درخواست امی: کارجو نا امید است با پیگیری

عزیز امی: باید استانداردهای اخلاق کسب و کار در سال های اخیر تغییر?

من رفته به چند مصاحبه شغلی با صفر پیگیری از کارفرما یا همکاران که با راه اندازی این مصاحبه.

این موقعیت که در آن کارفرما به من تماس گرفت و از من خواست تا به در آمده برای مصاحبه به من گفتن “ما به عقب بر گردیم به شما.”

من تا به حال دو مصاحبه که به تازگی رفت و من فکر کردم, اما من هرگز شنیده از آنها را دوباره. من حتی به نام دنبال من تماس رفت و به پست صوتی البته — و هنوز هیچ تماس تلفنی یا ایمیل یا نامه.

من آرزو می کنم کسب و کار را درک کنند که زمانی که آنها انجام این کار مردم را با احساسات بد در مورد آنها و ما به دوستان ما. رد خوب است اما یک پیام مودبانه پشت مانند: “با تشکر از شما برای صرف وقت خود را با ما ما انتخاب نامزد دیگری” را بسته به روند.

آن است که در حال حاضر OK فقط به منفجر کردن شخص شما خواسته می آیند برای یک مصاحبه ؟

— نادیده گرفته

عزیز نادیده گرفت: اخلاق کسب و کار تغییر کرده است. استخدام شیوه های تغییر کرده اما.

یک نا امیدی برای زمان جویندگان کار این است که چگونه ارتباط با استخدام و کارفرمایان به نظر می رسد جریان در یک جهت و کنترل شده توسط کارفرما. هنگامی که (اغلب خارج از سایت) همکاران مجموعه مصاحبه تنها اطلاعات تماس شما است کارگزینی — نه این که کسی که در حال انجام مصاحبه.

جویندگان کار زرنگ نتیجه گیری در فرد و یا اسکایپ مصاحبه با پرسیدن “آیا می توانید به اشتراک گذاری آدرس ایمیل خود را با من به طوری که من می توانید پیگیری به با تشکر از شما؟”

اگر مدیر بخواهد برای به اشتراک گذاشتن یک آدرس ایمیل شما می توانید با نگه داشتن در تماس به طور مستقیم.

خوب همکاران با شما تماس خواهد پس از یک مصاحبه حتی اگر آن را به شما بگویم که شما نمی خواهد استخدام شود.

برای انجام موثر کار, جستجو, شما باید با استفاده از تمام ابزارهای شبکه های اجتماعی در دسترس برای تماس با کارفرمایان بالقوه — و نه تنها از طریق تماس صوتی و ایمیل یا نامه.

Glassdoor.com ارائه می دهد راه را برای شما برای دریافت و ترک — ناشناس پیشنهادات و انتقادات در مورد استخدام یک شرکت خاص است.

عزیز امی: در دبیرستان, من تا به حال یک پسر بود که معتاد به کوکائین است. او بسیار ذهنی, جسمی و جنسی سوء استفاده.

بهترین دوست من در آن زمان او را می دانستند اما او می دانست هیچ چیزی در مورد آنچه اتفاق می افتد در ارتباط است.

پس از خروج از رابطه با دوست پسر, من به پایان رسید تا رفتن به یک بیمارستان روانی.

در حالی که من در بیمارستان بستری شد, او و من وصل. من به او گفتم همه چیز در مورد این سوء استفاده است. او بسیار آگاه جسمی و روانی زخم من هنوز هم.

من آگاه شد که او شده است حلق آویز کردن با او بیشتر در دوستان خود را ، او همه چیز را می داند که او به من و هنوز انتخاب برای آویزان کردن با او.

من می دانم که من که یک کمی خشن اما من نمی خواهم به اطراف او و یا حتی صحبت کردن با او از آنجا که من نمی خواهم او گفتن او هر چیزی در مورد من و دوست پسر فعلی و یا زندگی ما (زمانی که من با او این هیولا به من و اعضای خانواده در ترس برای ایمنی ما).

من باید سعی کنید به صحبت کردن با او در این مورد ؟ آیا آن را خوب به فقط پیاده روی به دور از او به دلیل این ؟

باید می رفتم در این مورد متفاوت است ؟

— ناراحت

عزیز ناراحت: وظیفه شما این است به مراقبت از خود و شما به نظر می رسد به انجام یک کار قابل تحسین.

دوستان وفادار را کاملا به طور طبیعی نمی خواهید برای حفظ یک دوستی نزدیک با فردی که مورد آزار قرار گرفته ،

البته ممکن است که مردی که مورد آزار قرار گرفته شما به تمیز کردن عمل خود را و تغییر در روش چشمگیر, اما شما نباید خود را در معرض خطر رفاه با آزمایش این احتمال است.

شما عاقلانه به نگه داشتن فاصله خود را از کسی که مورد آزار قرار گرفته شما به عنوان به خوبی به عنوان هر کس دیگری که متصل است به او. شما لازم نیست به صرف خود را با ارزش عاطفی پهنای باند در تلاش برای ارزیابی این وضعیت از هر زاویه — شما فقط نیاز به حفاظت از خود و در این مورد بهترین راه برای محافظت از خودتان است برای حفظ فاصله خود را.

عزیز امی: “بسیار نگران مادر” شد احساس خطر هنگامی که مادر خود را نگه داشته تکرار خودش در طول یک تماس تلفنی. لکنت زبان و تکرار خود می تواند نشانه ای از کم آبی شدید. مادر من دکتر به من گفت من تا به حال کمک به صرفه جویی در زندگی خود را با توجه به او لکنت زبان در طول یک تماس تلفنی.

— ممنون

عزیز ممنون: گاهی اوقات این تغییرات بیشتر مشهود در هنگام صحبت کردن از طریق تلفن. من شنیدم از چند تا خوانندگان با داستان های مشابه.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de