگویم ما خواهر آنچه که من در بر داشت. من موافق نیستم. چه نقطه در این مرحله از زندگی خود را ؟ اجازه دهید او را مورد او فکر می کنم اگر آن را به او می دهد افکار شاد. من فکر می کنم او گفتن او را بسیار غمگین اما باید به او حقیقت را می دانم?

— بلاتکلیف, خواهر

عزیز مردد: من فکر می کنم که شما باید بگویید که خواهر خود را حقیقت تهیه هر گونه اطلاعات در مورد “فرد” است که شما باید. البته او غم انگیز خواهد بود! شما باید با رعایت خود را از طریق غم و اندوه و اگر او می خواهد به الهه شعر و موسیقی در مورد “آنچه ممکن است” و سپس شما باید با او از طریق آن بیش از حد.

عزیز امی: من به طور عمده موافقت خود را با مشاوره به “قرنطینه عصبی نلی” تا زمانی که شما نشان می دهد که او می تواند او را گزارش مهمانی همسایه به شهر خود را در نوک خط.

که نوک خط است برای مسائل مهم نیست برای یکی از همسایه به گزارش دیگری!

— ناراحت

عزیز ناراحت: من نمی خواهم این ایده از همسایگان پلیس هر یک از دیگر, اما در واقع من فکر می کنم این همان چیزی است که این محلی COVID نکته خطوط هستند.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de