عزیز امی: من ازدواج را به یک کره ای خانواده است. (من نه کره ای.)

مادر من زندگی می کند در این نزدیکی هست. او بسیار وجهالت در مورد مواد غذایی است. او نمی خواهد سعی کنید چیزهای جدید و به ندرت به رستوران می رود چرا که او تمایل به nitpick هر بخشی از وعده غذایی و یا می گویند که برخی از ماده “مخالف” با او.

اخیرا من در قوانین پرتاب یک حزب بزرگ در خانه خود را به جشن من مادر در قانون 70 تولد. حزب بود catered شامل عمدتا کره ای مواد غذایی است.

آنها دعوت مادرم به حزب. دانستن است که او به احتمال زیاد به زودی مسائل با مواد غذایی, من به او یک سر بالا به طوری که او می تواند بر این اساس برنامه ریزی. او گفت: “نگران نباشید من” و بنابراین من نیست.

در حزب او بلافاصله اعلام کرد که او “نمی تواند خوردن یک چیز.”

من بسیار شیرین پدر در قانون توجه ویژه ای به او, به او را تشویق به سعی کنید چیزی.

چند دقیقه بعد بیرون نگاه کردم و دیدم من مادر در قانون شلیک کوره به منظور طبخ یک همبرگر برای مادرم در حالی که هر کس دیگری در جدول نشسته و لذت می برد catered مواد غذایی است.

در حالی که همه مودب من فوق العاده خجالت مادر من بسته تفکر و لجبازی رفتار است.

من می خواهم او را به چیزهای جدید را امتحان کنید و به خارج از منطقه راحتی خود. من هم نمی خواهم به حذف او فقط بر اساس او ضربه زننده عادات غذا خوردن. شما چه چیزی را پیشنهاد می کنید ؟

— مزاحمت Pickiness

عزیز مزاحمت: تمایل خود را برای مادر خود را به ترک منطقه راحتی خود طبیعی است و قابل فهم اما او بسیار ضربه زننده خوردن را بهانه ای نیست او خشونت در رفتار.

مادر خود را ممکن است ARFID (اجتنابی/محدود کننده مصرف مواد غذایی اختلال یک اختلال در غذا خوردن مشخص می شود توسط یک گریزی به مقدار زیادی از غذاهای مختلف. شما می توانید نشان می دهد که او تحقیقات این امکان (اطلاعات در مورد ARFID در ملی اختلالات خوردن سایت: nationaleatingdisorders.org).

اما داشتن رژیم غذایی, محدودیت های, محدودیت و ترس و یا تنظیمات نمی دهد یک فرد مجوز به اعلام آن در یک مهمانی.

علاوه بر این ایده است که مادر خود را اجازه دهید خود را در طبخ یک ظرف ویژه ای برای او در خود میل خود نقطه عطفی جشن تولد — بسیار فراتر از صفحه.

راه شما در حال حاضر این مادر خود را به رفتار در راه است که هر دو بی ادب و حق است.

آیا او را به خوردن نظم ناشی از مشکلات بهداشتی و یا مواد غذایی خاص مبتنی بر ترس چیزی است که او باید مرتب کردن بر اساس. اگر او می خواهد به گسترش خود طبخ می شود و کمتر محدود و ترس او باید به دنبال پزشکی و/یا درمانی کمک کند. او مشکلات غذا خوردن هستند قطعا تداخل با او لذت بردن از برخی از تجارب روزمره.

در آینده شما باید او را تشویق به آوردن او به مواد غذایی خود را در یک ظرف. او می تواند بسیار به راحتی می گویند “من باید بسیار محدود رژیم غذایی, بنابراین من نیاز به غذا خود من هر زمان که من غذا خوردن دور از خانه.” او باید هر گونه اشاره بحرانی و یا خاص سخنان در مورد مواد غذایی ارائه شده است.

شما (و او) نیز باید ارائه صمیمانه قدردانی به خود در قوانین برای اینکه خیلی مهربان و مهمان نواز.

عزیز امی: من نمی دانم اگر خوانندگان شما ارسال و پیگیری در مورد چگونه آنها انجام می دهند و اگر آنها در حال گرفتن مشاوره خود را, اما من می خواهم به شما اجازه می دانم که من آن را!

من نامه امضا شد “عصبانی اشلی.” من حلق آویز کردن با “استیو” و آن نبود یک وضعیت خوب برای من است. من در زمان مشاوره خود را و من شده اند با رفتن به مشاوره و من شروع یک داروی ضد افسردگی است.

من حلق آویز کردن با افراد جدید و من خیلی خوشحال.

من ملاقات کردم بسیار عالی مردم و من کمتر می ترسند.

من به تماشای برخی از فیلم شما توصیه می شود و به همین دلیل من مانند ستون خود را. شما به نظر می رسد به عشق و مشاوره خود را مستقیم است.

از شما بسیار سپاسگزارم برای چاپ نامه من. آن را واقعا به من کمک کرد و من امیدوارم که آن را نیز کمک می کند تا زنان دیگر که در یک وضعیت مشابه است.

— دیگر “عصبانی اشلی”

عزیز دیگر: خود سوال اصلی مشخص شده “دوستان با مزایای” رابطه که در آن شما نمی لذت بردن از دوستی و نه (تا آنجا که من می توانم بگویم که) هر گونه مزایای.

از شما بسیار سپاسگزارم برای مثبت به روز رسانی! من خوشحال هستم که شما در حال گرفتن خوب مراقبت از خودتان است. رابطه شما با خودتان تنها تضمین شده است به آخرین.

عزیز امی: پاسخ خود را به “رفتن آجیل در آبشار نیاگارا” در مورد سنجاب overrunning جدید ملک وحشتناک بود! سنجاب ها را به خوبی به جابجایی. این حیوانات سزاوار حفاظت نمی جابجایی.

— سنجاب عاشق

عزیز عاشق: در یک برنامه ریزی نشده و کاملا مضحک و تاب این ستون زد “سنجاب روز قدردانی.” صندوق پستی من در حال حاضر آب گرفتگی با ضد امی ایمیل های زیادی از آن احتمالا نوشته شده توسط سنجاب.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im