درخواست امی: شوهر نگرانی در مورد همسر مرد دوستی

عزیز امی: همسر من “مونیکا” و من در 20s. ما ازدواج شده است تنها برای چند ماه و ما بسیار خوشحال هستند.

من یکی از نگرانی های هر چند که من نمی تواند به نظر می رسد فراتر از آن.

پس از او در سال آخر در دانشگاه, Monica شده است در جلسه دوره ای با یک نر از دوستان که سهام مورد علاقه خود را در شجره نامه.

زمانی که ما ازدواج من فقط فرض آن جلسات هم پایان و یا آنها را به پیوستن به یک سلسله گروه با افراد دیگر.

اما مونیکا همچنان ادامه دارد به ملاقات با او دوست من معمولا کاسه و یا کارت های بازی در آن شب است.

ما تا به حال چند بحث در مورد این موضوع و من واقعا می خواهید او را به عینی دیدن موقعیت من.

ما عمیقا در عشق و من می دانم که وجود دارد این است که مطلقا هیچ چیز عاشقانه بین مونیکا و دوستان او. من غیر منطقی بودن و من فقط باید این وضعیت را قبول?

زده در تولسا

عزیز پاره: اگر شما می دانید که وجود دارد هیچ چیز عاشقانه بین همسر خود و دوست خود را از آن من موفق به دیدن آنچه در مورد این نگران است به شما.

آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر این دوره جلسات بین همسر خود و دوست خود را در جریان بوده است در بیشتر و شاید تمام خود را — ارتباط است. شاید شما فکر نمی کنم که افراد متاهل باید یک در یکی از جلسات با افرادی از جنس مخالف. آیا شما فکر می کنم ازدواج خواهد اضافه نمودن یک دستبند طلایی به شما و همسر خود را ؟ آن کار نمی کند مانند آن است.

من فکر می کنم شما احساس خیلی بهتری در مورد وضعیت خود را اگر شما انتخاب می کنید به عشق همسر خود را به اندازه کافی اعتماد به او به طور کامل.

اعتماد است و اعتماد می تواند گاهی سنگین بلند.

در حال حاضر — وانمود کنید که شما; عمل به عنوان اگر شما انجام و شما را از تجربه رهایی از حسادت خود را در مورد این خارج دوستی.

همسر خود بگویید که شما می خواهم خوشحال می شود اگر او می خواست به دعوت او شجره نامه دوست به خانه خود را برای جلسات خود. می گویند خود را hellos خدمت دو مقداری پنیر و کراکر و سپس رفتن و کاسه اعتصاب.

عزیز امی: من یک درک پایه ای از زبان اسپانیایی است. من می دانم که به اندازه کافی برای نگه داشتن یک گفتگوی دوستانه. از زمان من مشغول به کار در یک رستوران من رسیدگی می تواند تقریبا هر چیزی مربوط به مواد غذایی است.

من شخصا با استفاده از زبان های مختلف به تواند واقعا سرگرم کننده هنگامی که وضعیت خود را ارائه. اما من مطمئن هستم که زمانی که آن را مناسب برای انجام این کار.

برای مثال من می دانم که تمیز کردن زنان در ساختمان اسپانیایی صحبت می کنند. می شود آن را نامناسب برای من می گویند “سلام como estas?” زمانی که من آنها را در عبور از راهرو به جای “سلام حال شما چطور است؟”

و یا زمانی که من takeout و من می شنوم صندوقدار زبان اسپانیایی خواهد بود ادب را به نظم در زبان اسپانیایی به جای زبان انگلیسی ؟

من می ترسم که یک دختر سفید بیرون رفتن از راه خود را به صحبت می کنند زبان های مختلف می آید در سراسر به عنوان پرمدعا. یا بدتر مثل من یادآوری میکند که فرد صحبت نمی کند انگلیسی را به خوبی به اندازه کافی برای ارتباط برقرار کردن با من در آن است.

واقعا من فقط فکر می کنم آن را یک زبان زیبا و حداقل آن را به من کمک کند بهتر از آن را. آیا شما یا خوانندگان خود را هر گونه مشاوره ؟

— Shylingual

عزیز Shylingual: من اصلا این را به عنوان پرمدعا و یا به عنوان شما قضاوت اما بیشتر به شما به عنوان باز بودن – به معنای واقعی کلمه به “تفسیر است.” برخی از مردم ممکن است شبیه به این ممکن است برخی نه. برخی ممکن است بخش خصوصی snicker یا پاسخ سوال خود را در زبان انگلیسی.

به نظر می رسد نسبتا مهم است که شما نشان می دهد به اندازه کافی شایستگی به درک پاسخ هنگامی که کسی پاسخ سوال شما: “Como estas?”

من علاقه مند در آنچه که خوانندگان باید بگویم.

عزیز امی: شما اغلب دریافت سوال در مورد دوستان و اعضای خانواده که رفتار تغییرات اساسی. این باعث ایجاد سردرگمی و مشکلات ارتباط است.

فوق العاده من مامان رفت از شیرین و دوست داشتنی — به قهر و باطل است. او hallucinated مورد بسیار جنسی چیز است: مردان آتش و آب. او از لحاظ فیزیکی مورد حمله پدر من (خواهر و برادر من و خودم پیدا کردم این پس از او درگذشت).

پس از سال ها بسیاری از این رفتار — تست و متعدد بازدیدکننده داشته است دکتر زیبا مادر تشخیص داده شد با Lewy Body Dementia. نه هفته بعد او رفته بود.

لطفا خواهش میکنم خوانندگان خود را اگر شما عزیزان تغییرات به شدت به مبارزه برای سلامت روان خود را.

— هنوز هم عزادار

عزیز عزادار: Lewy Body Dementia ویرانگر است بیماری که (به من تازه درک) به نظر می رسد ترکیب علائم Parkinsons بیماری و زوال عقل است. قابل توجه فوق العاده طنز و بازیگر Robin Williams تشخیص داده شد با Lewy Body Dementia پس از مرگ او خودکشی کمک کرده است که به منظور بالا بردن آگاهی است.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>