درخواست امی: مادر پنج پسر به دنبال پاسخ

عزیز امی: من پنج پسر جوان خود است. همه جا من به مردم از من بپرسید اگر من “انجام می شود داشتن کودکان و نوجوانان” و یا اگر من “رفتن به سعی کنید برای یک دختر.” من این سوال را از دوستان و آشنایان و غریبه کامل است.

من احساس می کنم که این موضوع در آینده باروری برنامه های شخصی است. اما من یک فرد دوستانه و من تا پایان در پاسخ به برخی از سوالات شخصی, بنابراین به عنوان نه به صدمه زدن به احساسات فرد درخواست. راستش من ترجیح هدایت روشنی از این موضوع به طور کامل!

گاهی اوقات من فقط می گویند “ما عاشق پسران!” هنگامی که مردم بپرسید اگر من قصد دارم به سعی کنید برای یک دختر, به ویژه هنگامی که بچه های من در حال گوش دادن. مردم هنوز هم می خواهم به فشار این سوال بیشتر است. من می دانم که من صدمه دیده است حداقل یک نفر احساسات با تلاش برای تغییر موضوع در آن نقطه است.

من درک می کنم که مردم کنجکاو هستند در مورد خانواده ما, اما من می خواهم به جای بحث نیست که آیا یا نه من انجام می شود داشتن بچه ها مگر اینکه من را انتخاب کنید به آن را خودم. چه دوستانه راهی که من می تواند هدایت گفتگو ؟

— یک مادر

عزیز مامان: شما صدا کاملا بیمار و درک — ویژگی های زیادی در یک مادر پنج پسر جوان است. (“ما عاشق پسران!” فوق العاده است پاسخ هنگامی که این توده های نفوذی سوال مطرح شده است در مقابل فرزندان خود را در راه.)

من در تلاش برای درک اینکه چگونه یک فرد درخواست شما در مورد باروری خود را قصد دارد در مقابل بچه های خود را — احتمالا می تواند احساسات خود را صدمه دیده است هنگامی که شما ماهرانه سعی در تغییر موضوع اما من آن را به عنوان یک داده است که گاهی اوقات افرادی که حساس هستند (و یا صرفا ناشی از بی فکری) نسبت به دیگران فوق العاده حساس در مورد خود.

یک راه برای پاسخ به این نوع از پرس و جو خواهد بود گفت: “هاها — آیا شما شیرین؟” این نوع از گرفتن همه (جنوب متولد) عبارت است که شما می توانید به تقریبا هر بی دست و پا مکالمه شکاف. فکر می کنم از آن به عنوان مکالمه caulk.

شما می توانید با قرار دادن مفتش کمی بیشتر در نقطه ای گفت: (با لبخند): “خب این خیلی شخصی سوال فکر نمی کنید؟”

عزیز امی: من طلاق از شوهر سابق “بری” اما من و او دوستان باقی می ماند.

او بسیار باز با من.

او شده است قدمت یک زن خوب برای حدود یک سال در حال حاضر. او تا به برخی از مسائل جدی در سلامتی است که من می توانم همدردی با چون من هم جدی مسائل مربوط به سلامت.

بری شکایت شده است در مورد دوست دختر خود را و مشکلات او. او می گوید در مورد پیدا کردن “سالم است.” او به من گفت که او تا به حال “له” برای چندین سال خواسته است او را.

بری می گوید او در حال برنامه ریزی بر “دار” با له خود را.

من عصبانی است که او را حتی در نظر گرفتن انجام این کار! دوست دختر خود را سزاوار خیلی بهتر است. من فکر می کنم در دوست دختر خود را باید از این آگاه ساخته اما من پاره شده. او در حال آماده شدن برای عمل جراحی عمده به زودی. آخرین چیزی که او نیاز دارد یک پسر است که وجود برای او و کسی که با شخص دیگری.

افکار خود را چه هستند?

— اذیت

عزیز ناراحت: یکی از مزیت های در حال حرکت یک مرد متاهل به “ex-files” این است که شما لزوما باید به تعامل با آنها را زمانی که آنها در حال نمایش خود را کمتر جذاب کیفیت.

بودن خود را طلاق نمی دهد سابق خود مجوز برای نمایش خود awfulness به شما بدون نتیجه. علاوه بر این انتخاب خود برای شکایت فعلی خود را شریک و در مورد رابطه خود را بدان معنی است که او است که بیشتر از لحاظ عاطفی و صمیمی با شما از او است ،

نه, من فکر نمی کنم شما باید هشدار دادن دوست دختر خود را در مورد او. مگر اینکه شما و او عبارتند از دوستان نزدیک خود را هشدار خواهد بود به احتمال زیاد اخراج او — و برچیده توسط او.

اگر شما و بری واقعا دوستان به عنوان دوست خود را به شما را وادار به ارائه گاه به گاه و به چالش کشیدن حقیقت است. شما می توانید شروع با “بری شما اقدام مانند یک کم زندگی است. اگر ما در حال حاضر طلاق گرفته, من می خواهم طلاق شما همه را دوباره و دوباره.”

عزیز امی: من عمیقا به جرم خود پاسخ “نه ممنون.” این بود که نمی خواهم به تاریخ مردان از نژادهای مختلف. شما او را به نام یک نژادپرست است. که نه نژادپرست است.

— جرم

عزیز جرم: آن را بسیار آسان برای این زن به سادگی به هر کسی که نزدیک او “هیچ با تشکر از شما” و یا “من علاقه ای ندارم.”

با توجه به سوال او تنها به دنبال پاسخ به دفع مردان از سایر نژادها می باشد.

من نمی دانم که این هویت نژادی از این که این سوال پرسیده اما “من به خود من نوع” یک نژادپرست استعاره حداقل در نظر من است.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net