درخواست امی: آن را سخت به حزب با “یک حزب” قانون

عزیز امی: من یک فکری محافظه کار و زندگی در لیبرال و حزب برکلی کالیفرنیا.

زمان پس از زمان در مهمانی های شام (حتی خود من) مهمانان فقط فرض کنیم که من یک لیبرال مانند آنها هستند.

وقتی که من به آنها بگویید که من نسبتا محافظه کار آنها فقط آن را دریافت نمی. آنها آزادانه و بی اعتبار کردن “جناح راست hillbillies” و می گویند که همه اصولگرایان هستند “مردم بد.”

یک بار من در مقابله با “چهل درصد از مردم در این کشور هستند و نه بد. آنها مردم خوبی هستند. آنها فقط باید ارزش های متفاوت از مال شما.”

جدول خاموش شد همه آنها glared در من و مهمانی شام خراب شد.

آنچه که فرد را به انجام ؟ باید یکی فقط لبخند کمرنگ و تحمل آن ؟ چه می توان گفت ؟

— نا امید جمهوریخواه در برکلی

عزیز نا امید: هر زمان که من سعی می کنید برای مقابله با سیاست های مجاور سوال reader-پاسخ طیف هایی از مردم decrying من محافظه کار داغ طول می کشد من لیبرال انداز یا من “هر دو-طرف-ism.” این به من می گوید که مردم در حال اجتناب از نکات دقیق وظریف زمینه یا تلویحی.

من در پدیده شما توصیف است که یک غیر منتظره و ناگوار در نتیجه ما رئیس جمهور شخصی و عمومی comportment است که به نظر می رسد که الهام گرفته از موازی طرز فکر در اپوزیسیون. من نمی دراز سرزنش برای نزدیک فکر نگرش بسیاری از ترقی خواهان در زمان دولت من به سادگی توجه داشته باشید تشابه.

هر یک از ما به طور کامل مسئول برای خود ما رفتار است. اما كليشه اي و به طور کلی کوته فکر و نگرش شما توصیف چیزی است که شما ممکن است بخواهید به آرامی بپرسید که این روشنفکران لیبرال به منعکس کننده بر. تمرین یک سوال: “آیا شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد چگونه محافظه کاران مثل من مشاهده رویدادهای کنونی — و آنچه که ما در حال فکر کردن در مورد؟”

بله ممکن است آن را آسان تر برای شما به سادگی نشستن از طریق این نوع از گروه-فکر می کنم اما شما باید سرزنش برای “تخریب” در یک گردهمایی به سادگی به خاطر شما خواسته اند از افراد روشنفکر و منطقی. نه من فکر می کنم که شما (یا هر کسی) باید احساس کنند مجبور به خاموش ماندن وقتی که دیگران در حال بی ادب خام یا ارتجاعی است.

مطمئنا هر کسی شایسته بودن به نام “لیبرال” باید دفاع از حق خود را به صحبت می کنند ذهن خود را و باید به حفظ یک نگرش روشنفکر کنجکاوی در مورد افرادی که فکر می کنم متفاوت از آنها انجام دهد.

عزیز امی: من یک تولید رسانه ای با تاکید بر تولید فیلم. من به طور عمده کار بر روی فیلم های مستند, بنابراین من معمولا با افرادی که اصلا در دوربین تجربه کنید.

زمانی که من قرار دادن میکروفن در مردم من سعی می کنم به بحث کوچک درباره هر آنچه که افراد مشترک من فکر می کنم (ورزش حیوانات خانگی, بچه ها که از آنها, و غیره.). هدف این است که برای نرم کردن آنها را تا زمانی که آنها را به صحبت و به کاهش برخی تنش در مورد من یک غریبه دست زدن به بدن و لباس به درستی میکروفن مخفی کردن کابل. (من همیشه می گویم “من قرار دادن میکروفون در اینجا است که خوب است؟”)

من به تازگی با قرار دادن میکروفون در یک زن باردار است. من که قرار بود به می گویند: “تبریک می گویم در انتظار ورود من یک دختر خودم است و آن را بزرگ…”

من یک نظر در مورد آب و هوا از آنجا که من فکر کردم اگر من ذکر بارداری آن خواهد بود شبیه به اظهار نظر در بدن او و من “بیدار” به اندازه کافی می دانیم که مردم و به خصوص زنان دوست ندارند که.

من درست در نمی تصدیق بارداری و یا با استفاده از حاملگی مربوط به یک “من یک پدر و مادر بیش از حد” سطح قابل قبول? تلاش برای مردم را راحت و آرام است و من شماره یک اولویت است.

— بیش از حد بیدار در شیکاگو ؟

عزیز بیش از حد بیدار شد: شما را در درک نقش مهم شما باید در کمک به آرامش وحشت زده و عصبی اعصاب را در چه می تواند یک nerve-wracking روند. حساسیت خود را ستوده است.

شما باید ذکر یک زن بارداری که شما در حال کمک به اضافه نمودن او میکروفون. دلیل اصلی این است که چرا یک فرد آماده شدن برای مصاحبه در دوربین باید تمرکز خود را آماده است. بارداری یک انحراف موضوع بحث فقط قبل از مصاحبه.

اگر یک زن باعث می شود یک مرجع به خود بارداری و سپس yes — تبریک می گویم و به طور خلاصه به اشتراک گذاری مثبت خود را تجربه پدر با اما زمان برای آرام تر گپی است که پس از مصاحبه پیچیده شده است.

عزیز امی: “فقط تعجب” نگران بود در مورد دوست دختر خود را عادت یک پیام کوتاه (مرد) co-worker بعد از کار ساعت. من با شما موافقم که هر یک از ما حق دارد برای حفظ دوستی خارج از عشق-رابطه اما تعجب دوست دختر باید به او نشان می دهد او متون و اطمینان بخشیدن به او. پنهان کاری باعث می شود همه از این بدتر شاید بدون هیچ دلیل.

— شده وجود دارد

عزیز شده است وجود دارد: من با شما موافقم.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de