درخواست امی: از راه دور تماس با تقویت در مسائل

عزیز امی: من و همسرم زندگی می کنند در کشور های مختلف از خانواده های ما. تنها منبع ما ارتباط با ما به مادران این است که از طریق FaceTime/FB Messenger.

در حالی که من رابطه خوبی با مادر او تماس بگیرید تقریبا هر روز شوهرم در ارتباط با مادر خود همواره راکی.

او دوست دارد به سخنرانی او در او چگونه باید زندگی می کنند زندگی خود چه باید بکنید و چه برای دریافت, و غیره. او همچنین بسیار مذهبی زن در حالی که ما قطعا نیست.

شوهر من تا به حال یک بحث با او در مورد این واقعیت است که او نمی حضور در کلیسا و او سوال شد که آیا این تاثیر!

من یک بیخدا اما اگر شوهر من می خواستم برای رفتن به کلیسا خواهد بود که کاملا با من خوب.

مادر من در قانون نگه می دارد و او را هل دادن در مورد آن. او فوق العاده عصبانی هنگامی که او به او گفت که او نمی گذاری او ایمان قوی. این استدلال او واقعا افسرده و دلسرد.

او گفت که اگر آن را برای این واقعیت است که او تنها فرزند (و مادر خود را طلاق گرفته است), او خواهد فاصله خود و یا جلوگیری از تماس با او در دسترس نباشد.

در حالی که من نمی خواهم به از دست دادن پسرش (مادر من نیز طلاق گرفته, بنابراین من احساس می کنم برای او) آن درد مرا به دیدن او رفتن را از طریق تمام است که ناخواسته-برای فشار.

چگونه می تواند ما را در حفظ ارتباط با من مادر در قانون بلکه بصورتی پایدار و محکم به او بگویید برای متوقف کردن دیکته ما چگونه زندگی می کنند زندگی ما و آنچه به این باور ؟

— به اندازه کافی از دیکتاتوری

عزیز به اندازه کافی: اگر مذهبی بودن یک ارزش اصلی برای مادر خود را در قانون او را کاملا به طور طبیعی بازدید و دوباره این موضوع را با پسرش.

چون شما دو نفر زندگی می کنند در خارج از کشور و برقراری ارتباط از طریق ویدئو کنفرانس و تلفن برخی از محکم فشار و تلاش برای کنترل و تقویت خواهد شد. این ممکن است به خاطر او اضطراب و تنهایی اما من همچنین متوجه شدم که یکی از جنبه های از راه دور برقراری ارتباط است که می توان آن را به چالش کشیدن به آمده تا با همه چیز به بحث در مورد.

شما باید آمد تا با موضوعات به بحث با او; نگه داشتن یک لیست در یک دفترچه یادداشت در نزدیکی لپ تاپ خود را. فکر می کنم از داستان ها و دستور العمل های به اشتراک گذاری و اجازه دهید خود را کمک به شما را کمی تصمیم گیری – “ما به دنبال در این دو نوع کاشی حمام – که بهترین دوست دارید؟”

شوهر شما باید اندیشید و عمل برخی از پاسخ های که ممکن است اطمینان مادرش بدون تشویق او به سمت بحث های او نمی خواهید به. “خوب مادر من می دانم این برای شما مهم است. من به شما اجازه می دانم که اگر چیزی تغییر برای من. اجازه دهید بحث در مورد چیز دیگری باشه؟”

او همچنین باید به اندازه کافی شجاع نا امید از خود اضطراب مادر: “مادر شما یک کار بزرگ انجام داد بالا بردن من اما از اینجا من مسئول زندگی خود من است.”

من همچنین فکر می کنم آن را OK به ایجاد فاصله کمی و صادقانه در مورد دلیل.

عزیز امی: من مشغول به کار از خانه در طول دو ماه گذشته اما هنگامی که همه چیز شروع به باز شدن دوباره, کار من نیاز مکرر سفر کسب و کار. در گذشته من معمولا در جاده ها برای حدود دو هفته در هر ماه.

من به دنبال به جلو به داشتن همه است که در تماس با تعداد زیادی از مردم در فرودگاه در هواپیما, رستوران ها و غیره. من هم خیلی مشتاق اجاره اتومبیل و اتاق های هتل ها.

من واقعا دوست دارم کار من و همکاران من. کار مناسب مهارت ها و منافع. پرداخت و مزایای خوب هستند. من احساس می کنم پاره میان نگه داشتن یک کار خوب را افزایش می دهد که قرار گرفتن در معرض من به کروناویروس و تلاش برای پیدا کردن یک کار جدید در یک تنبل اقتصاد با میلیون ها نفر از مردم دیگر به دنبال کار در همان زمان.

— نگران مسافر کسب و کار

عزیز نگران: این اضطراب ایجاد مشروع و لازم است سری از مکالمات را با کارفرمایان خود را. شما باید اعتماد به نفس است که آنها را به توسعه یک استراتژی برای کار های مربوط به سفر را کاهش می دهد خطر خود را به عنوان آنجا که ممکن است و همچنین کاهش نیاز به سفر بنابراین اغلب.

سفر خواهد بود بسیار دگرگون آنجا که آن را پس از 9/11. همه ما نوک پا راه رفتن به جهان با استفاده از دانش ما به دست آورده اند برای محافظت از خودمان و دیگران است.

عزیز امی: من فکر کردم شما پاسخ به “مامان” بود که راه بیش از حد سخت. مادر در تلاش بود برای ایجاد یک رابطه خوب با گی پسر, و شما دلیلی خجالت او.

— ناراحت خوان

عزیز ناراحت: من پاسخ داد که هر دو به “مامان” و پسر او به نظر می رسید به بازی یک بازی از نوع خطر انداختن خود را در حال حاضر رابطه شکننده. من امیدوارم که من “سخت” پاسخ الهام بخش او را به واکنش نشان می دهند به او متفاوت است.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de