درخواست امی: مادر نیاز به یک مرز دیوار

عزیز امی: من 14 ساله دختر “کری” بوده است در هر دو بستری و مراقبت های سرپایی برای سال برای اختلالات خلقی و اضطراب و افسردگی و خودآزاری.

او همچنین مبارزات با اختلال خوردن شراب خواری و تبدیل شده است کاملا اضافه وزن دارند. او تحت مراقبت پزشک متخصص اطفال اطفال روانپزشک و درمانگر. او گرفتن مراقبت های بزرگ اما درمان اختلال در غذا خوردن همراه با روانی-مسائل بهداشتی بسیار چالش برانگیز است.

مادر من است زای بزرگ. او طول می کشد در هر فرصت او می توانید به صحبت کردن با من در مورد دختر من وزن, چگونه آن را منفی بر زندگی اش خرابه سلامت او ، او همچنین به طور مداوم می پرسد من چه من “رفتن در مورد آن انجام دهد” و هنگامی که من را “او را به یک برنامه است.”

مادر من وسواس با دختر من وزن تبدیل شده است تا خسته کننده است که من سعی می کنم نمی شود به تنهایی با او و یا صحبت کردن بیش از حد طولانی بر روی گوشی با.

من توضیح داد به مادرم بارها و بارها که من گرفتن مشاوره از کارشناسان که در حال مدیریت مراقبت از خود را اما که به نظر نمی رسد به توجه به او.

مادر من نیز به طور مداوم سهام منفی ديدگاه در مورد دختر من آرایش مو و لباس را انتخاب کند.

من می دانم که او در مورد مراقبت کری, اما من واقعا نیاز به تنظیم برخی از مرزهای. من واقعا شروع به دوست نداشتن ، او بسیار تهاجمی است و به من پوشیدن.

من آرزو می کنم او را در پیدا کردن یک درمانگر به جای من به صحبت کردن در مورد این.

چه توصیه می کنید?

— مامان خسته

عزیز خسته: به شما می گویند که شما بارها و بارها توضیح داده شده البته شما به دنبال در مورد دختر خود را سلامت.

شما نمی گویند که شما گفته اند مادر خود را که شما نمی خواهد در این باره با او در همه.

ساختمان یک مرز است که گاهی اوقات مانند قرار دادن یک حصار دستک – شما آن را نصب کنید پرتاب شدن توسط پرتاب شدن. و گاهی اوقات ایجاد یک مرز است مانند کاهش درب گاراژ: به شما می گویند آنچه شما می خواهید برای انجام و سپس شما آن را انجام دهد. و سپس شما در حفظ و انجام آن – آرامش – تا زمانی که فرد جلب در. در مورد خود شما خواهد بود به تلاش برای آموزش مجدد مادر خود را دور از آنچه که شما ادعا می کنند که او را “وسواس” خود را با دختر وزن است.

آگاه باشید که اگر شما واقعا کاهش رونق و شما نمی خواهد بود قادر به بیرون ریختن به مادر خود و یا استفاده از او به عنوان یک صدایی هیئت مدیره. این نیاز به نظم و انضباط خود را در بخشی.

توضیح می دهد: “من نمی توانم تحمل خود را ثابت واکنش منفی. شما حق دارید به نظر شما اما من شما نیاز به آن را نگه دارید به خودتان چون راستش چیزی که من در حال حاضر نیاز است که عشق و حمایت و مثبت. من که از شما بنابراین من قصد دارم برای جلوگیری از بحث در مورد ‘کری’ وضعیت با شما.”

هنگامی که مادر خود می پرسد چگونه کری در حال انجام است می گویند “او را معلق در آن وجود دارد” و تغییر موضوع است. هنگامی که او ارائه می دهد ناخواسته منفی ارزیابی می گویند “Nope, مادر, به یاد داشته باشید ؟ من نمی رفتن وجود دارد.”

عزیز امی: ما دعوت شده به “کراوات سیاه و سفید اختیاری و یا کوکتل لباس عروسی”.

شوهر من نیست و آن را یک دست کت و شلوار و ما در حال حاضر در یک موقعیت برای خرید است.

او خود را مناسب و معقول, ورزش, کت و…. اما نمی خواهد احساس اعتماد به نفس است که این امر می تواند مناسب با توجه به کد لباس.

او با توجه به ماندن در منزل و از آنجا که این (من و دو تا از فرزندان ما هنوز هم حضور) اما زمانی که خواسته اجتناب ناپذیر سوال که چرا او وجود ندارد ما چگونه پاسخ صادقانه اما بدون ایجاد تداخل?

— تعجب, همسر

عزیز تعجب: با توجه به آنچه در جریان است در حال حاضر آن را سخت به تصور حضور در این نوع از رویداد اما در صورت عدم وجود اطلاعات من پیشنهاد این است: اگر شوهر شما واقعا نمی خواهید به حضور شما می تواند پاسخ “او خیلی متاسفم او نمی تواند در اینجا, اما او تا به حال به نگه داشتن آتش سوزی خانه در حال سوختن است.” نگه داشتن آن مبهم است.

اکثر دست دوم و یا صرفه جویی مغازه های حمل مناسب و معقول پیراهن مردانه. بسته به محل و زمان این گردهمایی یک ترد سفید, پیراهن, کراوات اسپرت, کت و chinos باید آن را پوشش میدهد.

(و به یاد داشته باشید: همه چیز به خوبی می رود با یک ماسک.)

عزیز امی: “نگران نسبی” توصیف “دنی” a 9-year-old boy, گیر افتاد, در یک سمی خانواده های تیراندازی است.

در 9 من به دام افتاده در یک خانواده بسیار شبیه دنی. من می دانستم که چیزی درست نبود چون من تا به حال خانواده های دیگر در این محله و در تلویزیون به مقایسه.

چیزی که من همیشه می خواستم اما هرگز پیدا کردم این بود که یک فرد بالغ من می تواند اعتماد به صحبت کردن با کسی که به سادگی می تواند به من بگویید من احساسات معتبر بودند و من مشکل نیست.

— بازمانده

عزیز بازمانده: این دلخراش است. من امیدوارم که “نگران نسبی” به شرح زیر شما (و من) توصیه به نگه داشتن در لمس و حمایتی برای حضور این پسر.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de