درخواست امی: مادر اشتباهات دوباره به او امد و شد زیاد

خوانندگان عزیز: به دلیل پیوند برنامه ریزی من نوشتن و ارسال ستون من دو هفته پیش از انتشار. با توجه به این زمان تاخیر Q&A را منعکس نمی کند آخرین اطلاعات در مورد در سراسر جهان COVID-19 pandemic ما در حال حاضر مواجه است.

عزیز امی: من آرزو می کنم من می توانم خنثیسازی برخی از اشتباهات وحشتناک من ساخته ام.

دختر من صحبت نشده برای من در سال است.

زمانی که او خیلی جوان بود, من او را طلاق پدر و صدها مایل دور. من ازدواج یک مرد با دو پسر و یک پدر و مادر روش که من موافق نیست اما من احساس به دام افتاده با او — راه من می خواهم احساس به دام افتاده با پدر او. ما با هم به مدت 10 سال.

من صبر کردم تا بعد از من دختر از دبیرستان فارغ التحصیل شد و پس از آن من جدا از ناپدری او را. آن را بسیار دشوار است برای زندگی در خود من و ما به پایان رسید تا با هم برگردیم. آن را بیشتر از راحتی از هر چیزی.

وقتی به من گفت دختر من بود که من برگشت هم با او منفجر شد و به من گفت که نابرادری او تا به حال دارو و تجاوز چندین بار او را. من در شوک کامل! او نه صحبت به من پس از آن.

من فکر می کنم در مورد او هر روز. من ساقه او در Facebook (با غیر قابل تشخیص مشخصات) فقط بنابراین من می توانید ببینید ، من نمی تواند بخشی از زندگی خود را به خاطر او به من مسدود شده. این بیگانگی من می شکند 83 ساله قلب مادر و من می خواهم برای دیدن ما همه با هم دوباره.

— پشیمان

عزیز پشیمان: اگر شما می خواهید روابط خود را به تغییر دهید و سپس شما نیاز به تغییر. واقعا که ساده است. اگر چه شما اعتراف به داشتن تاسف شما به نظر نمی رسد به دست گرفته اند و مسئولیت نقش شما در دختر خود را ضربه. واکنش خود را به او افشا که او مورد تجاوز قرار گرفت در حالی که در خانواده خود ابراز شوک و سپس منفعلانه آه — و در ادامه به اتحاد دوباره با سابق خود را.

آیا شما آگاه باشید که بهترین چیز برای انجام به هنگام کسی گزارش یک تجاوز به عنف به پلیس تماس بگیرید? (و مردم تعجب می کنم چرا حمله به قربانیان دریغ گزارش!)

بله, شما اشتباهات. اعتراف به این است که قطعا یک گام در مسیر درست است اما شما نمی توانید به ادعای قربانی در اینجا. تا زمانی که شما مسئولیت برای والدین خود را غفلت انفعال و وحشتناک قضاوت شما نمی تواند امید برای آشتی. حتی خود Facebook وسیله به نظر من بیشتر ملودرام از اقدام یک مادر از جان گذشته تا همه چیز را راست. شما استلا دالاس ایستاده در باران مشتاقانه به تماشای دختر خود را از طریق یک پنجره. شما در حال قربانی او مسدود کردن شما. وجود دارد بسیاری از راه های دیگر از Facebook — برای تماس با کسی تا زمانی که شما می توانید متعهد به تغییر مثبت آن است که احتمالا خردمندترین برای دختر خود را به نگه داشتن او را از راه دور.

یک دلسوز و صالح مشاور می تواند به شما راه رفتن را از طریق حوادث در زندگی خود را که باید به اوج خود رسید در این لحظه. با مربیگری و تغییر مثبت آشتی مورد نظر شما ممکن است ممکن است. من امیدوارم که شما سعی خواهد کرد.

عزیز امی: “تهوع در فلوریدا” می خواستم برای قرار دادن ناشناس توجه داشته باشید در پستی یک زن در جامعه بازنشستگی انتقاد از رفتار او در خانه جمعی میز ناهار خوری.

با تشکر از شما برای معرفی یک با احتیاط در شخص گفتگو. من دوست داشتن, نوع, 86-year-old پدر و مادر فقط به طور داوطلبانه نقل مکان کرد و به یک زندگی کمک جامعه است. من پدر و عینک کلاه در اتاق ناهار خوری چون سر خود را همیشه سرد است.

کسی چپ یک کپی از کد لباس در خود را درب آپارتمان با یک پیکان با اشاره به “بدون کلاه در اتاق ناهار خوری.”

مادرم عصبانی شد و من دل شکسته بود که کسی خواهد بود بنابراین صفت و بزدلانه به سمت من فوق العاده پدر و مادر به خصوص به عنوان آنها با نام تجاری جدید و فقط مورد استفاده قرار گرفتن به خانه جدید خود را.

— محافظ دختر

عزیز محافظ: Nonjudgmental با احتیاط و در شخص است که تقریبا همیشه بهترین راه برای برقراری ارتباط است.

عزیز امی: من کاملا دور توسط نامه ای از “جاستین” جوان نما مردی که برای شما فرستاده دنبال کنید تا پس از شما منتشر شده سوال خود را در مورد چگونگی برقراری ارتباط با پدر و مادر خود را در طول تعطیلات.

بسیاری از ما در جامعه تجاوز هستند وظیفه بسیار چالش برانگیز و بی دست و پا اجتماعی و خانوادگی مربوط به مذاکرات است. این منصفانه نیست به ما, اما بله — طنز همیشه کمک می کند.

— شده وجود دارد

عزیز شده است وجود دارد: جاستین یک فرد خاص — من قدردانی شنیدن از او که پدر و مادرش واقعا آینده در اطراف. همراه نامه در این ستون از مادر و یک نما, دختر, نشان داد چقدر سخت می توان آن را برای پدر و مادر برای تنظیم چگونه آنها اشاره به تغییر جنسیت کودکان است.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im