درخواست امی: شوهر نگرانی در مورد همسر DEFCON واکنش

عزیز امی: من و همسرم برای ازدواج شده است 31 سال. ما چهار فرزندان — قدیمی ترین است 30 جوانترین 22 است.

در طول سال گذشته من و همسرم به شدت تغییر کرده است و به طور چشمگیری. من نمی دانم اگر علت یائسگی و یا تغییر در روابط ما اما یک چیز است که من باعث وحشت و نگرانی است که او اعلام می کند که او می یابد همه بچه های ما آزار دهنده است و او نمی خواهید به صحبت کردن با آنها را ندارد.

او می رود به DEFCON 1 بیش از کوچکترین چیز. فرزندان من باید همه ابراز ترس در این تغییر است.

زمانی که من و همسرم در این مورد صحبت کنید او می گوید: او فقط می خواهد به تمرکز بر ما و دیگر در مورد مراقبت از کودکان. این باعث شده است تا مقدار زیادی از راه رفتن بر روی پوسته برای بچه ها و من.

او به من گفت که او نمی خواهید برای رفتن به مشاوره. من می دانم که من هستم رفتن به رفتن با خودم.

نگرانی من این است که ممکن است این شکستن خانواده به عنوان من می توانم او را برآورده سازد و فرزندان ما. من می خواهم برای صرفه جویی در خانواده ما.

— صدمه زدن به شوهر

عزیز صدمه زدن: شما اشاره یائسگی و “تغییر در روابط ما” به عنوان علل احتمالی برای همسر خود رفتار افراطی. من قصد دارم به فرض که تمام چهار بچه ها را ترک لانه و شما و همسر خود را در حال حاضر به تنهایی. با هم.

همسر شما ممکن است بخواهید به فاصله خودش از کودکان, اما اگر او تلاش می کند تا کنترل خود را در رابطه با آنها این است که اورژانس پرچم قرمز و شما باید به سرعت واکنش نشان می دهند. اجازه ندهید که او شما را منزوی.

آن را نمی تواند احساس خوبی به او می شود در DEFCON 1 بنابراین اغلب (این اصطلاحات نظامی توصیف بالاترین سطح هشدار و آمادگی).

این تغییر شدید در خلق و خوی نگران کننده است; او باید کامل دریافت معاینه های پزشکی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. بله شاید او رفتار هورمون شارژ (یک دلیل وجود دارد یائسگی است که اغلب به عنوان “تغییر”) اما یک بیماری زمینه ای و یا اختلال مغزی می تواند علت این رفتار افراطی. در حال حاضر قطعا به دنبال مشاوره خود را. ممکن است آن را امن برای شما به طور موقت از هم جدا کنید.

عزیز امی: این زمستان گذشته, پسر عموی من و شوهرش پیوست من و دختر در محل سکونت مشترک برای یک تعطیلات اسکی. هر حزب داده شد خود را در اتاق خواب و حمام.

من متن دعوت نامه به پسر عموی من (یک ماه قبل از تاریخ) گفت: “ما یک اتاق در دسترس است اگر شما می خواهم برای پیوستن به.” با توجه به این که ما تا به حال اسکی (اما نمی ماند) هم قبل از این بود غیر معمول نیست.

قبل از ورود ما خواسته در مورد محدودیت های رژیم غذایی و ارائه یک لیست از آنچه که ما خریداری کرده بود به خوردن/نوشیدن در حالی که در خانه به آنها پاسخ داد: “به دنبال به جلو به آن!”

در طول سفر آنها به ما مواد غذایی و نوشیدنی, نگهداری ایشان به خودشان شکایت در مورد کسی که در خانواده که خروپف و هرگز ارائه شده به تراشه برای محل سکونت و یا هزینه های مواد غذایی, اجازه دهید به تنهایی ارائه می دهیم با تشکر از شما وعده غذایی برای این گروه است.

هر کس که در اطراف 40 سال که به خوبی پرداخت می شود کار حرفه ای من فرض پسر عموی من و شوهر او کمک می کند. آنها باید نیست.

من اشتباه نمی ساخت انتظارات من صریح و روشن. در حالی که من قادر به تحمل هزینه (که من شک دارم به آنها استدلال), من باور نمی کنم آن را عادلانه فرض کنیم.

من شروع به احساس رنجش. من نیازی به صدور آینده دعوت کنند.

آیا شما پیشنهاد می کنم به سادگی در حال حرکت وجود دارد و یا سود به درگیر شدن در یک ناراحت کننده گفتگو ؟

اگر ما تعامل چگونه می توانم به شما پیشنهاد می کنیم که, و چه خواهد بود بهترین نتیجه?

— اسکی کردن

عزیز Skied کرد: بهترین نتیجه خواهد بود برای شما به ادامه بهره گیری از یک ارتباط صمیمی با پسر عموی خود و شوهرش را در حالی که هرگز های تعطیلات با آنها را دوباره.

آنها آمار چهار معیار از رفتار ضد اجتماعی: نیش تحت عنوان شکایت و ناسپاس.

بله شما قطعا اشتباه زمانی که شما خود را فرستاده متن دعوت نامه. در آینده بسیار روشن است: “شما می خواهم برای پیوستن به ما در یک های اجاره در محل سکونت این زمستان ؟ اجازه دهید من می دانم اگر شما علاقه مند هستید و من به شما شلیک جزئیات است.”

عزیز امی: “جورج می خواهد Pastrami در چاودار” توصیف متاسفانه دفتر معمولی قلدری قسمت با یک همکار که همیشه مورد استفاده عمومی خود را ساندویچ دستور به حذف جورج.

مواد غذایی است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک راه برای رد و همکاران. من رو این خود در محل کار.

— همچنین جورج

عزیز همچنین: مدیران باید آگاه باشند از این مرحله به آن را متوقف کند.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im