درخواست امی: مادر نگرانی در مورد COVID-19 قرار گرفتن در معرض از طریق پسر

عزیز امی: من 3 ساله پسر. پدرش و من از هم جدا هنگامی که او یک کودک بود اما ما خوب همکاری پدر و مادر ارتباط است. ما هرگز تا به حال هیچ مشکلی با این ترتیب. پسر من را می بیند پدرش تقریبا هر روز, و این است که چگونه ما هر دو آن را دوست دارم.

مشکل این است: من یک نقص ایمنی و آسم خفیف. نگرانی در مورد COVID-19 گیر من نمی خواهم به ترک من پسر جوان بدون مادر.

من در تلاش برای گرفتن هر اقدام پیشگیرانه در برابر ابتلا به ویروس از جمله با استفاده از تعداد زیادی از ضد عفونی کننده دست و تمیز کردن هر چیزی (مانند مواد غذایی) است که می آید به خانه من.

سابق من است بسیار قوی سیستم ایمنی بدن است. او نگران نیست coronavirus. او در حال کار و بیرون رفتن برای مواد غذایی. او با استفاده از ضد عفونی کننده دست و یا تمیز کردن اغلب لمس سطوح مانند اتومبیل خود فرمان و یا تلفن همراه.

در حالی که او از نظر جسمی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را کمی بیشتر از حد معمول احساس می کنم مثل این است که به اندازه کافی داده شده من ایمنی بدن به خطر بیافتد وضعیت. اگر او می شود virus است به احتمال زیاد به علائم خفیف یا بدون علامت باشد. من می ترسم او را از گرفتن ویروس و آن را به پسر من خواهد شد که با تصویب آن را به من. من سعی کردم به صحبت کردن به او در این مورد نیست و پذیرا. من نمی دانم چه باید بکنید.

توصیه شما چیست?

— نگران مامان

عزیز نگران: پدر و مادر هستند و قرار است این ظرفیت را دارند که به چشم پوشیدن از پیامهای فوری خود را برای فرزندان خود. بهترین راه برای جلوگیری از این بیماری است که برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض. بهترین راه برای پسر خود را به هر دو پدر و مادر در زندگی خود به آینده است – برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض. شما و شما سابق باید اتصال خود را با پسر اطفال — با هم و بلافاصله — (از طریق ویدئو کنفرانس) به درخواست برای مشاوره با پزشک.

پسر خود را در سفر بین پدر و مادر تقریبا هر روز. یک ایده واضح است خواهد بود برای این بازدیدکننده داشته است به طور موقت متوقف شد, و یا قطع – به طور موقت برای همه ایمنی (از جمله خود البته).

اگر سابق خود را موافق به قطع این بازدید حتی سه بار در هفته این حد ممکن است تعدادی از مواجهه بین خانواده ها است. شما همچنین باید به طور جدی مورد بحث واقعیت و امکان یکی از والدین (شما یا او) نداشتن فرزند خود را با شما شاید برای ماه بعد و پس از آن مذاکره راه به را تشکیل می دهند تفاوت پس از خطر گذشت.

CDC نشان می دهد که کودکان از سن دو سالگی باید پوشیدن یک پارچه صورت پوشش زمانی که در یک “جامعه تنظیم می باشد.” وقتی که پسر خود را تحویل داده است به شما, شما باید یک ماسک او باید در یک ماسک قرار داده و گرفته شود به طور مستقیم به حمام برای برخی از سالم شستن دست و خود را متوسط. نمونه های بسیاری وجود دارد آنلاین پارچه ماسک ساخته شده برای بچه ها و شما هم می تواند خرید و یا یکی را برای او در خانه است.

اگر شما همچنان بازديد اجازه ندهید که او را, اسباب بازی یا کتاب در بین خانواده ها است.

عزیز امی: این یک مشکل جزئی احتمالا اما یکی است که بسیاری از مردم به اشتراک بگذارید. کاملا به سادگی با COVID-19 اقامت در خانه, بخشنامه, من می خواهم به هم بزنید-دیوانه!

Netflix بکشد می تواند تنها یک فرد است. همه دیوارهای تمیز و سازمان یافته است.

هر گونه پیشنهاد ؟

— هم زده تا

عزیز هم زده بالا: منظور فیدر پرنده و برخی از دانه. پرندگان فوق العاده جالب, آرام بخش و زیبا. اضافه کردن یک زن و شوهر از گلدهی گیاهان و شما می توانید کمی از بیرون به داخل است.

خوانندگان را بیشتر پیشنهادات.

عزیز امی: “جورج می خواهد Pastrami در چاودار!” نوشت: حدود یک همکار “دونالد” که تحت سلطه با انجام تمام ساندویچ سفارش همیشه به استثنای جورج.

این وضعیت غیر عادی است. آن است که “دبیرستان معنی دختران و پسران” بیش از همه دوباره.

این بود شروع به اتفاق می افتد در کسب و کار خود من زمانی که من استخدام یک جایگزین برای کسی که در مرخصی زایمان.

من نزدیک مسلط “دونالد” شخصیت بسیار آشکارا مشاهده کامل کارکنان و اجازه دهید او را می دانم که ساندویچ سفارش هدر رفتن وقت خود را.

من اطلاع تمام کارکنان که دستیار من در حال حاضر می تواند مسئول ساندویچ سفارش و سفارشات باید در 11:30.

مشکل حل شد — تقریبا.

به شکستن دسته من ارائه شده به پرداخت هزینه برای ناهار یک روز در هفته به عنوان طولانی به عنوان آنها رفت جایی اضافه شده پیاده روی و نمی همه در یک بار. این کار کرده است.

قطع در آن وجود دارد ، شما یک انسان بالغ و من را از استخدام شما در یک دقیقه. (دونالد بررسی نمی خواهد نگاه بسیار خوب است.)

— رئیس همه را می بیند

رئیس عزیز: خوبی انجام می شود! من می خواهم با خوشحالی برای شما کار می کنند.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de