درخواست امی: شوهر خدمت زمان به خاطر بچه ها

عزیز امی: من ازدواج کرده ام به جهنم همسر من از سال 2003. در سال 2011 که من پیدا کردم او پیام کوتاه و معاشقه با یکی از دوستانم. ما در نهایت شکست. آن را تقریبا یک تصمیم متقابل.

من با زن دیگری بود که همه چیز من از خواب. من نقل مکان کرد به سمت طلاق همسر من است. من می خواستم به حرکت در زندگی من است. غم انگیز سه سال پس از سقوط در عشق من, نامزد درگذشت … درست در مقابل من.

خوب معلوم است, همسر من هرگز ثبت طلاق بنابراین ما هنوز ازدواج کرد.

ما دو پسر (هر دو متولد قبل از فروپاشی). نگران بودن از پسران من, من همه چیز را با او و ما رو به عقب با هم.

سریع به جلو به امروز. من احساس می کنم خدمت یک حکم زندان با این فرد. پسر من در راه خود را به تفنگداران دریایی و جوانترین من است که در راه خود را به کلاس ششم.

من به یک خودخواه, unemotional زن که به نظر نمی رسد به هر گونه عشق و یا دلسوزی برای من.

وجود دارد هیچ ارتباطی بدون صمیمیت هیچ چیزی!

من فقط بیش از پنج سال برای رفتن تا زمانی که من جوانترین خواهد بود 18. طرح من این است که حرکت روز پس از تولد خود را.

من سعی کردم همه چیز را من می توانم از فکر می کنم — از صحبت کردن به او به طور مستقیم به حتی صحبت کردن به او ، من می ترسم او را فریب داد اما من هیچ مدرک. او فقط به نظر می رسد کاملا علاقه مند در من در همه. من او را دوست دارم اما عشق من متقابلا است.

من باید سوار این را تا زمانی که آن را پایین می رود در شعله های آتش — یا به طرح چوب از تنها ماندن در زیر رادار تا پسر من 18 تبدیل می شود و سپس ترک و روح او ؟

آن را احساس مثل من فقط در اینجا به کمک با صورتحساب و بچه ها. که در آن است.

— مرد تنها

عزیز تنها: شما صدا افسرده و بسیار غم انگیز است. شما می گویند شما در حال اقامت در این زندان از ازدواج برای فرزندان خود را به خاطر – اما شما و همسر خود را به طور جداگانه زندگی می کردند یک بار قبل از. قبلی خود را فروپاشی به طول انجامید برای چندین سال و پسران خود را در این تصویر در طول این دوره است.

نظر من این است که زمانی که شما انگیزه برای ترک ازدواج قبلا شما را و شما را با شخص دیگری.

بسیاری از والدین در خالی ازدواج می گویند آنها با هم ماندن برای فرزندان خود, اما کودکان لزوما بهره مندی از زندگی با دو پدر و مادر که نمی خواهید به با هم.

خود برنامه پنج ساله برای تلفن های موبایل مانند یک بسیار دشوار مسافت. جلسه با یک مشاور ازدواج ممکن است همسر خود را به شما اما شما دو نفر را که حداقل باید از این فرصت به آمده تا با یک طرح قابل اجرا برای هر دو با هم ماندن یا فراق مسالمت آمیز است.

عزیز امی: وقتی که من رفتن به فروشگاه مواد غذایی من اطلاع مشتریان دیگر با پوشیدن ماسک خود را به درستی (و نه پوشش خود بینی). صندوقداران هستند! این به من می دهد اضطراب.

من می خواهم به می گویند “هی شما با پوشیدن ماسک خود را راست!” اما من از آنها بدم میاید رویارویی است.

همچنین آنها باید نشانگر را بر روی زمین نشان می دهد که در آن شما باید ایستاده بنابراین شما شش فوت از هم جدا اما سه بار من را تا به حال کسی که ایستاده راه بیش از حد نزدیک به من به عنوان من انتظار در خط. آن را فقط در انجمن من!

من اجازه دهید آنها را در مقابل من و من لیز خوردن به شش فوت است.

چه شده است بهترین راه برای پرسیدن از کسی به عقب ؟

من فقط ترس کسی را لعن و نفرین به من اگر من آنها را به بازگشت و یا به پوشیدن ماسک خود را به درستی.

— اضطراب

عزیز اضطراب: به منظور به حداقل رساندن خطر خود شما/اضطراب شما باید انتخاب را به فروشگاه در مکان های که در آن کارکنان مطابق و در طول زمان هنگامی که وجود دارد بدترین مشتریان دیگر.

هیچ – من فکر نمی کنم شما باید از تماس مشتری دیگری برای پوشیدن ماسک نادرست (از آنجا که این شامل آنها و بدن خود را) اما بله – شما قطعا باید از کسی بپرسید به فضای خود را بیشتر از شما (چرا که این شامل شما و بدن خود را): “هی, می تواند شما را به من نفع و گام به عقب یک کمی؟”

عزیز امی: “برافروخته مادر” در مورد شکایت قادر به دریافت و خود او برای کمک به اطراف خانه.

من از یک خانواده 12 بچه ها. شما می توانید تصور کنید که توده ای از کفش های چپ در اطراف اتاق نشیمن.

یک بار مادرم تصمیم گرفت برای قرار دادن کفش در او و پدر و اتاق خواب, و ما می تواند از گرو در اوردن آنها را برای $.05 یک جفت. (این مدت زمان طولانی پیش.)

— خاطرات خوب

عزیز خاطرات: به نظر می رسد مانند آنها واقعا “ارزان تر توسط ده!”

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de