درخواست امی: دبیرستان ارشد گم شده است بسیاری در میان coronavirus همه گیر

عزیز امی: من ارشد دبیرستان است که با داشتن یک زمان سخت.

زمانی که او در مدرسه ابتدایی او اعلام کرد که او می تواند دبیرستان valedictorian. او نگه داشته است او نذر. او داوطلبان برای بسیاری از سازمان ها, آموزگار, دانش آموزان یک ورزشکار است و در محاکمه ساختگی و علمی تیم.

او نظم و انضباط شدید بینایی و سخت کار پرداخت می شود.

از آنجا که از زمان بحران ملی, او نمی خواهد بود قادر به حضور در هر یک از پایان سال ضیافت او وداع با سخنرانی رفتن به پارگی کیسه آب, راه رفتن در فارغ التحصیلی و یا رفتن به احزاب است.

او آرامش را در حال حاضر در حال نواختن پیانو و محبت حیوانات خانگی خود را. او هنوز هم آموزگار دانش آموزان آنلاین.

هنگامی که او به اشتراک گذاشته ناامیدی او با معشوق نسبی این شخص پاسخ داد: “خوش آمدید به زندگی بزرگسالی است. شما را کشف نا امیدی در هر نوبت. چگونه شما رسیدگی به شانس بد و نا امیدی خود را تعیین موفقیت طولانی مدت است.”

حتی اگر من موافق با مشاوره آن را احساس سرد و uncaring.

من می دانم که من می توانم ثابت نیست اما آنچه می تواند او را مادر و من برای کمک به او از طریق نا امیدی?

— غمگین پدر

عزیز پدر: خود را “مورد علاقه نسبی” آیا کار من برای من.

هر کلمه از آنچه که فرد گفت: کاملا درست است. این است که چه صدمه زدن به نوجوان می خواهد به شنیدن اما من به شما اطمینان می دهم — این “سرد و بی عاطفه” حکمت را دوباره به او وقت و زمان دوباره. در نهایت او برای آن سپاسگزار خواهد بود.

تجارب او و گروه در حال جذب در طول این دوره را به ماندن با آنها را برای بقیه زندگی خود را. آنها را به یاد داشته باشید آن را به عنوان بسیار به چالش کشیدن و ناعادلانه زمان است که با این وجود تدریس آنها بسیاری از چیزها است. هنگامی که آنها فرزندان خود را از آنها سعی خواهد کرد به تصویب همراه برخی از حکمت نسبی خود سعی در بیان (و آن را بدون شک می تواند ملاقات با نسل شک و تردید).

مسلم — هر عشق دشوار است آسان تر برای شنیدن زمانی که آن را همراه با یک در آغوش گرفتن حساسیت و واکنش است که هر صدمه زدن به فرد ارزش است که به احساس دیده و درک است. این چیزی است که شما و مادر او ارائه خواهد شد.

من اضافه کردن یک چیز است. حتی اگر دختر خود را از دست عموم تمجید و تجربه است که او را صمیمانه سزاوار دریافت او همیشه این است: او می شود به صرف بقیه زندگی خود را — به انجام مراقبت های هوشمند و نوع کسی که (همراه با تعداد بی شماری از افراد جوان در سراسر جهان), گیر افتاد, بسیار دشوار شکستن. قلب من می رود به آنها. من آرزو می کنم من می تواند هر یک از آنها به پارگی کیسه آب.

عزیز امی: من شوهر “استن” شده است طلاق از همسر سابق خود برای 30 سال است. او کودکان خود را, اما او واقعا نمی دانند که آنها را (او مجاز به بازدید و او نمی تواند به استطاعت یک وکیل).

استن و من دو بزرگسالان و کودکان با هم.

دختر ما در بر داشت یکی از half-خواهران. من برای او بسیار خوشحال. آنها شروع به دیدن یکدیگر و به نظر می رسد برای لذت بردن از هر شرکت دیگر.

ما به تازگی متوجه شدیم که دختر ما شروع یک رابطه با پدر و همسر سابق. استن صدمه دیده بود و احساس خیانت دختر ما.

آن را در حال حاضر به نظر می رسد که همسر سابق خود بازدید کرده دختر ما و ما نوه!

البته اگر او ما پدر و مادر یا نامادری, آن را حس. ما این را نمی فهمند.

شما چه فکر می کنید ؟

— تعجب پدر و مادر

عزیز تعجب: شوهر خود را ندارد یک رابطه با خود (متولد اول) کودکان است. با وجود چالش های اطراف طلاق او می تواند ساخته شده اند و پیشنهادهای آنها را در بزرگسالی — آنجا که دختر خود را انجام داده است.

دختر خود را در رابطه با half-sister کاملا به طور طبیعی گسترش یافت و دیگر اعضای خانواده. آن را تعجب آور نیست که شما هر دو احساس تهدید توسط این. در علاوه بر این به “های” خود دختر و نوه با یکی دیگر از والدین شکل خود ممکن است که ترس یک نسخه جایگزین از این طولانی پیش, تاریخچه ممکن است پدیدار شود.

شما هیچ چاره ای جز قبول این رابطه حتی اگر آن شما را اذیت. در نهایت دو نیمه از شوهر خود تاریخ ممکن است بیشتر میشود و این امر می تواند یک چیز خوب برای همه در خانواده است.

عزیز امی: مانند “ناراحت” فرزندان من نیز در مورد رسانه های اجتماعی رجزخوانی بنابراین من به سادگی با استفاده از این ابزار در سایت به حد من “سوگ” به کسانی که اشتراک نظر من.

من هنوز هم می تواند شامل خانواده من در پست های دیگر. من همچنین می توانید بلوک پست از افرادی که من فشار دکمه. من پیشنهاد می کنم اذیت مادر باید همان را انجام دهید.

— بازمانده از مداخله خانواده!

عزیز بازمانده: مشاوره خوب است.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de