درخواست امی: دختر داغ تابستان ممکن است در نهایت در یک سقوط

عزیز امی: دوست پسر من و من (هر دو 23) شده اند دوستیابی برای نه ماه گذشته. او نمی خواهند به ازدواج و بچه های بعد از آن — در حالی که من انجام دهد. ما هر دو می دانستند که مواضع ما در ازدواج و بچه ها از شروع اما چون من در این میانه من دختر داغ تابستان هنگامی که ما ملاقات من کاملا خوب فقط با معمولی دوستیابی.

من واقعا فکر می کنم مزایای قانونی ازدواج بسیار مهم است. برای مثال بازدید از کسی که در بیمارستان زمانی که فقط اعضای خانواده مجاز است.

راستش اگر نه به صورت که به نفع من نمی مراقبت در مورد ازدواج. مردی که متعهد به من و شادی ما است همه من را می خواهید.

پدر و مادر او طلاق گرفته اند و از او یک نوجوان و او ترس او را گیر بدون عشق ازدواج و یا در نهایت از دست دادن نیمی از پول خود را و بچه ها در یک طلاق است.

ما هر دو توافق کردند که نه تنها فکر کردن در مورد آینده است.

به تازگی آن را سخت تر شده اند نه به فکر می کنم در مورد تاریخ انقضا برای روابط ما.

ما خیلی سازگار در هر راه (به جز برای ازدواج). من نمی خواهم به قبل از موعد مقرر پایان رابطه بیش از این است. من فقط می خواهید می شود قادر به لذت بردن از عشق ما قدر دوست پسر من واقعا آن را من قبل از همه ما اجتناب ناپذیر پایان. من همچنین می خواهم برای جلوگیری از اینکه کاملا نابود هنگامی که زمان می آید. هر گونه مشاوره ؟

— در عشق

عزیز در عشق: من باید خبر خوبی برای شما: اگر شما و دوست پسر خود را تعیین یکی دیگر به یک پروکسی مراقبت های بهداشتی شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد ازدواج در مورد بستری شدن در بیمارستان.

پس مشکل حل شد!

جز این است که در مورد بازدید از کسی که در بیمارستان است. شما می خواهید به ازدواج و فرزند یک روز و شما نیازی به توجیه آن است. پسر خود را به نظر می رسد که عمیقا تحت تاثیر خود طلاق پدر و مادرش و آن را تعجب آور نیست که او ازدواج اجتنابی اگر چه او بسیار کم نور از نظر زندگی خانوادگی است و دلیلی برای نگرانی. این یک پرچم قرمز و شما می توانید به سادگی را انتخاب کنید به چشم پوشی از آن – از آنجا که شما ساخته شده است که راه.

شما در حال نزدیک شدن به یک علامت در سال رابطه خود را و آن را به طور کامل مناسب برای شما به برقراری ارتباط صادقانه در مورد که در آن شما در این رابطه رفتن. و اگر شما می خواهید ازدواج و بچه – شما باید بگویم با صدای بلند و آماده به ترک رابطه – نه به دستکاری اما چون شما می دانید که شما و آنچه شما می خواهید در زندگی.

شما رو بیشتر دختر داغ تابستان پیش رو دارید. شما می خواهید با کسی که سهام خود را اصلی مهم اهداف و ارزش های یک فرد که هنوز هم وجود دارد بعد از اینکه گرما از بین میرود.

عزیز امی: برخی از دوستان دیرین را درک نمی کنند (یا شاید مراقبت) است که این کشور هنجارها و موسسات در حال فرسایش قبل از چشم ما و ما در حال لغزش به یک دولت استبدادی. این دوستان به نظر می رسد غیر قابل نفوذ به ما مودب entreaties برای آنها خوب از خواب بیدار شوید! هدف ما این است که به سادگی برای حفظ جمهوری به عنوان ما آن را می دانم.

البته نژادی و اجتماعی و عدالت اقتصادی ضروری است اما نمی توان تحت یک دیکتاتوری.

آیا ما باید مسئولیت را به خطر دوستی ما با ادامه برای متقاعد کردن دیگران از خطرات مواجه هستیم و یا باید ما قرار داده دوستی ، یا ما فقط باید راه رفتن به دور از کسانی که با آنها ما هرگز موافق هستید ؟

— تام در لس آنجلس

عزیز تام: من فکر می کنم شما باید جشن آزادی ما هر کدام به یکی از دو راه اندازی یک شورش و یا به سینما بروید.

شما به نظر نمی رسد امکان در نظر بگیرید که کسانی که مخالفت خود را با گسترده اظهارات ممکن است اشتباه باشد.

اگر دوستان شما در حال حاضر می دانم که چگونه شما احساس می کنید و آنچه شما فکر می کنم شما حمایت خواهد بیشتر در تلاش برای متقاعد کردن افرادی که در حال حاضر نمی شنید نمایش خود را.

بسیاری از روابط را تیره و تار شده است – و شکسته – بیش از سیاست است. اینها ارزش های تماس. خود اعتقادات سیاسی نشان دهنده ارزش اصلی به شما و پس از آن به نظر می رسد که بله – ارزش های خود را باید قبل از دوستی خود را است. اما اگر شما تنها خودتان را احاطه کرده با افرادی که در حال حاضر با شما موافقم شما را از دست این تجربه مهم بودن به چالش کشیده است.

عزیز امی: سوال از “نمی Ink my Name” ارسال لرزد تا ستون فقرات من! یک پسر او تا به حال به طور خلاصه به تاریخ رفت و نام او خالکوبی بر روی پشت خود را!

با تشکر از شما برای ترغیب او به این بسیار جدی است.

— ناراحت

عزیز ناراحت: من امیدوارم که او حمایت بسیار با دقت و قطعی. این مرد به نظر می رسید … موز.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de