درخواست امی: پسر وسط می فرستد مردمی در گناه سفر

عزیز امی: من و همسرم برای ازدواج شده است 40 سال و سه رشد کودکان است.

قدیمی ترین و جوانترین همیشه یدک خط, فارغ التحصیل کالج و شغل های بزرگ. پسر وسط ما شروع به داشتن مسائل در دبیرستان با مواد مخدر و تعامل با پلیس است.

بدون توجه به آنچه که ما سعی کردیم آن را تنها کار می کرد برای یک زمان کوتاه و هزینه ما هزاران دلار است.

پس از دبیرستان به خانه آمد او در اواخر یک شب با دوست دختر خود را. او مرده بود صبح روز بعد از مصرف بیش از حد. این رویداد منجر به سه سال حبس.

پس از زندان, همه چیز بهتر به نظر می رسید. او یک معامله خوب کار متاهل و دارای دو فرزند و خانه و ماشین و به خوبی انجام شد.

پس از آن از آبی به مواد مخدر بودند. او تخلیه حساب بانکی خود را. ازدواج او به هم ریخت. او در خانه خود را برای ماه ها تا آن وام بر و کلانتر را برداشته.

در حال حاضر او می خواهد به حرکت به ما لانه خالی. با مواد مخدر و شادی مردم او شده است ارتباط با ما نمی خواهیم او را از زندگی در اینجا.

او در تلاش خود را معمول گناه سفر به آمریکا به غار.

ما فقط ضربه 60 و بسیار نزدیک به بازنشستگی. با توجه به وضعیت و سابقه ما اشتباه به او بگویید به شکل این یکی خود را و است که زندگی در اینجا است که یک گزینه نیست ؟

— خسته پدر و مادر

عزیز خسته: با توجه به آنچه که پسر خود را در حال حاضر تجربه — و شما قرار داده (و دیگران) از طریق — من تعجب آنچه که ممکن است به دلایل او ممکن است برای ارسال پدر و مادر خود را در یک گناه سفر.

از مدارک شما در حال حاضر او در واقع به نظر می رسد بهتر است زمانی که او در خانه خود را. او با تجربه یک دوره از متانت و شما باید نگه دارید در تماس نزدیک با او و حمایت خود را از تلاش در بهبود. تاکید کرده است که او در انجام این کار سخت قبل از که او می تواند دوباره آن را انجام دهد. او شروع نمی شود بیش از او شروع دوباره — این بار با تجربه.

شما باید انتقال است که بدون او نمی تواند زندگی می کنند در خانه, اما شما ممکن است قادر به کمک به او در پیدا کردن مسکن اجاره و اتصال او را با خدمات محلی و اعتیاد مشاوره.

بپرسید. نمی پایمال او را با پیشنهادات و یا فرض کنیم که شما می توانید “رفع” او. بررسی drugfree.org برای پدر و مادر منابع خود از جمله تلفن, خط تلفن, متن و ایمیل پشتیبانی می کند. برقراری ارتباط با والدین دیگر در یک وضعیت مشابه کمک خواهد کرد که برای روشن شدن موقعیت خود را.

عزیز امی: ما شده ایم دوستان با یک زن و شوهر برای بیش از 20 سال است.

پسر ما بزرگ شده و با پسر خود — از مدرسه ابتدایی از طریق فارغ التحصیلی دبیرستان. آنها بازی ورزشی با هم و حفظ یک دوستی.

پسر خود ازدواج کرده است در این تابستان و دوستان ما فقط به ما اطلاع داد که در حالی که ما در حال دعوت ما پسر و همسر خود هستند — با توجه به هزینه.

پسر ما صدمه دیده خواهد شد دانستن است که ما قادر به دادن یک هدیه سخاوتمندانه) دعوت شده اما او و همسرش (خراش دادن در حالی که او در مدرسه است و او آموزش) هستند (و آنها را صرف خود “هدیه” پول در هزینه برای حضور در عروسی — تا به حال آنها دعوت شده است).

ما از خط به فکر می کنم که این فقط bonkers?

داماد را بسیار به جای شما دوستان خود را (پسر من) و همسرش در مراسم عروسی خود را نسبت به ما. ما فکر کردیم که این عجیب و غریب بود.

آیا ما از پدر و مادر خود را به حذف ما از جشن و دعوت ما پسر و همسر خود را به جای ؟ افکار خود را?

— دعوت

عزیز دعوت: به نظر می رسد عجیب و غریب که پدر و مادر در حال برقراری ارتباط در مورد عروسی لیست مهمان به جای داماد و عروس.

شما این مفهوم را میرسانند که شما دعوت شده اند چرا که شما می توانید استطاعت به یک هدیه است. این به نظر می رسد یک نامهربان فرض را. و البته شما می تواند یک هدیه حتی اگر شما تا به حال نشده است دعوت شده است.

شما نباید دیکته لیست مهمان. شما می توانید سعی کنید برای روشن شدن این درخواست از پدر و مادر “آیا شما مطمئن هستید که از ازدواج زن و شوهر نیست بلکه ما پسر و همسرش در عروسی به جای ما ؟ اگر ما کاملا درک می کنیم.”

عزیز امی: من کاملا مخالفم با وحشتناک خود را توصیه به “بسیار نگران پسر” که به نام 911 پس از مادر خود را نگه داشته تکرار خودش از طریق تلفن.

پس چه کسی باید این حق را برای ارسال یک دسته از غریبه ها طوفان به کسی خصوصی خانه ؟

اگر یکی از بچه ها بود من هرگز به آنها صحبت می کنند دوباره.

— ناراحت

عزیز ناراحت: من تعجب می کنم که چگونه شما واکنش نشان می دهند اگر یکی از بچه های خود را به نمایش گذاشته هشدار دهنده رفتار نشان می دهد ممکن است پزشکی بحران ؟

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im